Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мотори VS. АТВ-та

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Мотори VS. АТВ-та

    Карам и двете, като че ли повече напоследък мотора , но поне за мен са незаменими и двете ...
    ... Ако имам малко време, а ми се иска да се поизпотя и натоваря, определено тогава изкарвам мотора

    Доста точно го описа Близнака
    Плюсове на мотора за мен са - лесно намирам едно близко място и се сцепвам да се качвам, падам, хвърлям и какво ли не мотора. Моторът го хвърляш на стръмно изкачване и той си остава там общо взето - заорава кормило и степенка - вдигаш и пак наново. Няма какво да му се чупи и се чувствам по-спокоен. И от мотор се пада по-лесно и по-безопасно ...

    АТВ е перфектно за бързи и дълги рейдове тип Рали. Дори можеш да позяпаш и природа по пътя - прощава ти недоглеждане на дупки или скрити тревни коловози по пътя и тем подобни неща, на черен път е много по-готино да влезнеш с "вратите" напред с АТВто отколкото с мотор, а и при 100на километра черни пътеки задните ми части страдат доста по-малко. Има и минуси - разход гориво, кормилни накрайници, шарнири, прътове кривещи се като локум, четири скъпи гуми ...

    Ама е добре и двете, дедо попе, и двете
    Последно редактирано от viki terzieva; 23-02-10, 19:56. Причина: главни букви
    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

    Коментар


    • #62
      Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
      темата е малко не коректна
      тва е вс едно да питаш с каква е по добре
      с блондинка или с брюнетка
      все пак атв то е малко по непроходимо по места от където мотор би минал
      но пък 4х4 атв тата могат да минат от някои места които биха позатруднили мотора
      като цяло поддръжката и закупуването на атв е по скъпо и то бая

      все пак аз бих заложил на мотора
      по евтино повече кеф по лесна поддръжка ,по голям избор

      което не значи че не бих карал атв с огромно удоволствие
      Здравей колега защо казваш повече кеф? Аз имам атв китайско всеки ми казва че няма нищо общо с япинските, но е много яка дрифтачка.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X