Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

    Това какво трябва да значи ?
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

    Коментар


    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

      Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
      Това какво трябва да значи ?
      Айде, целувай ръка и ще ти сменя едната буква във фамилията за по-голям респект
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

        благодарение на bobimx се обзаведох с новички ботуши Sidi Raptor
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от radev76; 20-08-07, 18:55.
        Honda HR-V 4WD D16W1

        Коментар


        • Кръгчета...

          Днес най-накрая след толкова чакане успях да изкарам кончето на разходка... Е това е - машината ми се струва като Мерцедеса на моторите след спомените за ИЖ-а който съм карал... Днес само смяна на скорости на едно доста късо кръгче - поне е почти изцяло на чакъл - около 100 метра. Само тренировки за тръгване от 2ра и кръгчета със смяна на скорости, но за новобранец и толкова си е много . Няма смисъл да се брои за разходка, но се справих доста по-добре от колкото очаквах и за това е в тази тема...

          Коментар


          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

            Аз пък вече приключих с ремонта у нас, така че вече си имам (почти)собственно жилище...
            Пък и наскоро си купих от Краси Сузукито което му продадох миналата година по същото време...Така че Витоша аз пак съм на линия!

            Коментар


            • До: Ендуро или Супермото

              И аз да се похваля
              ----
              Прикачени файлове
              Последно редактирано от Goblin; 25-08-07, 12:13.
              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
              [/FONT]________________________________________
              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
              [/CENTER]
              [/CENTER]

              Коментар


              • До: Ендуро или Супермото

                Ха честито! И дано този път да си уцелил мотора!
                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                Коментар


                • До: Ендуро или Супермото

                  Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                  Ха честито! И дано този път да си уцелил мотора!
                  +1 Много безаварийни километри и приятно прекарване!

                  Коментар


                  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                    Честито и от мене ! Много безаварийни километри и хубави мигове с Хонда - The Power Of Dreams
                    [URL="http://userbarmaker.com/"][/URL]

                    Коментар


                    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                      Моторчето е невероятно и много предвидимо.. днес го пробвах и от пробване съм навъртял 200 км
                      Намерих си супер готини места за каране, и скоро ще има снимков материал само да и оправя проблема с маслото, защото попушва стабилно, а това не е хубаво ...
                      Благодаря на всички за пожеланията и очаквайте скоро МНОГО снимки от приключения, защото определено този път улучих марката и модела
                      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                      [/FONT]________________________________________
                      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                      [/CENTER]
                      [/CENTER]

                      Коментар


                      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                        Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
                        Моторчето е невероятно и много предвидимо.. днес го пробвах и от пробване съм навъртял 200 км
                        Намерих си супер готини места за каране, и скоро ще има снимков материал само да и оправя проблема с маслото, защото попушва стабилно, а това не е хубаво ...
                        Благодаря на всички за пожеланията и очаквайте скоро МНОГО снимки от приключения, защото определено този път улучих марката и модела
                        И от мен честито найстина мотора е супер много безавариини километри и стотици гигабаити снимков материал


                        Даже тука ми попадна една снимка на XR много е популярен аз съм имал 2 досега.


                        И искренно се надявам да чета за твоите преходи и най вече да направиш една тема за разликата в карането и поведението на мотора с предишния КТМ

                        Коментар


                        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                          Днес /Неделя/, най-накрая успях да изкарам MTX-а малко на по-нормалено място - да си го покарам по-покойно Пред историческия музей /между околовръстното и "Бояна"/... Рано сутринта няма почти никой... всички спят... А аз - осмици и смяна на скорости по правата... след два часа все пак се прибрах. От там как най-лесно можеш да излезеш от София - по възможност направо някаква пътечка или нещо такова...

                          Коментар


                          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                            Благодарение на Ива и Станислав работата стана за хвалене с тази нова драгомирка

                            2010 CRF 250 R

                            Коментар


                            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                              Надявам се скоро благодарение на теб и аз да мога да се похваля с нещичко ...
                              DCRT®

                              Коментар


                              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                                Надявам се скоро благодарение на теб и аз да мога да се похваля с нещичко ...
                                ...например...с ...БЛИЗНАЦИ.. ....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X