Обява

Свий
Няма добавени обяви.

По какво се различава иридиевата свещ от обикновената ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: По какво се различава иридиевата свещ от обикновената ?

    аз съм с иридиева свещ на моя CRF и съм си доста доволен а не е сменяна от както е купен мотора затова хората са си казали :
    по хубаво от оригиналто НЯМА
    CRF - Contingency Reaction Force

    Коментар


    • #32
      До: По какво се различава иридиевата свещ от обикновената ?

      CRF доколкото знам, оригинално не е с иридиева свещ.
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • #33
        До: По какво се различава иридиевата свещ от обикновената ?

        CRF-a фабрично идва с иридиева свещ и цената на оригиналната му е някъде около 50-60 лв.
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #34
          До: По какво се различава иридиевата свещ от обикновената ?

          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
          CRF-a фабрично идва с иридиева свещ и цената на оригиналната му е някъде около 50-60 лв.
          72лв. ако трябва да сме точни...

          Коментар


          • #35
            До: По какво се различава иридиевата свещ от обикновената ?

            Чета, чета, и все повече се чеша по врата. Не мога да повярвам че толкова хора с опит са сбъркали свещите. Значи нещо не е в ред. Те кво, нямат ли различни топлинни числа?

            Коментар


            • #36
              До: По какво се различава иридиевата свещ от обикновената ?

              Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
              Чета, чета, и все повече се чеша по врата. Не мога да повярвам че толкова хора с опит са сбъркали свещите. Значи нещо не е в ред. Те кво, нямат ли различни топлинни числа?
              Мода
              2010 CRF 250 R

              Коментар


              • #37
                До: По какво се различава иридиевата свещ от обикновената ?

                Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                CRF доколкото знам, оригинално не е с иридиева свещ.
                Значи аз съм се заблудил
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • #38
                  До: По какво се различава иридиевата свещ от обикновената ?

                  Не бе), това с нагара не е в ред. Става когато свещта остава по-студена от нормалното. Сега, ясно че мотоциклетните двигатели имат по-широк диапазон по обороти от автомобилните. Чудя се дали не са слагали свещи с неправилно топлинно число. Иридиевата, по идея, трябва да държи на голяма жега даже да е по - студен модел. Или са били някви не мотоциклетни.
                  Странно.

                  Коментар


                  • #39
                    До: По какво се различава иридиевата свещ от обикновената ?

                    цяла кутия бях купил точно каквито ги даваха за мотора..по за няколко дена избиваха
                    а иначе карам с EVX платинения модел-кара с години и не се и износва
                    обикновенните EG серии също карат много но се износват с времето повече спрямо платинената а и платинената дава маалко по добър отговор на газта

                    Коментар


                    • #40
                      До: По какво се различава иридиевата свещ от обикновената ?

                      Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                      Не бе), това с нагара не е в ред. Става когато свещта остава по-студена от нормалното. Сега, ясно че мотоциклетните двигатели имат по-широк диапазон по обороти от автомобилните. Чудя се дали не са слагали свещи с неправилно топлинно число. Иридиевата, по идея, трябва да държи на голяма жега даже да е по - студен модел. Или са били някви не мотоциклетни.
                      Странно.
                      Те и повечето дето карат спортни ендура са си сложили по отворени аспуси и съответно и жигльори са менили, така че да е по-богата горивовъздушната смес! А иридиевата свещ май е за по-бедни смеси!
                      "Do not correct a fool, for he will hate you;
                      Correct a wise man, for he will appreciate you."

                      Коментар


                      • #41
                        До: По какво се различава иридиевата свещ от обикновената ?

                        Иридиевата според теорията трябва да е още пО от платинената.
                        Да, подозирах такова нещо. Значи иридиевата трябва да се сложи по-студена. Следващия номер изглежда. За да бъде модификацията цялостна.
                        Не мога да съм сигурен. Някой трябва да опита ако не му е жал за парите.

                        Коментар


                        • #42
                          До: По какво се различава иридиевата свещ от обикновената ?

                          А да знаете от къде може да се поръча това чудо на чудесата, защото се обаждах до YAMAHA-BG и ми казаха че нямат иридиеви свещи и не са порачвали до сега. от къде другаде може да се поръча и най-важното както винаги цената каква е

                          Коментар


                          • #43
                            До: По какво се различава иридиевата свещ от обикновената ?

                            Първоначално публикуван от offroad_fen Преглед на мнение
                            А да знаете от къде може да се поръча това чудо на чудесата, защото се обаждах до YAMAHA-BG и ми казаха че нямат иридиеви свещи и не са порачвали до сега. от къде другаде може да се поръча и най-важното както винаги цената каква е
                            В "Бултрако" имат със сигурност или могат да ти доставят. В "Макеята" - също За там мога да гарантирам, че са високо качество, но за другаде не знам ...
                            50 - 70 лв върви бройката на истинските, освен ако не е от САЩ, ама казва ли ти някой ?!
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • #44
                              До: По какво се различава иридиевата свещ от обикновената ?

                              В щатите NGK Iridium са по 8.20 $
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар


                              • #45
                                До: По какво се различава иридиевата свещ от обикновената ?

                                Това 50 - 70лв. си е направо кожодерска цена! Аз моята Денсу я купих за трийсетина лева (че и по-малко май беше) преди почти 3 години! Това че си карам досега с нея без проблеми мисля че е достатъчно доказателство че е истинска!
                                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X