Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За всички скучаещи по празниците и нямащи какво да правят

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: За всички скучаещи по празниците и нямащи какво да правят

    Докато вие скучаете по празниците ние, Дедо Коледовците се подготвяме за утрешния ден

    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...081#post971081

    Коментар


    • #32
      До: За всички скучаещи по празниците и нямащи какво да правят

      Ето я и първата ми питка

      Последно редактирано от Тодор Пашов; 24-12-09, 21:05.
      Виден столичен ихтиолог

      Коментар


      • #33
        До: За всички скучаещи по празниците и нямащи какво да правят

        Смазах се, преядох и си сърбвам червено винце. Незнам за вас ама на мен ми се падна ПАРАТА.

        Коментар


        • #34
          До: За всички скучаещи по празниците и нямащи какво да правят

          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
          Ето я и първата ми питка
          Е, браво! Ако останеш без работа ще те взема при мен за пекар!

          Коментар


          • #35
            До: За всички скучаещи по празниците и нямащи какво да правят

            Мисля да загледам някой филм и аз-надърпал съм разни,но ще дават доста читав филм на Диема2-"Зеленият път".
            Не му е коледно/празнична тематиката/нито е нов/,но на празнични тв бози съм си отзел.
            Желая на всички весели празници!

            Коментар


            • #36
              До: За всички скучаещи по празниците и нямащи какво да правят

              Първоначално публикуван от BoykoVS Преглед на мнение
              Аз пък ходих в гаража да припаля моторетката, а тя реши да изхвърли антифриза. Веднага се сетих,че перката може да е заяла от някое падане (понеже ми се е случвало) и видях,че се е откъсната от моторчето и сега се чудя как да я закрепа обратно на зъбното колело
              Мани, мани аз днес припалих Витарата че от седмица не бях я поглеждал, виското на перката нещо ме предадеи температурата бая се вдигна, ще търся виско сега.
              За филм препръчвам "Avatar" ама на кино, много ми хареса, Спилбърг съм го признал.
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • #37
                До: За всички скучаещи по празниците и нямащи какво да правят

                Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                Ето я и първата ми питка
                Вундабаа,хер Марто-ама снимката колкото фурната...
                Сега холестеролна сланинка,бучка сиренце,винце червенушка,някой врат с гъби на мястото на питката във фурната,пълнени сухи чушки и зелеви сарми...

                Коментар


                • #38
                  До: За всички скучаещи по празниците и нямащи какво да правят

                  За скука не знам ама навънка е над 20 градуса, слънчево време... Даже и пиенето не върви. Каква коледа бе колеги? Това тук на нищо не прилича! Еле по коледа направо е извратено. Не, че обичам кал и киша ама да ми пеят коледни песни по шорти под палми е ....
                  Айде наздраве и от мене /със студена бира/.
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • #39
                    До: За всички скучаещи по празниците и нямащи какво да правят

                    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                    За скука не знам ама навънка е над 20 градуса, слънчево време... Даже и пиенето не върви. Каква коледа бе колеги? Това тук на нищо не прилича! Еле по коледа направо е извратено. Не, че обичам кал и киша ама да ми пеят коледни песни по шорти под палми е ....
                    Айде наздраве и от мене /със студена бира/.
                    Мушни се в някой голям фризер с някоя снежанка, да ти е по-уютно
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар


                    • #40
                      До: За всички скучаещи по празниците и нямащи какво да правят

                      Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                      Вундабаа,хер Марто-ама снимката колкото фурната...
                      Сега холестеролна сланинка,бучка сиренце,винце червенушка,някой врат с гъби на мястото на питката във фурната,пълнени сухи чушки и зелеви сарми...
                      Хаха,верно съм се о(с)..лял с размера...Ама пък питка стана!Прост,мальцайт Максе!
                      Виден столичен ихтиолог

                      Коментар


                      • #41
                        До: За всички скучаещи по празниците и нямащи какво да правят

                        Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                        Хаха,верно съм се о(с)..лял с размера...Ама пък питка стана!Прост,мальцайт Максе!
                        Прост,майн лиебер-фиел грюс нах дайне фамилие,унд фюр дих,ви копф нах ганц вонунг унд меншен...
                        Само утре да не е "копф"-а болница-умната/русата е менте/...
                        Весела Коледа!

                        Коментар


                        • #42
                          До: За всички скучаещи по празниците и нямащи какво да правят

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Ти не знаеш какъв автогол си вкарваш. Добре, че УАЗът не върви.
                          КАКВО МУ ИМА?!


                          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                          Ето я и първата ми питка
                          За тренировка можеш да пратиш е една в Делиормана!


                          Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                          Е, браво! Ако останеш без работа ще те взема при мен за пекар!
                          Трябват ли шофери и дегустатори? :- ))

                          Коментар


                          • #43
                            До: За всички скучаещи по празниците и нямащи какво да правят

                            Стефан му беше разколачил кабелите - не знам дали ги е събрал.

                            Коментар


                            • #44
                              До: За всички скучаещи по празниците и нямащи какво да правят

                              Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                              И аз не скучая. Заварям. Писна ми да заварям, като не мога да я карам Баба Яга, поне да и запуша дупките. Ма много дупки бре. И я подстригах малко. Яворе, твоите управления стават ли за Варн лебедки. В смисъл джаджата с бутоните?
                              Стават!!

                              Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                              Мани, мани аз днес припалих Витарата че от седмица не бях я поглеждал, виското на перката нещо ме предадеи температурата бая се вдигна, ще търся виско сега.
                              За филм препръчвам "Avatar" ама на кино, много ми хареса, Спилбърг съм го признал.
                              "Аvatar" да впечатли ме, страхотен филм. В големия сняг пътувах до Варна за да го гледам на 3D и пак бих отишъл филма зае първо място в личната ми класация.

                              Коментар


                              • #45
                                До: За всички скучаещи по празниците и нямащи какво да правят

                                Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                                Стават!!



                                "Аvatar" да впечатли ме, страхотен филм. В големия сняг пътувах до Варна за да го гледам на 3D и пак бих отишъл филма зае първо място в личната ми класация.

                                Аз пък ще го чакам от арената че вкъщи сякаш ми е най добре да гледам кино
                                Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
                                :D

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X