Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искам съвет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Искам съвет

    Здравейте! На 19 съм и съм запалена по моторите. Пиша тук за да ви попитам как да обедя баща си да ми вземе кросов мотор! Бръмчах му на главата около 2 месеца и взе някакъв смотан скутер. Любовта ми към моторите дойде, когато бях на 9.. и едно момче ме повози , после съм карала моторите на някои приятели, и все си мечтая да си имам свой и да си бръмча из планината.. Дайте ми идеи как да му обясня, че искам точно кросов мотор! И.. тук има ли някои, които иска да се возя с него на 1 май От София съм. Ами това е от мен, малко тъпо звучи всичко, ама съм отчаяна
    Последно редактирано от iva_kx; 01-04-08, 14:12.

  • #2
    До: Искам съвет

    Първо - добре дошла във форума... за обеждаването ( )има отделна тема тук. За съжеление и аз нещо не я намирам... Иначе - рови си в mobile-то и тук в раздел купувам/продавам - може и да ти излезе късмета! Не забравяй екипировката!!! Шлем, ботуши, очила и ръкавици!!! Частите, които защитават нямат цена!

    Успех!

    Коментар


    • #3
      До: Искам съвет

      Първоначално публикуван от mr_n00n3 Преглед на мнение
      Първо - добре дошла във форума... за обеждаването ( )има отделна тема тук. За съжеление и аз нещо не я намирам... Иначе - рови си в mobile-то и тук в раздел купувам/продавам - може и да ти излезе късмета! Не забравяй екипировката!!! Шлем, ботуши, очила и ръкавици!!! Частите, които защитават нямат цена!

      Успех!
      Благодаря за посрещането Ровя си от много време, но нищо не ми хваща окото за съжаление. Относно екипировката- имам си шлем и ръкавици за сега . Моля, някои да ме вземе на 1ви май Много искам да отида

      Коментар


      • #4
        До: Искам съвет

        Първоначално публикуван от mx_f Преглед на мнение
        На 19 съм и съм запалена по ...
        Добре дошла сред съмишлениците!
        19 е прекрасна възраст да започнеш работа, дори сезонна, временна или както си избереш я наречи.... Предполагам не си семейна, т.е. прекрасен момент от живота да си спестиш парички за любимото нещо...

        Коментар


        • #5
          До: Искам съвет

          Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
          Добре дошла сред съмишлениците!
          19 е прекрасна възраст да започнеш работа, дори сезонна, временна или както си избереш я наречи.... Предполагам не си семейна, т.е. прекрасен момент от живота да си спестиш парички за любимото нещо...
          Ами в момента уча за изпити ( ще ставам студентка ) и няма време за работа. Парите не са проблем, а това че той мисли че ще се пребия

          Коментар


          • #6
            До: Искам съвет

            Бе то че ще се пребиваш, ще се пребиваш! То това си е неделима част от нещата! Ама не е чак толкова страшно в повечето случаи колкото можеш да се пребиеш на асфалта с някоя пистарка или с кола, че даже и със скутер! Навий баща ти да дойде с тебе на няколко състезания да погледате как си падат и си стават и пак продължават. А и се опитай да му обясниш че е по-добре сама да си караш и да се пазиш отколкото да те вози някой нехранимайко !
            Аха, и се ориентирай на първо време към някое леко ендурце а не към кросов модел!

            П.П. Бе що ли ти давам акъли и аз. Ей ти я Ива, я си се консултирайте по женски! Тя най-добре ще те насочи и какъв мотор ще ти пасне!
            "Do not correct a fool, for he will hate you;
            Correct a wise man, for he will appreciate you."

            Коментар


            • #7
              До: Искам съвет

              Не ги слушай ти тез момчета, лъжат те..нали днес е първи април..
              И Ива не слушай, че то жената не е като човека, няма да те разбере.
              Но виж ако Митков се заеме със съвети към тебе тогава шъ знаИш попаднала си на човека.
              Но малко ме съмнява щото си на 19..и си малко по-в...а отколкото трябва. Но ще ти ходотайстваме.
              Човека разбира много от тея неща, давам ти гаранция.

              Коментар


              • #8
                До: Искам съвет

                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                Не ги слушай ти тез момчета, лъжат те..нали днес е първи април..
                И Ива не слушай, че то жената не е като човека, няма да те разбере.
                Но виж ако Митков се заеме със съвети към тебе тогава шъ знаИш попаднала си на човека.
                Но малко ме съмнява щото си на 19..и си малко по-в...а отколкото трябва. Но ще ти ходотайстваме.
                Човека разбира много от тея неща, давам ти гаранция.
                "по-в...а " това не го разбрах ... И да спомена, ходили сме на състезания с баща ми и сме гледали и пак смята че е опасно за мен Мисля да уча някъде далеч от родния дом, да видим как ще ми налага мнението си, че било опасно А за това за жената- не съм съгласна! Един ден и аз ще имам мотор...

                Коментар


                • #9
                  До: Искам съвет

                  Иване....Чинел, вземи повози момичето бре. 1-ви Май е денят на труда. Потруди се малко.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Искам съвет

                    Първоначално публикуван от mx_f Преглед на мнение
                    "по-в...а " това не го разбрах
                    Това само доказва гореизказаното ми мнение...

                    П.П. Шегувам се а и не би трябвало ти да го разбираш...но виж Митков..той ТРЯБВА.
                    Ако той те пренебрегне тогава лошо, трябва да намерим свободно време на Жоро Х. та той да помогне..ама му е претрупан.

                    Графика

                    Коментар


                    • #11
                      До: Искам съвет

                      хмммм и по лошо има от тва да ти забраняват...а то е да нямаш пари...и то не пари за мотор, а въобще, пък и си имаш скутер, учиш се, па като почнеш и да изкарваш, тогава ще си купиши, никои няма да може да те спре, щото парите са си твои.

                      МммММм вместо да се оплакваме, предлагам да си ходим нахилени и развеселени по улиците и да правим разлика от съществени от несъществени проблеми, щото тва е мотор бе, тва е машина, не е човек.Да робуваш на мотор или ква и да е друга машинария е глупост, точно затва още прадедите ни са намислели дума, като с нейното изричане са се оттърсвали от проблемите и са унизявали врага, а именно "да ти е*а майката"...и не само на машини, ми и на хора...шефове.

                      Бъдете газари, нека не ви пука за глупости, нека да правите разлика, нека се оплаквате по малко и нека не се надценявате.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Искам съвет

                        Първоначално публикуван от T-1000 Преглед на мнение
                        хмммм и по лошо има от тва да ти забраняват...а то е да нямаш пари...и то не пари за мотор, а въобще, пък и си имаш скутер, учиш се, па като почнеш и да изкарваш, тогава ще си купиши, никои няма да може да те спре, щото парите са си твои.

                        МммММм вместо да се оплакваме, предлагам да си ходим нахилени и развеселени по улиците и да правим разлика от съществени от несъществени проблеми, щото тва е мотор бе, тва е машина, не е човек.Да робуваш на мотор или ква и да е друга машинария е глупост, точно затва още прадедите ни са намислели дума, като с нейното изричане са се оттърсвали от проблемите и са унизявали врага, а именно "да ти е*а майката"...и не само на машини, ми и на хора...шефове.

                        Бъдете газари, нека не ви пука за глупости, нека да правите разлика, нека се оплаквате по малко и нека не се надценявате.
                        Объркал си се, драги приятелю . Аз не се оплаквам, просто искам съвет от хора, които може би са се сблъскали със забраната на родителите си . Ами не знам кой ще се заема с мен, но искам да се науча да карам добре, имам възможността, трябва ми само малко помощ

                        Коментар


                        • #13
                          До: Искам съвет

                          Първоначално публикуван от T-1000 Преглед на мнение
                          хмммм и по лошо има от тва да ти забраняват...а то е да нямаш пари...и то не пари за мотор, а въобще, пък и си имаш скутер, учиш се, па като почнеш и да изкарваш, тогава ще си купиши, никои няма да може да те спре, щото парите са си твои.

                          МммММм вместо да се оплакваме, предлагам да си ходим нахилени и развеселени по улиците и да правим разлика от съществени от несъществени проблеми, щото тва е мотор бе, тва е машина, не е човек.Да робуваш на мотор или ква и да е друга машинария е глупост, точно затва още прадедите ни са намислели дума, като с нейното изричане са се оттърсвали от проблемите и са унизявали врага, а именно "да ти е*а майката"...и не само на машини, ми и на хора...шефове.

                          Бъдете газари, нека не ви пука за глупости, нека да правите разлика, нека се оплаквате по малко и нека не се надценявате.
                          Е това страшно много ми хареса..

                          +1!!

                          Той брат ми ми разправя купи си нови зъбчатки и верига бе,а аз му викам абе за какво ми са -я по-добре да си купя нова каска и очила .. Няма да му робувам на мотора я , ще изкарат до лятото
                          Димитър Тенев

                          Коментар


                          • #14
                            До: Искам съвет

                            Първоначално публикуван от BikerBoyy Преглед на мнение
                            Е това страшно много ми хареса..

                            +1!!

                            Той брат ми ми разправя купи си нови зъбчатки и верига бе,а аз му викам абе за какво ми са -я по-добре да си купя нова каска и очила .. Няма да му робувам на мотора я , ще изкарат до лятото
                            Е, вие ме изкарахте, че робувам на мотора ли? Ха, явно не трябваше да пиша тук, не ме приехте както исках. Просто е, бе хора! Искам да имам мотор и да карам добре, да карам с приятели.. И исках тук да намеря нови приятели..

                            Коментар


                            • #15
                              До: Искам съвет

                              Не знам от колко време караш и колко опит имаш , но знай че скутера е една прекрасна школа, а освен това може да бъде и страшен купон-ако не ми вярваш ела някой ден да покараме из София(аз ще взема служебния) и сама ще се убедиш.На мен карането на скутер , две години ми е било професия(имало е случаи да навивам по 200/двеста/ километра на ден градско каране-който не знае какво е да вземе да пробва-вечерно време ходех като кавалерист) и много добре знам какво говоря.Аз имам две ендура(едното от четири години-ТТ600 ,а другото от шест месеца-ХТ600) ,но и до ден днешен най-много си обичам служебната Beta-даже понякога вечерно време след работа си го карам за кеф( защото вече длъжността ми е друга и не мога през деня) въпреки че в охраняемия паркинг ме чакат два мотора.Мой съвет е - покарай сутера това лято,а за другото мисли за по-сериозна машина , хем така ще имаш време да събереш пари (ако те приемат можеш да работиш вечер или на парче,както аз работех когато бях студент или пък може и да не те приемат и тогава задачата ти става още по-лесна)Още повече , трупайки километри по-лесно ще можеш да убедиш баща ти да ти помогне с някакви пари.
                              Успех!
                              Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                              "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                              Джон Кенеди

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X