Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kрай на 250-400куб,и разцвет на 600-тките

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: край на 250-400куб,и разцвет на 600-тките

    Първоначално публикуван от mitaka81 Преглед на мнение
    Не е държава това а цирк на 111 000 кв.м
    НЕ това е демокрация!
    Частна собственост и точка по въпроса...
    MG RACING

    Коментар


    • #32
      До: край на 250-400куб,и разцвет на 600-тките

      Първоначално публикуван от Станислав_ Преглед на мнение
      НЕ това е демокрация!
      Частна собственост и точка по въпроса...
      Колега каква частна собственост? Това е НАРОДНА СОБСТВЕНОСТ! Няма да търпя да я раздават на свои хора под масата! Хора осъзнайте се утре други ден съвсе основни свободи ще поискат да ни вземат - например защо да не ни сложат данък дишане? Никой не те кара на сила да вдишваш държавния въздух - дишай друго - ей на циганите вече са от години на лепило!

      Коментар


      • #33
        До: край на 250-400куб,и разцвет на 600-тките

        Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
        Колега каква частна собственост? Това е НАРОДНА СОБСТВЕНОСТ! Няма да търпя да я раздават на свои хора под масата! Хора осъзнайте се утре други ден съвсе основни свободи ще поискат да ни вземат - например защо да не ни сложат данък дишане? Никой не те кара на сила да вдишваш държавния въздух - дишай друго - ей на циганите вече са от години на лепило!
        НЕ съм Съгласен...пример...Ти имаш парички и решаваш да си вземеш гора(100лвдекара)взимаш си едно хълмче и си го заграждаш...това е частна собственост!
        MG RACING

        Коментар


        • #34
          До: край на 250-400куб,и разцвет на 600-тките

          Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
          Лошо е , че темата се разклони, на толкова подтеми.

          Но аз няма да се уморя да обяснявам, че тука става дума за противостоене на Частни интереси.
          Какъв горски ? - какви 5 лева ?
          Така нареченият нарушител, ще се изправи пред частни охранители, които го задържат, до пристигането на контролните органи. Те ще го малтретират , както намерят за добре, под предтекст, че е оказал съпротива при задържането.
          Понеже нарушителят е виновна страна пред закона, може да се допусне хипотезата , че е оказвал съпротива, и охранителите са невинни.

          Тези феодални ловни владения, за които става дума, ще се раздават срещу подкуп, надявам се не се съмнявате.
          Тоест, ще ги вземат бивши мутри, политици или полицаи.
          На тях, и техните охранители, как ще се изрепчиш ?
          Ще те предадат на полицията, само дишащ, и добре разфасован !
          Ако въобще си жив, а не си стрелял по тях, да речем и рикошета в един камък, от собствения ти патрон , не те е убил ?
          А те , едни НЕВИННИ, НЕВИННИ .

          Повече и от Софиянски
          Веки съд , ще им повярва.

          Помисли, кой, ще даде 100 - 200 хиляди Евро подкуп, и ще те остави да се разхождаш из ЗЕМИТЕ МУ ?

          Законът, трябва да се атакува сега !
          Абсолютно съм съгласен!Аз написах нещо подобно още преди две седмици.
          Тези които не са разбрали да прочетат темата "Законодателна забрана...."
          Накратко-промените в Закона за лова и опазване на дивеча са много , но целят едно единствено нещо-отдаването на ловните стопанства,ловните раьони и дивечовъдните станции(на практика поне 90% от територията на България) на КОНЦЕСИЯ,при което те се превръщат в частна собственост-сиреч важат общодържавните закони , но всеки концесионер може да си измисля и свои.Става дума за бизнес за много стотин хиляди евро.Споменават се имена като Гриша Ганчев.Не се заблуждавайте , че подобна собственост(и бизнес) ще бъде охранявана от някой мухлясал дядка.Приеме ли се закона ни чакат страшни проблеми-не веднага , но след един-два сезона.
          В никакъв случай не трябва да се допуска приемането на закона! Иначе забравете думата ендуро!!!
          Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


          "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
          Джон Кенеди

          Коментар


          • #35
            До: край на 250-400куб,и разцвет на 600-тките

            Моя Цр е 58 коня и е способен да прегази всеки закон който е извън асвалта. То е ясно че тия педали и дупедавци политиците ще си направят кавкото знаят те разпиляха цялата държава та какво остава за офроуд карането.
            Мен ме успокоява че квито сме бесници на държавата няма да и стигнат пари да охранява всичката гора от нас пък и където има преграда на пътя може да се заобиколи ....ще ме хванат за х..я
            то в тая скапана държава единственото дето ми остана е кроса и планината и тва ли да ми вземат !!!!!!!?!?!
            [IMG]http://www.maxmediabg.com/moto/bobi2_podpis.jpg[/IMG]

            Коментар


            • #36
              До: край на 250-400куб,и разцвет на 600-тките

              Първоначално публикуван от mitaka81 Преглед на мнение
              Аз си имам частна гора на село
              Ще си карам там даже може да Ви взимам рента да врътнете малко в гората ми

              Не е държава това а цирк на 111 000 кв.м
              Можем да я разредим, и да се кара по спокойно

              Коментар


              • #37
                До: край на 250-400куб,и разцвет на 600-тките

                Първоначално публикуван от borisgp Преглед на мнение
                Моя Цр е 58 коня и е способен да прегази всеки закон който е извън асвалта. То е ясно че тия педали и дупедавци политиците ще си направят кавкото знаят те разпиляха цялата държава та какво остава за офроуд карането.
                Мен ме успокоява че квито сме бесници на държавата няма да и стигнат пари да охранява всичката гора от нас пък и където има преграда на пътя може да се заобиколи ....ще ме хванат за х..я
                то в тая скапана държава единственото дето ми остана е кроса и планината и тва ли да ми вземат !!!!!!!?!?!
                Колега кому е нужно да се стига до там? Полицаите си нямат друга работа, че ще ни гонят по горите ли? Или някакви пръдльовци, които се пишат на частни охранители? Айде няма нужда от простотии! Аз казвам до това да не се стига!

                @Станислав_ каква ирония - имам 50 декара гора в софииско... говоря сериозно - и какво ще тръгна да коля и беся защото си минал през тях? Нещо не ми се връзва...

                Коментар


                • #38
                  До: край на 250-400куб,и разцвет на 600-тките

                  Забравих да кажа важни неща-в закона има предвидени промени които изрично забраняват движението на всякакъв тип високопроходими машини.Дори и да преборим тези промени , отдаването на ловните стопанства на концесия ще означава еднолично издаване на забрана за преминаване(всички сте виждали такива табели-най-лошото е ,че те ще станат законни).Създадена е коалиция от ловни сдружения,екологични организации и федерацията по ендуро(в лицето на Жоро Хаджиев),която да се бори с промените.В понеделник ще има пресконференция , а на 10.09 протест пред Народното събрание.Очаква се бая народ.Елате , защото на вас ви се шаренее , но проблема е много сериозен!
                  Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                  "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                  Джон Кенеди

                  Коментар


                  • #39
                    До: край на 250-400куб,и разцвет на 600-тките

                    Аз съвсем не омаловажавам проблема, но преди време един човек семеен приятел беше на високопоставен пост във въпросното министерство- започна да пише нов закон и тръгна срещу СЛРБ и монопола над ловните площи и прочие ....всеки може да се сети как завърши историята свалиха и го смачкаха моментално.
                    Аз съм само на 24 и знам че там където има финансови интереси на високо ниво и 5 митинга няма да помогнат ,макарче по-лошо от това ще е само това да седим и да поемаме отзад с наведена глава. Ще ми се да се вдигнеме и да бутнеме парламента!
                    Мъчно ми е да го кажа но от тая скапана държава нищо не става язък за прекрасната родина!
                    [IMG]http://www.maxmediabg.com/moto/bobi2_podpis.jpg[/IMG]

                    Коментар


                    • #40
                      До: край на 250-400куб,и разцвет на 600-тките

                      Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                      @Станислав_ каква ирония - имам 50 декара гора в софииско... говоря сериозно - и какво ще тръгна да коля и беся защото си минал през тях? Нещо не ми се връзва...
                      Ти не....но знаеш ли акъла на някои си...новобогаташ?
                      MG RACING

                      Коментар


                      • #41
                        До: край на 250-400куб,и разцвет на 600-тките

                        Хубаво си чешем езиците по въпроса, няма лошо да има различни мненияНай-важното обаче не го пропускайте-протеста пред парламента.Не омаловажавайте тия работи, дебелите крадливи свине вътре ги е страх от вдигане на шум, да не им секне краденето.Така че, всички там
                        0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                        Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                        Суперскан България www.decbg.com
                        Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                        Коментар


                        • #42
                          До: край на 250-400куб,и разцвет на 600-тките

                          Да всички трябва сме там
                          Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                          Коментар


                          • #43
                            До: край на 250-400куб,и разцвет на 600-тките

                            ДА , всички там ...това е !!!!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X