Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

    Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
    FMF Power Bomb ще да е това (вдига мощността още малко, доколкото съм запознат, обаче пък май и звука е малко по-силен ).
    Поразрових се малко в нета, и се оказа, че kol1o0 е прав - това е FMF MegaBomb (нещо като еволюция на PowerBomb). Освен, че вдигал мощността (пише 3-4 коня ), повишавал и въртящият момент в ниските, и освен това намалява шума! За мощността не мога да кажа, защото не съм карал други WR-и за повече от 300-400м, но звука определено е по-тих от на другите.

    Коментар


    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

      Аз на Жорката му пожелавам много да се радва на КТМ да му направи много километри и да му се радва много че човека го заслужава и е отдаден на този красив спорт.И да кажа че тази година август да се стяга че ша праим тестове в Плевенския район,че май само той остана верен на този спорт от нашия град другите май са гола вода в сравнение с други ргупи от този форум.
      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

      Коментар


      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

        Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
        Аз на Жорката му пожелавам много да се радва на КТМ да му направи много километри и да му се радва много че човека го заслужава и е отдаден на този красив спорт.И да кажа че тази година август да се стяга че ша праим тестове в Плевенския район,че май само той остана верен на този спорт от нашия град другите май са гола вода в сравнение с други ргупи от този форум.
        Той май ,ще минава към Габровската група.

        Коментар


        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

          Честито на всички за придобивките.

          Аз да се похваля - вчера си събрах моторетката и запали като по учебник
          Per aspera ad astra.

          Коментар


          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

            Аз да се похвала с нов преден калник.
            Прикачени файлове
            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

            Коментар


            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

              Еее, браво. Честито! Страхотен мотор имаш. Гледай само да остане здрав калника

              Поздрави, Данаил!
              Пази душата си, не гумите!

              Коментар


              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                Здравейте! Искам и аз да се похваля с новият си подарък, по случей предстоящият ми рожден ден. Тъй като си падам малко майстор, днес получих комплект дрелка + зеге на българската фирма Sparky, гр. Ловеч.
                Прикачени файлове
                Пази душата си, не гумите!

                Коментар


                • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                  Първоначално публикуван от Di4kata Преглед на мнение
                  Здравейте! Искам и аз да се похваля с новият си подарък, по случей предстоящият ми рожден ден. Тъй като си падам малко майстор, днес получих комплект дрелка + зеге на българската фирма Sparky, гр. Ловеч.
                  Много добро начало,бъди постоянен и не се отказвай, ще успееш.

                  Коментар


                  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                    Честито и от мен.
                    KTM FACTORY RACING #97

                    Коментар


                    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                      ето новата ми придобивка
                      Прикачени файлове
                      Оф-Роуд клуб "Без Граници" - Сливница

                      Коментар


                      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                        Честито и със здраве да си го караш мотора.<Много безавариини км>Поздрави
                        Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                        КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                        Коментар


                        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                          Благодаря, колеги! И честито на колегата DUGHENRY, за новата придобивка. Приятно и безавариино каране!

                          Поздрави, Данаил!
                          Пази душата си, не гумите!

                          Коментар


                          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                            мерси на всички за пожеланията,сега остава да се науча да го карам
                            Оф-Роуд клуб "Без Граници" - Сливница

                            Коментар


                            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                              Да се похваля с новият си подарък.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4236.JPG
Прегледи:1
Размер:56.7 КБ
ID:5089331Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4237.JPG
Прегледи:1
Размер:57.4 КБ
ID:5089332

                              Коментар


                              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                                Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                                Да се похваля с новият си подарък.
                                [ATTACH]72000[/ATTACH][ATTACH]72001[/ATTACH]
                                Какво чакаш бе човек? Върви ги слагай и да си ги търкаш с кеф!
                                КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X