Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой знае ли къде в България има Monster Energy

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Някой знае ли къде в България има Monster Energy

    На мен ми харесва най-много зеления, после синия, жълтия в краен случай. И цената засега е повече от добра...
    Последно редактирано от viki terzieva; 15-12-10, 12:06. Причина: Моля, ползвайте главни букви!

    Коментар


    • #62
      От: Някой знае ли къде в България има Monster Energy

      Не употребявам такива напитки, не съм ги и пробвал никога.

      Сега отварям каталога на Метро, гледам, че там има черен Монстър - стекче от 12 кенчета по половин литър на цена от 2,10 лв с ДДС за брой (не знам дали можеш да си вземеш само 1 кутийка например).

      Извинявам се, ако някой вече го е споменал това.
      Hristo Draganov
      http://htftp.domainbg.com/HD/

      И аз искам България чиста ! ! !

      Коментар


      • #63
        От: Някой знае ли къде в България има Monster Energy

        Я, пробвай! После сподели.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #64
          От: Някой знае ли къде в България има Monster Energy

          На бензиностанции Еко е 3,20 лв по силен е от ред булл-а

          Коментар


          • #65
            От: Някой знае ли къде в България има Monster Energy

            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
            Я, пробвай! После сподели.
            Ако става въпрос за мене - пробвах
            Само че не от Метро, ми на едни познати им дали някви промоционални тука по центъра ... Сива кутия май беше, а емблемата на монстъра май беше оранжева, забравих
            Не е лошо, с вкус на ананас беше, ама по-добре да не ги пия тия работи, а и нямам нужда тъй като се замисля ...
            Hristo Draganov
            http://htftp.domainbg.com/HD/

            И аз искам България чиста ! ! !

            Коментар


            • #66
              Re: От: Някой знае ли къде в България има Monster Energy

              Аз засега съм пробвал само жълтия(Ripper) тъй като ми го похвалиха и тук намерих един магазин, в който го предлагат за 1.70лв/бройката. Като цяло е готино безалкохолно от което не усетих някакъв ефект.

              Коментар


              • #67
                От: Re: От: Някой знае ли къде в България има Monster Energy

                Първоначално публикуван от KasalmoR Преглед на мнение
                Аз засега съм пробвал само жълтия(Ripper) тъй като ми го похвалиха и тук намерих един магазин, в който го предлагат за 1.70лв/бройката. Като цяло е готино безалкохолно от което не усетих някакъв ефект.
                чакай бе.. та хората спряха ПИТ БУЛ за тия пари да дават
                OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                Коментар


                • #68
                  От: Някой знае ли къде в България има Monster Energy

                  2лв.и 60 ст. в Кауфлан* Казанлък
                  Балкан 50--->Минск 125--->Кавазаки КЛХ 250---> Beta RR 525 Factory 2009

                  Коментар


                  • #69
                    От: Някой знае ли къде в България има Monster Energy

                    Здравейте колеги, днес се сдобих с 5 Монстера, зелени, паркира един шевролет(пикап) и започнаха да дават без пари с стекове, аз си взех 5 викам да ги опитам за какво става дума, та сега въпроса ми е, вреднички ли са, щот опънах вече 1-2
                    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                    Honda Dominator 650
                    088ЧЧ93979-->Борис
                    0878956Ч38-->Борис

                    Коментар


                    • #70
                      От: Някой знае ли къде в България има Monster Energy

                      Вреднички са, вреднички.Прати ми ги на мен на ликвидация, да не се тровиш ти.

                      Според мен са толкова вредни колкото вредно е всяка вечер да пия по 100-200мл ракия или всяка седмица да съм по 2-3 пъти на дискотека/заведение (не пуша и цигарения дим ме тормози, не че и пия де) или още много други неща.Естествено не е добре да се прекалява с енергийните напитки.
                      Иван Маринов
                      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                      ЕНДУРО ВАРНА

                      Коментар


                      • #71
                        От: Някой знае ли къде в България има Monster Energy

                        безвредните неща май много малко останаха на този свят, или поне в цивилизования свят. Спокойствие има само горе в балкана с едно стадо овчици ...... и разбира се поне един кросак в плевнята
                        Иначе, човека е тъпо ко....ле и се приспособява към всичко, станахме като хлебарките

                        сори за спама !!!
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • #72
                          От: Някой знае ли къде в България има Monster Energy

                          Много са добри. Доста ми харесват, но като се има предвид, че аз обичам такива напитки. И даже е 500мл, което е още по - добре. Дори повече ми харесва от Ред була.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Snimka061.jpg
Прегледи:1
Размер:54.2 КБ
ID:5245416
                          Ако е машина, нека бъде немска!
                          XJR 1200
                          ETZ 150
                          Kawasaki Ninja ZX10R

                          Коментар


                          • #73
                            От: Някой знае ли къде в България има Monster Energy

                            Точно същото, само че зелен, като на колегата, ем ще ги опитам, 5 на аванта взех, то ако е равно, на 100-200 мл ракия, да си ги пия редовно.... Днеска праснах 2, умора не се усеща..
                            Пише ел карнитин + жен шен(ше стааме умни... )
                            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                            Honda Dominator 650
                            088ЧЧ93979-->Борис
                            0878956Ч38-->Борис

                            Коментар


                            • #74
                              От: Някой знае ли къде в България има Monster Energy

                              колега нали искаш даси окрасиш доминатора.ето заповядаи http://www.mad-moto.com/index.php?go...product&ID=948
                              HONDA DOMINATOR 650
                              ОРЕЛ ASTRA
                              РСПБЗН-Приморско

                              Коментар


                              • #75
                                От: Някой знае ли къде в България има Monster Energy

                                Моята колекция, почти всички са изпити ! Пазя си кенчетата на монстера, защото ми е немски и са доста различни спрямо наще... Рокстара е от Англия. Лилавия бива, ала жълтия е обикновено сокче на кутийката пише лимонада Ред - була е шот. Това е 60ml шок доза. Съдържа 133mg кофеин в 100 ml. Струва 10 леи в Румъния!
                                Прикачени файлове
                                Non scholae sed vitae discimus.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X