Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли ендуристи от Добрич?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Има ли ендуристи от Добрич?

    Има ли ендуристи в Добрич които се събират да карат по поясите или нивите....то тука няма каде другаде!??? Мисля да си взема кроса в Добрич, но ако няма с кой да карам....ще е лошо. Така че пишете ако има!!!
    TT-Tuning Team
    АСК Добрич

  • #2
    До: Има ли ендуристи от Добрич?>?

    Колега сигорен съм че има,ама в това време надали някой се събира да карат
    Поздрави

    Коментар


    • #3
      До: Има ли ендуристи от Добрич?>?

      Ами със сигорност не се събират сега, но просто искам да разбера дали има! И ако има да се съберем да покараме като се постопли!
      TT-Tuning Team
      АСК Добрич

      Коментар


      • #4
        До: Има ли ендуристи от Добрич?>?

        Братле, десетина години всеки ден съм в гората, таково жувотно още не съм видял...
        А не да няма къде да се кара...
        Освен 120кг. горски на Simson, ако трябва да съм точен.
        Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

        Коментар


        • #5
          До: Има ли ендуристи от Добрич?>?

          хаХАхАха дано се намери някой!!!! Апак за карането, аз освен поясите и тук там дето има горичка! Я кажи каде има места около Добрич?
          TT-Tuning Team
          АСК Добрич

          Коментар


          • #6
            До: Има ли ендуристи от Добрич?

            Хващаш пътя за Албена и от с. Батово в дясно към с. Прилеп и Дебрене - долината на р. Батова. Или Варненският път - след с. Стожер следващата отбивка в ляво за с. Дебрене и газ! Само гледай да не е ловен ден, че Слави напоследък малко недовижда, да не те отстреля. Ако видиш бяла Нива със софийски номер и емблема на НУГ - аз съм.
            Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

            Коментар


            • #7
              До: Има ли ендуристи от Добрич?

              Ами благодаря за информацията, но мотора като няма ни мигачи ни фар и регистрация, ще е малко трудно да се придвижа до там!
              Последно редактирано от Деян Давидов; 15-01-08, 22:09.
              TT-Tuning Team
              АСК Добрич

              Коментар


              • #8
                До: Има ли ендуристи от Добрич?

                Нямаш ядове... Винаги мога да те прекарам (закарам) по черно от Добрич до Батова, а там си изцяло на моя територия.
                Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                Коментар


                • #9
                  До: Има ли ендуристи от Добрич?

                  има как да няма................
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #10
                    До: Има ли ендуристи от Добрич?

                    Тези снимки каде са направени.? Дай малко информация каде карате, колко сте и каде живеете в Добрич.?
                    TT-Tuning Team
                    АСК Добрич

                    Коментар


                    • #11
                      До: Има ли ендуристи от Добрич?

                      Колегата Gadeff може да ти каже къде са правени снимките....все още има такива жувотни като нас

                      Коментар


                      • #12
                        До: Има ли ендуристи от Добрич?

                        Аз съм ,от Кранево, още съм в бокса ,но слагам едни лагери само на трипътника и се мятам по баирите , но караме само в тези райони , Кранево,Осеново,Долище, Дебрене,Прилеп Батово,Църква Оброчище,Рогачево + някои друг маршрут и се прибираме правим около 150км. като излизаме , тука сме около 5,6 мотора дет караме ,дасе надявам 4е до неделя щесъм го зглобил , щети дам скаипаси че тука ми е много трудно да намирам стаите дет сам писал аи едно мом4е ми е писало от Осеново дет иска да караме ма така и неможахме дасе разберем ззатова ти давам скаипаси да ме намериш и ще се разберем когато можеш да се съберем и покараме

                        shomba2 ми е скаипа ако има и други дет се мотаят из тез кординати , дами пишат да се съберем да караме че сезонът на (мухите и майските бръмбари идва ) да ги размажем по каскитеси малко

                        Коментар


                        • #13
                          До: Има ли ендуристи от Добрич?

                          евала днеска си изкарахме мноо яко със мом4етата от Добрич,даже някои го играеха като сервизен мотор за което мерси ,имахме доста проблеми по трасето ,беше си наистена малко зле но се прибрахме по живо по здраво , без големи инциденти само с навехната китка и олузен гръб , с гурбът съм аз че се посяпах малко и ми избега мотора хварлима като необоздан кон ето и малко снимки ако има и други нека пишат . не направихме много снимки но следващият път ще се снима почти всеко място ,щот си земем снимачен екип хахахахаххахах.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #14
                            До: Има ли ендуристи от Добрич?

                            Я кажи за момичето от Англия как си караше без да се оплаче дори и като падне в калта . Май е време модераторите да ни преместят вече темата .
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #15
                              До: Има ли ендуристи от Добрич?

                              e чeсно ,евала на момичето караше,издържа на терена ,и преди съм карал със нея но сега ме разби

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X