Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Този път май трябва верно да се спра.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Този път май трябва верно да се спра.

    Лошо си се докарал. Съжалявам. Не е ли време да помислиш за джип?
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #47
      До: Този път май трябва верно да се спра.

      Бързо и пълно оздравяване колега
      MG RACING

      Коментар


      • #48
        До: Този път май трябва верно да се спра.

        Надявам се веригата и кривия носач не са причината това да стане?! Че немоо сии простя!
        Как може без екип, поне каска!!!???
        Бързо оздравяване, и пак с яко газ но по умната!

        Коментар


        • #49
          До: Този път май трябва верно да се спра.

          Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
          Надявам се веригата и кривия носач не са причината това да стане?! Че немоо сии простя!
          Как може без екип, поне каска!!!???
          Бързо оздравяване, и пак с яко газ но по умната!
          Бях си взел най-яката верига и си я монтирах даже съюия ден ,два нови зъбака-заден по голям и преден по-малък.. Нови носачи,шарнири всичко и тръгнах.
          Даже разправях на ива за тебе, че щях да те мола да дойда да караме заедно да вида на какво ниво съм и да ми покажеш това-онова-а то какво стана....

          Коментар


          • #50
            До: Този път май трябва верно да се спра.

            Колега искрено ти съчувствам.Пжелавам ти бързо оздравяване и умната за вбъдеще.
            sigpic

            Коментар


            • #51
              До: Този път май трябва верно да се спра.

              КОПЕЛЕЕЕ ти си ИДИОТ !!!

              Немам думи честно !
              Оздравявай бързо и ДАНО поне малко кротнеш.

              Поне си се пребил с простотия.
              Аз се мазах от спряло положение

              Коментар


              • #52
                До: Този път май трябва верно да се спра.

                Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                КОПЕЛЕЕЕ ти си ИДИОТ !!!

                Немам думи честно !
                Оздравявай бързо и ДАНО поне малко кротнеш.

                Поне си се пребил с простотия.
                Аз се мазах от спряло положение
                Е тва е пребиване, не като твойто
                0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                Суперскан България www.decbg.com
                Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                Коментар


                • #53
                  До: Този път май трябва верно да се спра.

                  Когато на човек нещо му е в кръвта, няма как да се спре
                  Обаче винаги трябва да се старае да взима поне елементарните предпазни мерки, като екипировка. Белите най-често стават от такива елементарни грешки. Например преди време четох една статистика, че при скалното катерене, огромна част от смъртните случаи не са в следствие на падане, а на паднал камък върху главата на този който е стъпил здраво на земята, за да осигурява и е направил глупоста да си е свалил каската...
                  Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Този път май трябва верно да се спра.

                    Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                    Когато на човек нещо му е в кръвта, няма как да се спре
                    Обаче винаги трябва да се старае да взима поне елементарните предпазни мерки, като екипировка. Белите най-често стават от такива елементарни грешки. Например преди време четох една статистика, че при скалното катерене, огромна част от смъртните случаи не са в следствие на падане, а на паднал камък върху главата на този който е стъпил здраво на земята, за да осигурява и е направил глупоста да си е свалил каската...
                    Това сериозно ли или си правиш майтап.Извинявай,ама ме досмеша честно-бас. нелепата смърт.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Този път май трябва верно да се спра.

                      Не те познавам, стискам палци да се възстановиш напълно и след това и умствено . Ако бях с теб и знаех какво искаш да правиш щях да ти глътна ключа за ATV то .

                      Ти печелиш наградата за всички времена за ГРАНД простотия правена някога

                      Коментар


                      • #56
                        До: Този път май трябва верно да се спра.

                        Желая ти бързо оздравяване Поне си разбрал, че не си от рода Маклауд...
                        Никога не забравяй, че сме смъртни... По-лошото е, че понякога сме и внезапно смъртни. Примери бол... Почти всеки от нас прави простотии.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #57
                          До: Този път май трябва верно да се спра.

                          Първоначално публикуван от rfi Преглед на мнение
                          Човече, не те познавам, но наистина си луд!!!!
                          Интересно ми е как точно избра мястото за скока?
                          Като гледам клиповете на профитата, ми се струва, че най-важно е ъгъла на наклона на рампата и мястото където се приземяваш!
                          И тогава може би, трябва да сложиш скоростта, теглото си и това на машината!
                          Не знам, но мисля, че преди да скочиш, трябва да се направят малко изчисления?
                          Пожелавам ти, бързо оздравяване и успех на следващите опити, ако има такива!
                          Mерси за пожелаанията.
                          По принцип с моят партньор Ясен сме си правили много скоци , а специално този на който направих опита е като дъга, като рампа.Имаме 5-6 брутални скока ,които сме правили като сме оформяли естествени природни възвишения.Трудно беше да изберем мястото,защото хем трябва да е супер скрито,хем трябва да има комуникация наблизо, заради случаи с контузии като моя.Специфичното на този скок , което аз преработвах с дни,е че на върха на скока има лека чупка-да може да те обръща веднага след като излетиш. Мисля , че сме били на прав път ,защото реално почти си стана бек флипа,но има два момента-единия беше, че в даден момент машината просто те избутва от себе си, а другия е че в следваащия просто падаш надолу. Не знам къде сбъркахме,но според мен действително трябва да се направи изчисление.По мои груби сметки обаче с мотор би трябвало да стане без никакъв проблем,но пък самото приземяване ще е по-трудно.Мисля си по тоя въпрос....ама не се получава. Ясен тръгна да строи ранпа, но мен ми е неприятно да скоча от нея-тясно ми е и се смущавам,а и истинския фристайл си е е така-на хълмовете-те Ред булл защо най-якото им фристайл състезание беше Райд да Хилс? Обаче заради пуста безопасност,почнаха екс-файтърси и подобни.
                          Последно редактирано от zbytsam; 02-07-08, 08:39.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Този път май трябва верно да се спра.

                            Първоначално публикуван от zbytsam
                            Братле на лекарите няма да кажа мерси- линейката е дошла след 40 минути. Получих скапано отношение.Викам сложете ми упойка докато ме шиете , викат Няма. А бе не ми се разказва,но целенасочено не бих ги поздравил.
                            Упойки при мозъчно сътресение НЕ са препоръчителни... колкото до скапаното отношение това е болница, а не сладкарница... Колега знам, че е кофти - и мен ме шиха на ръка в кръжока по "шеф и кройка", само, че под брадичката, но това са фактите - ако нараняването е над ръба на ключицата и пациента може да понесе болката варианта без упойка е по-добрия!
                            Последно редактирано от господин никой; 02-07-08, 08:38. Причина: typo...

                            Коментар


                            • #59
                              До: Този път май трябва верно да се спра.

                              Първоначално публикуван от zbytsam Преглед на мнение
                              ....... Не знам къде сбъркахме,но според мен действително трябва да се направи изчисление.По мои груби сметки обаче с мотор би трябвало да стане без никакъв проблем,но пък самото приземяване ще е по-трудно.Мисля си по тоя въпрос....ама
                              Колеги, дайте да залепим една тема, -" Математически изчисления за фрийстайл трикове ".
                              Кой каквото възнамерява да прави, да го опише тук, да измери с ролетка в ръка рампата и успокоителя за приземяване. Една камара добри математици сме тука, поне ще му изчислим ъгъла на заход и скоростта, както и ъгъла на приземяване.
                              Пък нататък, дано Ангела му да умее да прави лупинги, флипове и спирали ))
                              Като начало поне можем да обсъдим методите за изчисление.
                              Това , че в един момент, машината е започнала да тегли надолу, означава недостатъчна скорост в летежната фаза. Това както е известно може да се дължи на две неща; недостатъчна засилка, или прекалено голям ъгъл на рампата.
                              Последно редактирано от Nik Nikolov; 02-07-08, 08:49.
                              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                              Коментар


                              • #60
                                До: Този път май трябва верно да се спра.

                                Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                                Колеги, дайте да залепим една тема, -" Математически изчисления за фрийстайл трикове ".
                                Кой каквото възнамерява да прави, да го опише тук, да измери с ролетка в ръка рампата и успокоителя за приземяване. Една камара добри математици сме тука, поне ще му изчислим ъгъла на заход и скоростта, както и ъгъла на приземяване.
                                Пък нататък, дано Ангела му да умее да прави лупинги, флипове и спирали ))
                                Като начало поне можем да обсъдим методите за изчисление.
                                Това , че в един момент, машината е започнала да тегли надолу, означава недостатъчна скорост в летежната фаза. Това както е известно може да се дължи на две неща; недостатъчна засилка, или прекалено голям ъгъл на рампата.
                                То може би аз не написах и най-важното-не летеше напред от скока нали,ами яко нагоре и съвсем малко напред-това според теб като учен човек-от прекалено остър ъгъл ли е пак?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X