Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Този път май трябва верно да се спра.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Този път май трябва верно да се спра.

    Колега, пожелавам ти бързо оздравяване и ти казвам ЕВАЛАТА.Всеки може да прави Бекфлип след като е тренирал хиляди пъти върху дунапрен,ама Ти си единствения който се престрашил да се пробваш ПРИМА ВИСТА.Трябва да си горд със това.
    [B]Via trita via tuta[/B](лат.) - Прокараният път е безопасен. Тея римляни са живели в заблуда.

    Коментар


    • #32
      До: Този път май трябва верно да се спра.

      Исках да се пробвам-пробвах се. Не съжалявам. Верно , че не стана , ама дано някога опитам пак...

      Коментар


      • #33
        До: Този път май трябва верно да се спра.

        Сега видях какво било бекфлип : http://www.vbox7.com/play:be7d7804 .
        Гледам че и професионалистите не винаги успяват да го направят и си трошат главите и ти се чудя, как ше тръгнеш без екипировка, без придружител да си трошиш главата
        Най-добрия реглаж на преден и заден мост

        Коментар


        • #34
          До: Този път май трябва верно да се спра.

          Кофти. Земното притегляне не прощава.
          Да се оправяш бързо и да се възстановиш на 100% още по-бързо.

          И карай вече по-лекичко щото за едната глупост ще се довършиш някой път. Аз след като си скъсах връзките на рамото необратимо, и като ме болят всички стави при разваляне на времето установих, че с простотиите съм дотук. С всичките счупвания които съм си правил пак не мирясвах ама добре, че е жената та да ми влива малко разум.
          no signature no problems

          Коментар


          • #35
            До: Този път май трябва верно да се спра.

            Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
            Сега видях какво било бекфлип : http://www.vbox7.com/play:be7d7804 .
            Гледам че и професионалистите не винаги успяват да го направят и си трошат главите и ти се чудя, как ше тръгнеш без екипировка, без придружител да си трошиш главата
            Гаранция давам, че ако имаше придружител щеше да го спре да направи опита.
            Бързо оздравяване колега.
            Иво Георгиев
            Gworkshop

            Коментар


            • #36
              До: Този път май трябва верно да се спра.

              Като се загледах по-внимателно... ти си забил предните гуми в земята и ATV-то е отскочило върху теб... Интересно - все още си жив Късметлия си определно! Дано да не те напуска късмета!

              Коментар


              • #37
                До: Този път май трябва верно да се спра.

                Човече, не те познавам, но наистина си луд!!!!
                Интересно ми е как точно избра мястото за скока?
                Като гледам клиповете на профитата, ми се струва, че най-важно е ъгъла на наклона на рампата и мястото където се приземяваш!
                И тогава може би, трябва да сложиш скоростта, теглото си и това на машината!
                Не знам, но мисля, че преди да скочиш, трябва да се направят малко изчисления?
                Пожелавам ти, бързо оздравяване и успех на следващите опити, ако има такива!
                Lesidren.com

                Коментар


                • #38
                  До: Този път май трябва верно да се спра.

                  Не е важно да победиш.
                  Важното е да участваш.

                  Ще има какво да разказваш на внуците :+)

                  И бързо оздравяване !

                  Коментар


                  • #39
                    До: Този път май трябва верно да се спра.

                    Честито!!!!
                    Вече си в малкото , но сплотено семейство на фрийстайлърите(сиреч на тия които нямат един здрав кокал по себе си-между впрочем не знам дали гледаш Дискавъри,но 90% от тях са наркомани-от упойките-морфин,хероин все тая).Въпреки че първия опит е бил неуспешен не падай духом.Възхищавам ти се на смелостта-аз нямам сърце за такива изпълнения.Единия от големите ми проблеми е че май прекалено много мисля докато карам.Сигурен съм , че въпреки препоръките на доктора , веднага щом можеш да седнеш на мотор/АТВ , вече ще си го направил.Оздравявай бързо-бекфлипа те чака!
                    ПП.При такова падане едва ли щеше да те спаси екипа,но все пак го слагай-пораженията щяха да са на половина!!!!
                    Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                    "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                    Джон Кенеди

                    Коментар


                    • #40
                      До: Този път май трябва верно да се спра.

                      Първоначално публикуван от zbytsam Преглед на мнение
                      До Гоблин: Братле, благодаря ти за отделеното време и информацията , с която ти досаждах и ти се извинявам , че към днешна дата приказките ми за покупката на мотор ТМ от теб сега са малко празни приказки, но виждаш до къде се докарах.Надявам се да не се сърдиш и да останем приятели.
                      Идиот
                      Като ти минат кратуносътресенията и като се видим - един чимбер от мен по таз глава мъдра. Бира още можеш ли да пиеш ?
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • #41
                        До: Този път май трябва верно да се спра.

                        Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                        Идиот
                        Като ти минат кратуносътресенията и като се видим - един чимбер от мен по таз глава мъдра. Бира още можеш ли да пиеш ?
                        Бирата от мен,чимберите-еми удряйте ама то цяло атв нищо не направи , та вие ли

                        Коментар


                        • #42
                          До: Този път май трябва верно да се спра.

                          Бира най-рано другия месец
                          оправяй се бързо !!!!!!!
                          - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                          - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Този път май трябва верно да се спра.

                            а бе луда тиква. С кой ли не съм карал, ама тва маймуне като види скок и навива газта без да мисли. От кога ми пили- бекфлип та бекфлип. Бил го сънувал, виждал го как ще го изплющи... Няколко пъти го спирам. Захванах се рампа да направим, електрожен намерих...ама не можа да изчака. Сложил голям пиньон отзад и айде ... без екип, без рампа, сам... Като отидох на мястото него го нямаше, ама на земята имаше локва с кръв. Като обръщахме АТВ-то стъпих без да искам, маратонката ми се изцапа до половината. на АТВ-то му личеше, че е поело удара с носа. Явно малко му е оставало. Живот и здраве да е, поне се вижда, че ако някой го завърти това ще да е той.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Този път май трябва верно да се спра.

                              Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
                              а бе луда тиква. С кой ли не съм карал, ама тва маймуне като види скок и навива газта без да мисли. От кога ми пили- бекфлип та бекфлип. Бил го сънувал, виждал го как ще го изплющи... Няколко пъти го спирам. Захванах се рампа да направим, електрожен намерих...ама не можа да изчака. Сложил голям пиньон отзад и айде ... без екип, без рампа, сам... Като отидох на мястото него го нямаше, ама на земята имаше локва с кръв. Като обръщахме АТВ-то стъпих без да искам, маратонката ми се изцапа до половината. на АТВ-то му личеше, че е поело удара с носа. Явно малко му е оставало. Живот и здраве да е, поне се вижда, че ако някой го завърти това ще да е той.
                              Както казах в една друга тема,да карам с теб е нож с 2 остриета.Кеф ми е, спор няма научих много неща,благодарение на теб определено карам по-добре,но истината е че в стремеа си да те догона -аз се състезавам с теб , а и най-лошото е че и ти се състезаваш с мен.Все пак ти също се контузи и то по същия начин - направи нак нак над блатото , а не мисля че там беше мястото.Де да знам.Сега май когато и двамата лежиме в болки май е време да вземем решение-ще продължаваме да караме психопатската или да се разделяме? Извинявай , но средно положение не виждам.Лично аз мисля, че ако продължим да караме така, ще умреме,но аз не съм страхливец и съм готов да те следвам.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Този път май трябва верно да се спра.

                                Първоначално публикуван от zbytsam Преглед на мнение
                                Както казах в една друга тема,да карам с теб е нож с 2 остриета.Кеф ми е, спор няма научих много неща,благодарение на теб определено карам по-добре,но истината е че в стремеа си да те догона -аз се състезавам с теб , а и най-лошото е че и ти се състезаваш с мен.Все пак ти също се контузи и то по същия начин - направи нак нак над блатото , а не мисля че там беше мястото.Де да знам.Сега май когато и двамата лежиме в болки май е време да вземем решение-ще продължаваме да караме психопатската или да се разделяме? Извинявай , но средно положение не виждам.Лично аз мисля, че ако продължим да караме така, ще умреме,но аз не съм страхливец и съм готов да те следвам.
                                Абе пичове вие ще се вкарате в некоя шибана старогръцка трагедия ама а.............да видим,дано е хепиенд накрая.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X