Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Този път май трябва верно да се спра.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Този път май трябва верно да се спра.

    В четвъртък вечер цяла нощ гледах клипчета от фристайла с АТВ,гледах и изучавах пусти бек-флип-моя мечта и блян и в петък реших че ще се прави флип. Запалих АТВ то и бегом към големите ни скоци в гората.Ей така по тениска, къси панталонки и маратонки. Засилих се колкото можах и полетях.Във въздуха затеглих АТВ -то за кормилото и то започна да се обръща.Да , ама не.Пребих се жестоко,а Атв то се изсипа върху мене. Не помна нищо.Събудих се в локва кръв , а останалата му кръв бликаше отвсякъде.Тръгнах към един цех на около 700-800 метра, за да извикат линейка.По пътя започна да ми се вие свят и да повръщам. Нред с това ме боли абсолютно всичко.Стигнах до цеха и хората там ми дадоха памуци и извикаха линейка.Обадих се на Ясен да прибере АТВ то и след втория ни разговор вече загубих тотално съзнание.Събудих се на операционната в спеешното.Оказах се със счупен черепспукана капачка на крака, спукан таз,и спукани 2 лакътя.Смножество отоци и кръвонасядания и с множество ужулвания и охлузвание.Направиха ми 5 пункции,операция на главата и ковнаха един пирон в лакъта ми. Едва днес ме пуснаха , но лечението ми ще продължи месеци в нас. Тоя път май наистина преиграх и май наистина болният ми мозък ми изигра лоша шега.Докторът каза, че за мен вече думите-скок и мотор -са синоними на смърт.Да карах без екип и наистина постъпих ного глупаво,но най ме е яд на себе си , че за нищо не съжалявам.За мен беше купон и невероятно приключение , че оцелях и драпах като куче за живота си.Сам.Но явно наистина ще трябва да спра и явно наистина съм си смахнат-не са само твърдения на майка ми.Дано да намера некви начини да изживявам същия екшън и същия адреналин с по - нормални неща и да се науча да се радвам на малките неща в живота.
    Защо ви казвам това? Пичове, аз съм преживял какви ли неекшъни-имам наръгвания от нож,прострелвания,стотици побои,а шевовете по тялото ми са повече от космите по главата ми. Е нямаше по-големи болки страдания от случая с АТВ-то.Не ме е боляло повече.Постоянно колабирах и припадах в болницата от болките.За тва звитсам ви съветва,но не като некъя льольо , дет като му потече кръв от разчоплена пъпка умира, а като екстремист. СЛАГАЙТЕ СИ ЕКИПИТЕ.Ако бях с екип сигурно нямаше да мязам на тва , дето съм в омента.Ще пусна снимка да видите какво представлява само лицето ми(на тялото няма) за да си правите изводи









    Искам да изкажа огромна благодарност и да се похваля , че въпреки че съм болен мозък и какво ли не, явно в предишния си живот съм направил нещо много хубаво, защото приятелите ми бяха до мен, а тва е най-якото.Благодаря на :
    1.Ясен-Тоя мой брат организира спасителната акция на АТВ то , Разкарваше майка ми до болниците и тичаше с нея за документи и всички неща.

    2. Мони(Х1) - Всеки ден беше до мене, развеселяваше ме, даже ми вкара малко цигарки.

    3.Благоранцти на ИваКХ , че заряза работата си и дойде да ме вида.

    4.Благодаря на момчето с джипа Вранглер-приятел на Ясен,което също заряза работата си и хукна да ме спасява и да тегли атв то ми от горите.

    5.Благодаря на моя френд ЧЗ350, че ми се обади да ме види как съм и що съм.


    До Гоблин: Братле, благодаря ти за отделеното време и информацията , с която ти досаждах и ти се извинявам , че към днешна дата приказките ми за покупката на мотор ТМ от теб сега са малко празни приказки, но виждаш до къде се докарах.Надявам се да не се сърдиш и да останем приятели.

  • #2
    До: Този път май трябва верно да се спра.

    Онемях!!! Нямам думи!!! Луда глава, ей! И явно достатъчно корава, иначе нямаше да оцелееш след това.

    Пожелавам ти бързо и пълно въстановяване.

    Макар че не те познавам лично, имам няколко такива приятели, и ми е ясно че за лудата глава лек няма. И тая случка ще я забравиш.

    Боли ме само като гледам снимките.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      До: Този път май трябва верно да се спра.

      Извадил си голям късмет. Иди да запалиш за него голяма свещ в някой храм.
      Оправяй се човече!
      И наистина се спри!
      LZ1GYY
      0898 436 956

      Коментар


      • #4
        До: Този път май трябва верно да се спра.

        Още един Шопландски боец срещу гравитационните оковите
        падна в битка за душевна свобода...
        Може той да падна тялом, но духът му нивга бидейки сломен.
        Хиляди сме срещу тебе, с кръв готови да платим.
        О! ти бекфлип непосилен за човека в пътя ежедневен..Трепери!
        Шопландия не ще прегънеш, знай ще дойде светъл ден,
        когато всяко наше чадо ще те врътка без проблем!


        Ето и кадри от спасяването на редник Збитсам:
        http://www.youtube.com/watch?v=TUrvkUjpd1w
        Последно редактирано от iassen; 01-07-08, 12:02.

        Коментар


        • #5
          До: Този път май трябва верно да се спра.

          Колега... тая глава не е да я биеш в земята! По-скорошно оздравяване и да не вземеш сега пенсии да получаваш - надявам се да те видим на "коня" възможно по-скоро! Жив и здрав!

          Коментар


          • #6
            До: Този път май трябва верно да се спра.

            С две думи нямам думи Такава простотия да свършиш!
            Миналата седмица ти направих забележка за оскъдния екип
            Ама може ли да си толква ама толкова .... ъхххххх
            Ама как без екип бе?!?!??! Ама може ли верно да си такъв 7$^))+)^*$&^()
            Идеми да ти...
            Още не мога да повярвам че си свършил чааак такава грандиозна глупост. Всичко очаквах от тебе ама зорлем да се утрепаш и то съвсем преднамерено... не, не вярвах.

            Забранявам ти всичките играчки от тука нататъка!
            DCRT®

            Коментар


            • #7
              До: Този път май трябва верно да се спра.

              Първоначално публикуван от iva_kx Преглед на мнение
              С две думи нямам думи Такава простотия да свършиш!
              Миналата седмица ти направих забележка за оскъдния екип
              Ама може ли да си толква ама толкова .... ъхххххх
              Ама как без екип бе?!?!??! Ама може ли верно да си такъв 7$^))+)^*$&^()
              Идеми да ти...
              Още не мога да повярвам че си свършил чааак такава грандиозна глупост. Всичко очаквах от тебе ама зорлем да се утрепаш и то съвсем преднамерено... не, не вярвах.

              Забранявам ти всичките играчки от тука нататъка!

              кБеше тъпотия наистина. Тъпак съм верно е , но ... беше и възбуждащо.

              Ноу мор фристайл. Заклевам се в Юпитер.

              Коментар


              • #8
                До: Този път май трябва верно да се спра.

                Ей човече, кво направи бе! Слава богу, че си жив! Оздравявай по-скоро и не си усложнявай живота занапред - нишката му е много тънка и само , който се е допирал до нея знае колко лесно се къса.
                Радвам се , че си оцелял и искрено ти желая скорошно напълно възстановяване!

                Коментар


                • #9
                  До: Този път май трябва верно да се спра.

                  Бързо оздравяване
                  И умнатааааааа
                  ТЛК 80 4,2ТД-95г

                  Коментар


                  • #10
                    До: Този път май трябва верно да се спра.

                    Я докъде те докара пустия му андреналин да го еба........,ама що не внимаваш бе Збит........претрепал си се направо,ама ще ти мине аз така преди година и половина уцелих едно дърво с доброто старо Ауди и хич не е приятно,ама от тогава педала рядко го настъпвам повече отколкото трябва.Така че е хубаво да се замислиш да помислиш да внимаваш и.т.н да ти не чета конско сега че си е досада голяма.

                    Аиде със здраве и бързо оздравяване и като те засърби гледаи другия път да се почешеш с нещо друго,че с тия моторетки и атветки глеи кво става.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Този път май трябва верно да се спра.

                      Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
                      Я докъде те докара пустия му андреналин да го еба.........
                      Всъщност точно адреналина може би му е спасил живота, ама след случката. Без него едва ли би стигнал до хората, че да викнат линейка.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Този път май трябва верно да се спра.

                        Олеле боже!
                        Радвам се, че си оцелял и ти пожелавам скорошно оздравяване!
                        Поне поука ще си вземеш, а нека и другите, които правят подобни неща се замислят!
                        Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                        A2 (+)

                        Коментар


                        • #13
                          До: Този път май трябва верно да се спра.

                          Мерси за пожеланията
                          Ще внимавам вече и няма да си права гаргара.

                          Сега да ви разкажа къв майтап си направих.Добирам се аз до Цеха,ама целия в кръв , пепел,мръсотия,откъсната коса ,кожи висат от мене и гледам една манекенка в градината , цялата в някво бяло ленено костюмче, явно неква началничка беше,седи и си съзерцава градината.И си пуши.Викам си така и така не е много сигурно ще е оцелява ли,я дай да и направа простотията за последно.И с тиха стъпка минавам зад гърба и , стигам до нея и с провлачен гробарски глас тип Франкенщайн и викам:ИЗВИИИИИНЕЕЕЕЕТЕЕЕЕЕ! Леле като се обърна мацката , като почна да кряка , малиииии.Ама бързо се освести и ми задава памуците и викна линейката, за което я целувам с език.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Този път май трябва верно да се спра.

                            Хей, човече, може ли толкова безотговорно?! Ако се беше затрил, кой ще ни светва в модните тенденции, кой ще ни учи на лъскавина и финес, кой ще списва "Бюлетина"...
                            То пък точно аз да те упреквам за безотговорност, ама нали така е прието, етикет...
                            Оправяй се по-бързо и дано си разбрал, че не си безсмъртен!
                            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Този път май трябва верно да се спра.

                              Е-е, мой ли тъй ся ?!
                              Всичките ти фенки около L.A. са обезкоени, а три са получили същите рани след припадък.
                              Споко, май френд, намерил съм една пясъчна кариера за следващите ти опити !

                              Пожелавам бързо възстановяване !
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X