Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се справяте с полуделите кучета.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Как се справяте с полуделите кучета.

    Вече 3 дни от как не ме е гонило куче. От опит ви казвам, гледайте си пътя напред и това е. Като ученик,само че с колело ,правехме спускане по черен път и като ни подгони глутница бесни кучета аз,като последен и с най малко колело ме стигнаха. Почнах да се обръщам, да видя къде иска да ме захапе и... предницата в дупка, т......е на рамката а брадата на кормилото и троп на земята. Кучето се изплаши и избяга а аз треперейки си лижех раните.

    Коментар


    • #77
      До: Как се справяте с полуделите кучета.

      Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
      Дай,правилен отговор и пистолета го забравя ме.От компа лесно се дават савети.
      Вада калашника и първо по собственика и после наред докато не ми мине!
      Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

      Коментар


      • #78
        До: Как се справяте с полуделите кучета.

        Помиярите не са виновни, собственика им е за бойКолко пъти ми се е случвало да ме гонят овчарски кучета, а говедото с гегата гледа тъпо, че и се хилят понякога.Е, после вече не им е много смешно......
        0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
        Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
        Суперскан България www.decbg.com
        Машинно почистване на DPF/FAP филтър

        Коментар


        • #79
          До: Как се справяте с полуделите кучета.

          Първоначално публикуван от ice222 Преглед на мнение
          Здрвеи те. С мен преди 10 дни се случи същото. Карам HONDA XR 600 със спортен ауспух. В едно село краи Самоков, едно огромно куче подплашено от звука на мотора влезе направо под предната гума, изопщо не видях от каде се взе. Натиснах спирачките, предната гума настъпи кучето и го повлече по асфалта. Нави кормилото и се озовах на земята. Последва 15 метре влачене с мотора върху крака ми. Кучето стана и избяга. А на мен, коляното и лакета целите в кръв. Нов брич, нова фанелка, нови закопчалки за ботуша, ръчка за сеидинител гумената дръшка и доста надран мотор, това беше рззолтата. Според мен спасение няма от кучетата. Каквото и да правиш може да те изненада. Само бавно и внимателно каране.
          И бавното каране не помага , мен ме захапа като карах бавно .Спрях. Загасих мотора и си говорех със собственичката им. В момента ,в който запалих и тръгнах съмсем леко , ме захапа за крака. Бях с дънки и без ботуши. Почна се една , спешен , аптека , инжекции и т.н. но мисля ,че това е извесно на почти всички. Кучето бе каракачанско и не много голямо на 6 месеца.
          Луд умора няма , само се поти !

          Коментар


          • #80
            До: Как се справяте с полуделите кучета.

            Ако овчарските кучета бяха с препънки - което принципно е задължително, много по-бързо и лесно щеше да се отърва човек от тях. А останалите дето си тичат свободно и безстопанствено, не им е мястото там, а в "един по-добър свят" .
            То с ендурото добре - ще те погонят, ти ще го погониш, ако паднеш по-лекичко - поотупваш праха и газ към къщи... Ама я си представете натоварен с багаж тежък "турист". Пада като застрелян слон, с трясък и много прах, и ако си отдолу... мале - мале... Не че има приятни падания, ама с голям мотор и далеч от дома е лоша работа. Едни спомени ми идват... взех да посягам към ножа .
            Аз лично не съм открил ефективен и безотказен метод, но разбирането на психологията на песа помага много да вземеш решение за конкретния случай. Тъй че, не робувайте на заучени хватки - кучетата са различни, също като хората.
            Аз сигурно съм лош човек, щото все към насилие ме влече ... само като се сетя...

            Коментар


            • #81
              До: Как се справяте с полуделите кучета.

              Веднъж с един пряител решихме да се разкараме с неговия доминатор, и минахме през един обор в неговото село и там имаше около 10тина кучета, и едно ОГРОМНО много голямо май кавказка овчарка беше или каракачан не си спомням. И моя пряител даде гас на мотора да излезем по барзо без да ни подгонят, но какво стана трагнаха след нас кучетата. Някой им извика и се прибраха но голямото продължи да ни гони. Моя приятел намали заради един канал на пътя и кучето му захапа гумата ли и аз неразбрах какво стана паднахме с мотора и кучето започна да ни хапе най вече моя пряител... хората наоколо зеха да тичат към нас да ни оттърват от кучето но то продължаваше да хапе беше побесняло направо. След тоя инцидент моя приятел беше в болница малко повече от 2 седмици мотора беше ужулен навсякаде от падането и нова задна гума трябваше да се купи. Кучето до ден днешен си е пуснато така на свобода а собственика му излезе с оправданието : " ДА НЕ СА МИНАВАЛИ ОТТУК, ВИНОВНИ СА " нямам какво да кажа такива хора незнам нямам думи как да ги нарека.....
              Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
              [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

              Коментар


              • #82
                До: Как се справяте с полуделите кучета.

                Идиоти всякъкви, като е злобно кучето да се връзва!
                Аз пък неделя имах среща с един помияр на Люлин планина. Върти се около хижата. Та въпросният реши, че може да ми захапе ботуша, тъй като аз се движех много бавно заради него. Е захапа ме... нооо това му беше грешката. Като му отпрах една шутарка виж как му се изпариха мераците свързани с ботуша
                KAWASAKI Let the good times roll

                Коментар


                • #83
                  До: Как се справяте с полуделите кучета.

                  Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
                  Идиоти всякъкви, като е злобно кучето да се връзва!
                  Аз пък неделя имах среща с един помияр на Люлин планина. Върти се около хижата. Та въпросният реши, че може да ми захапе ботуша, тъй като аз се движех много бавно заради него. Е захапа ме... нооо това му беше грешката. Като му отпрах една шутарка виж как му се изпариха мераците свързани с ботуша
                  и аз сам изпарявал мераците на доста нахални кучета по този начин
                  Some call it a hobby, we call it a way of life!
                  Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

                  Коментар


                  • #84
                    До: Как се справяте с полуделите кучета.

                    И мен са ме гонили кучета, но като ги видя обръщам мотора и тръграм към тях в повечето случаи бягат

                    Коментар


                    • #85
                      До: Как се справяте с полуделите кучета.

                      Първоначално публикуван от Пенко Преглед на мнение
                      Веднъж с един пряител решихме да се разкараме с неговия доминатор.....
                      Който има куче да си го връзва. Как да го наречеш стопанина? Аз ако съм бил на мястото на твоя приятел да съм се върнал след време и да съм теглил една цев на песа без да ми мигне окото!
                      Иначе по темата повечето кучета като дадеш напрежение подвиват опашка

                      Коментар


                      • #86
                        До: Как се справяте с полуделите кучета.

                        едоин проятел с dr 500 блъсна един помяр последици:счупен калник и искривен резервар а кучето:никога повече няма да скача поради простата причина че не е между живите
                        [SIZE=4][COLOR=Red]H[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]onda CRF 450R'05[/COLOR][/SIZE]

                        Коментар


                        • #87
                          До: Как се справяте с полуделите кучета.

                          около нас има мн кучета и като изляза с мотора и тръгват правят и засади сритах вече няколко, баща ми мина директно през едно, а на една поляна около строителни обекти като мина и ме погват и тогава аз почвам да ги преследвам голям кеф и ако много ме наближат съединител и газ
                          Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                          Коментар


                          • #88
                            До: Как се справяте с полуделите кучета.

                            Аз несъм толкова груб че да ги гоня и т.н,най често минавам бавно покрай тях и нямам проблеми,ако кучето наистина му се гони моторист използвам ботушите ако тръгне да хапе,ако просто ме гони се наслаждавам на гледката до мен

                            Коментар


                            • #89
                              До: Как се справяте с полуделите кучета.

                              Мен ме е събаряло куче,когато се учех да карам на една поляна над у дома.Там има една стара постройка на един дядо и кучето му е постоянно пуснато !!! Погна ме докато си карам и ме задърпа за гащите и ме сабори.Обаче като падна мотора и то избяга.Сега това куче е още живо и е охапало поне 2,3 човека.И не мре пък е доста старо.
                              [LEFT][URL="http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/"][COLOR=#0000ff]http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/[/COLOR][/URL] :arrow:[/LEFT]
                              [LEFT][URL]http://forum.mobile.bg/member/FreestyleR/[/URL] :arrow:[/LEFT]

                              Коментар


                              • #90
                                До: Как се справяте с полуделите кучета.

                                мене веднъж ме гони някакво не знам какво най-вероятно улична превъзходна и почна да ме гони и аз си намалих то мина пред мене и аз гааз с атв-то и направо през него то се затъркаля под атв-то малко искимтя и повече там куче не ме е гонило, но с атв-то познават го а с мотора на един приятел винаги си ме гонят и ядат ботуши пък "стопаните" седят отстрани и гледат и се смеят. един път им викам абе приберете ги тези кучета не ги ли виждате че са злобни те ми викат като са злобни що минаваш от тука аз им викам щото от тука е пътя и те си измрънкват нещо под носа и млъкват много ме е яд на такива тъпигьози
                                [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

                                Марин Маринов - 0885114702

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X