Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повече няма да правя така!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Повече няма да правя така!

    Колко от нас са хващали заека? Или -
    Опит за статистика на инцидентите по време на разходки и състезания.
    Моля споделяйте, но не преувеличавайте.

    Аз обещавам повече да не карам, когато усещам, че заспивам!
    Последно редактирано от iai-bg; 23-07-08, 17:07.
    Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

  • #2
    До: Повече няма да правя така!

    Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
    Колко от нас са хващали заека? Или -
    Опит за статистика на инцидентите по време на разходки и състезания.
    Моля споделяйте, но не преувеличавайте.

    Аз обещавам повече да не карам когато усещам, че заспивам!
    Бране на цветя има всяка разходка - поне по един-два пъти... Като по-сериозни падания са срязан лакът при едно падане с ниска скорост и халосано коляно при падане с по-висока скорост и не съобразен наклон. Всичко бледне пред катастрофата с отъркалване на път, когато един (с омерзение) "шофьор" реши да мине през мен - директно през мястото на което си чаках реда да се престроя и завия в посоката от която той идваше. Не знам как не ме прегази!

    Коментар


    • #3
      До: Повече няма да правя така!

      Аз обещавам повече да не карам, когато усещам, че заспивам!
      Че кой иска заспали жени!!!!

      Коментар


      • #4
        До: Повече няма да правя така!

        Аз обещавам, повече да не си обещавам нищо, когато става въпрос за ендуро !
        Всяко обещание в ендурото е предпоследно !
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #5
          До: Повече няма да правя така!

          Как се качват снимки дави покажа че наистина без каска не трябва да се кара защото има още такива индйанци дето карат по джапанки къси гащи и потник сас 160 по Цариградско шосе на зиг заг между колите."имам предвид един приател"
          LIVE TO RIDE/RIDE TO LIVE

          Коментар


          • #6
            До: Повече няма да правя така!

            Оспамихте темата - но поне на старите кучета им е простено - кой да помни всички травми

            Коментар


            • #7
              До: Повече няма да правя така!

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P05-29-05_11.03.jpg
Прегледи:1
Размер:99.6 КБ
ID:5063924 ето как е без каска много сам красив нали пробах да разбия един камак с глава ама не се получи тоя беше по здрав .
              Последно редактирано от toto; 24-07-08, 00:22.
              LIVE TO RIDE/RIDE TO LIVE

              Коментар


              • #8
                До: Повече няма да правя така!

                Ето как изглежда моя екип след падане с поне 150 км.ч и доста търкаляне по асвалта после в канавката а всичко започна с удар, в опел вектра и по точно задната лява част на вектрата и моита дясна страница на мотора , знаете ли какво ми каза шофиора на вектрата след като ме блъсна и едва не ме уби : ИЗВИНЯВАИ НЕ ТЕ ВИДЯХ : . А копелето дори не погледна за да ме види . Не съм снимал само дъждобрана които бях облякал върху екипа си просто няма как за него си трябва клип тои просто изглежда като взривен няма здраво място,
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #9
                  До: Повече няма да правя така!

                  Първоначално публикуван от toto_cagiva Преглед на мнение
                  [ATTACH]40648[/ATTACH] ето как е без каска много сам красив нали пробах да разбия един камак с глава ама не се получи тоя беше по здрав .
                  Ей тва Горубляне свестен нема да роди.
                  Аре взимай си мотор, че трябва да те стегна малко аз.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Повече няма да правя така!

                    Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                    Ето как изглежда моя екип след падане с поне 150 км.ч и доста търкаляне по асвалта после в канавката а всичко започна с удар, в опел вектра и по точно задната лява част на вектрата и моита дясна страница на мотора , знаете ли какво ми каза шофиора на вектрата след като ме блъсна и едва не ме уби : ИЗВИНЯВАИ НЕ ТЕ ВИДЯХ : . А копелето дори не погледна за да ме види . Не съм снимал само дъждобрана които бях облякал върху екипа си просто няма как за него си трябва клип тои просто изглежда като взривен няма здраво място,
                    Колега извинявай ама копелето не е само то виновно че ти караш поне със 150км.ч
                    878940653

                    Коментар


                    • #11
                      До: Повече няма да правя така!

                      Първоначално публикуван от Георги Преглед на мнение
                      Колега извинявай ама копелето не е само то виновно че ти караш поне със 150км.ч
                      Колега, извинявай, но ако си карал мотор на по-главен път, лесно ще разбереш защо в определени ситуации ти се налага да си по-агресивен.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Повече няма да правя така!

                        Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                        Колега, извинявай, но ако си карал мотор на по-главен път, лесно ще разбереш защо в определени ситуации ти се налага да си по-агресивен.
                        +1
                        Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                        "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                        Джон Кенеди

                        Коментар


                        • #13
                          До: Повече няма да правя така!

                          Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                          Колега, извинявай, но ако си карал мотор на по-главен път, лесно ще разбереш защо в определени ситуации ти се налага да си по-агресивен.
                          в какво се изразяваше агресивноста? Да не се опита да избуташ колата от пътя, понеже шофьора не те е видял?

                          Имал съм подобна ситуация, обаче шофьора дето не ме видя беше с автобус и излезе с ляв завой от улица без предимство и застана напряко... добре, че не съм толкова агресивен и реших да го заобиколя /с 20-ина м спирачен път и ползвайки банкета
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #14
                            До: Повече няма да правя така!

                            Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                            в какво се изразяваше агресивноста? Да не се опита да избуташ колата от пътя, понеже шофьора не те е видял?

                            Имал съм подобна ситуация, обаче шофьора дето не ме видя беше с автобус и излезе с ляв завой от улица без предимство и застана напряко... добре, че не съм толкова агресивен и реших да го заобиколя /с 20-ина м спирачен път и ползвайки банкета
                            В по-високата скорост за няколко секунди - поне за мен е необходимост в определни случай - за да изпреваря, някой, който кара сякаш и двете платна са негови или за да избягам от поредния джигит... Понякога спират да ме юркат за гонки Двайсет годишна полукросарка... с крос гуми на асвалт??? Тия си мислят с гъ*за!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Повече няма да правя така!

                              Ако се чудите какъв е мотора-ТТ600S
                              Прикачени файлове
                              Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                              "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                              Джон Кенеди

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X