Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Убиец

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Убиец

    Първоначално публикуван от profesionalista Преглед на мнение
    ...предлагам съвсем сериозна да му отнемат книжката доживот за опит за предумишлено убииство на тоя глупак с голфа!!!!
    То такива като него и без книжка ще ги правят тези неща,решението е да не може да седне повече в кола-поради физически причини!
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

    Коментар


    • #47
      От: Убиец

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Към тези които се заиграха с неспазването на закона от страна на моториста-да, за акт е, не може да се изпреварва на непрекъсната линия, но се замислете колко е дребно и без последствия това нарушение, в сравнение с белята която онзи идиот причинява...
      Белята която шофьора на колата причинява е несравнима/несъпоставима с нарушението на моториста, но аз не бих го определил като "без последствия".
      "Щом той може аз що да не мога..." и те така гледайки един от друг се учим да караме идиотски. Особенно, когато може да мине безнаказано/незабелязано. Ей това е проблема, а не конкретното нарушение.
      Toyota Land Cruiser BJ70 1985
      Lexus LS430

      Коментар


      • #48
        От: Убиец

        Горе-долу изяснихме кой за какво е виновен и в кой момент от клипа,сега искам да знам какво се случва с този убиец?!Някакво развитие от страна на органите,освен че е задържан!
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • #49
          От: Убиец

          Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
          Горе-долу изяснихме кой за какво е виновен и в кой момент от клипа,сега искам да знам какво се случва с този убиец?!Някакво развитие от страна на органите,освен че е задържан!
          Хора замислете се има катастрофи с фатален край момче момиче на бул. България (причинителя прокурорски син дори няма да има и условна присъда). Доста такива случай има.
          Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

          Коментар


          • #50
            От: Убиец

            За съжаление това е резултата от безнаказаността, която се шири от десетилетия тук...
            Има действие, няма реакция... При такава постановка анархията съвсем не е далеч - всеки си прави каквото си иска, защото знае, че наказанието или въобще няма да го има, или ще е толкова мижаво, че не си заслужава да се коментира..
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • #51
              От: Убиец

              Със сигурност голфаджийчето рано или късно ще яде някъде каиша,дано само не е прекалено късно и да е убил някого.Обаче и аз искам да се присъединя към апела,мотористите да карат по-разумно.Онзи ден във Варна един сам ми се натика отзад в дясно, докато съм дал десен мигач преди да завия.Къде се ръгна, в последния момент го видях,за малко да го ударя.Свирнах му,той ми показа среден пръст и духна.Как да не го ошамариш и такъв?

              Коментар


              • #52
                От: Убиец

                Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                Не ми приличаше не дефилето това, така че едва ли!
                Точно там е, знам го наизуст дефилето. Ненормалник, това е опит за убийство, нищо не оправдава подобно поведение. Ако е причинил умишлено катастрофа с жертва, както се твърди, защо е на свобода и кара кола?
                Животът е харизан кон според мен...

                Теди

                Коментар


                • #53
                  От: Убиец

                  Първоначално публикуван от 4wheel Преглед на мнение
                  ...Свирнах му,той ми показа среден пръст и духна.Как да не го ошамариш и такъв?
                  Познай защо на байкърите-джигити номерата са изкривени почти в хоризонтална равнина! При първото затопляне за тази година, пътничката на един такъв акълия се опита с коляно да ми отнесе огледалото на шкодичката, понеже не можеха да чакат на светофара и си "пробиваха" път през колоната. След клаксонирането, среден пръст ми беше показан от девойката.
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • #54
                    От: Убиец

                    И сред мотористите има доста плява...точно на този участък от Е-79 са ме задминавали сигурно с 200 км./ч. на два сантима от лявото огледало, при положение, че съм се изнесъл максимално вдясно...Както и съм се разминавал с каращ на задна гума каскадьор...но не ми е хрумвало да ги мачкам с джипа и да ги насмитам в реката. Оня с голфа е луд за връзване.
                    Животът е харизан кон според мен...

                    Теди

                    Коментар


                    • #55
                      От: Убиец

                      Първоначално публикуван от 4wheel Преглед на мнение
                      Със сигурност голфаджийчето рано или късно ще яде някъде каиша,дано само не е прекалено късно и да е убил някого.
                      Голфаджийчето е ял каиша та даже и малко отгоре, но очевидно това не е помогнало, а напротив!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Убиец

                        Време е записите от видеорегистраторите да започнат да се приемат като доказателство.
                        По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

                        Коментар


                        • #57
                          От: Убиец

                          Тоя с голфа,ако го видя с джипа,аз ще му правя така на него,а това че моториста бил изпреварвал неправилно е много смешен повод,да те бута някой с колата,мен полицаии са ми правили такива маневри като голфаджията,но от насрещното срещу мен!Вече нищо не ме учудва.И като си с мотор защо да не изпревариш на този участък точно,прав път с добра видимост е,а маркировката в България е безумно тъпа,има места на които е разрешено изпреварването според мен с цел да умират повече хора,не се шегувам,а на такива където няма проблем,не е.Аз лично на пътна маркировка не вярвам и не я гледам много,много.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Убиец

                            Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
                            Голфаджийчето е ял каиша та даже и малко отгоре, но очевидно това не е помогнало, а напротив!
                            мУмчето е "боец" - бушидо-айкидо-джиу-джицу-ММА - ама днес профилът му в Суратя май заключен вече
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #59
                              От: Убиец

                              Първоначално публикуван от qnis Преглед на мнение
                              ........И като си с мотор защо да не изпревариш....

                              Аз аз като си имам арсенал в гаража , защо да не почна да избивам разни дразнещи ме индивиди ?
                              Айде стига глупости. "Шоферчето" на Голфа си чисто луд, но нещо го изкарало от релсите. Не го оправдавам , не трябва да е обществото и да заплашва човешките животи, също така не трябва да летят някакви цветни размазани петна покрай мен , когато шофирам и има ясни правила за движение по пътищата, дали са безумни , ами ако всички ги спазвахме щяхме да разберем .
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар


                              • #60
                                От: Убиец

                                Боклуци има и от двете страни. Голфаджията е за затвор, но и много често мотористите си мислят, че са безсмърни и безнаказани/карам и притежавам мотор от 15 годишен/.
                                Онзи ден един моторист реши, че съм го застрашил и псувайки ме ме прикани да спра да ме обработи. След малко спря друг да го защитава нямайки идея какво се е случило и кой кого е накарал да спре за саморазправа. Боклуци има и мотористи и шофьори на автомобили. Всяко действие на пътя трябва да е добре обмислено.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X