Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С каква боя да боядисам споилерите на мотора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Нова боя за нашите мотори ?

    Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
    Вземи си мотор на който не му се вижда резервоара дето ще се мъчиш с бои, лакове и т.н.
    Ха ха , това ми напомни едно изказване на един приятел онзиден докато гледахме мотокроса на нациите. Вика "тия мотори много мънички бе, те даже и резервоари нямат"
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • #32
      До: С каква боя да боядисам споилерите на мотора

      На мен идеята ми беше, че би могло да дете и малко иформация относно боядисването на пластмаси на тези които все пак решат да си ги боядисат а не само да го отричате...
      SHUT UP AND RIDE...nobody lives forever!!!

      Коментар


      • #33
        До: С каква боя да боядисам споилерите на мотора

        Първоначално публикуван от Makaveli Преглед на мнение
        На мен идеята ми беше, че би могло да дете и малко иформация относно боядисването на пластмаси на тези които все пак решат да си ги боядисат а не само да го отричате...
        Ами много съжалявам,но пак трябва да те разочаровам.Ако резервоара ти е пласмасов забрави че ще държи боя.Материята диша и през нея минават пари,от бензина.Както и да се подготви ще изкара най много месец,преди да стане на йовка.Съжалявам,за разочарованието.По нагоре Димитър беше написал много точно за водната шкурка и полирането.Само това е спасение за резервоара.

        Коментар


        • #34
          До: С каква боя да боядисам споилерите на мотора

          АКо някой реши да си боядисва пластмасите му трябва пластофлекс шприц бял и акрилна боя.В момента и аз правя моя резервоар
          Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
          Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

          Коментар


          • #35
            До: С каква боя да боядисам споилерите на мотора

            Първоначално публикуван от CZ 350 Преглед на мнение
            АКо някой реши да си боядисва пластмасите му трябва пластофлекс шприц бял и акрилна боя.В момента и аз правя моя резервоар
            Колега като го направиш не забравяй да побликуваш снимки и впечетления....
            SHUT UP AND RIDE...nobody lives forever!!!

            Коментар


            • #36
              До: С каква боя да боядисам споилерите на мотора

              Първоначално публикуван от Makaveli Преглед на мнение
              Колега като го направиш не забравяй да побликуваш снимки и впечетления....
              Обаче да пусне снимки, и след като падне веднъж.Че да се посмеем малко.

              Коментар


              • #37
                До: С каква боя да боядисам споилерите на мотора

                Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
                Ами много съжалявам,но пак трябва да те разочаровам.Ако резервоара ти е пласмасов забрави че ще държи боя.Материята диша и през нея минават пари,от бензина.Както и да се подготви ще изкара най много месец,преди да стане на йовка.Съжалявам,за разочарованието.По нагоре Димитър беше написал много точно за водната шкурка и полирането.Само това е спасение за резервоара.
                Това не важи за всички пластмаси.На моето ТТ резервоара е от полиетилен(предполагам) и няма абсолютно никакви проблеми.Пръскал съм го със спрей от 5лв и нито се раздува , нито се люпи(това не важи за останалите пластмаси по мотора-те са от полипропилен),единствено като го олея с бензин на бензиностанцията се разтваря (боята де) защото вече пета година ме мързи да го занеса на тенекиджия да го направи като хората.
                Този проблем за който говори Витлиемов съм го виждал при ХР600.
                Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                Джон Кенеди

                Коментар


                • #38
                  До: С каква боя да боядисам споилерите на мотора

                  Показвам снимки и повече няма какво да говоря(пиша)

                  Това е пласмасов резервоар болен от едра шарка.
                  Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 15-01-09, 09:20.

                  Коментар


                  • #39
                    До: С каква боя да боядисам споилерите на мотора

                    Ето и как стана пластмасовия резервоар
                    Прикачени файлове
                    Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                    Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                    Коментар


                    • #40
                      До: С каква боя да боядисам споилерите на мотора

                      Първоначално публикуван от CZ 350 Преглед на мнение
                      Ето и как стана пластмасовия резервоар
                      Искаме снимки на същия резервоар след един месец употреба.
                      2010 CRF 250 R

                      Коментар


                      • #41
                        До: С каква боя да боядисам споилерите на мотора

                        Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
                        Искаме снимки на същия резервоар след един месец употреба.
                        Даже и по малко,защото бензиновите пари ще го направят на мехури и за по малко време.

                        Коментар


                        • #42
                          До: С каква боя да боядисам споилерите на мотора

                          Добре няма ядове аз не твърдя че няма да стане така ,но пък ще видим
                          Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                          Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X