Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Убиец

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Убиец

    Един от много изпращели хора в България!
    Наш колега при опит за изпреварване на лек автомобил бива засечен от него и в последствие ударен.За щастие няма ранени.Въпросното момче е задържано.Разследва се и за друг подобен случай но вече има убит човек.-http://petel.bg/-Feysbuk-Kola-pritis...-myasto__55665
    Моля се на господ истината да възтържествува и лицето да бъде наказано.Към видеото http://www.blagoevgrad.eu/shofior-se...to-defile.html лицето се казва Павлин Деспотов.
    KTM 640 LC4 Prestige Supermoto;YAMAHA WR450F/08

  • #2
    От: Убиец

    Заслужава много повече от 24 часа мярка за неотклонение,но ще се сдържа този път от коментар!Болен мозък!
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

    Коментар


    • #3
      От: Убиец

      Слава Богу, че моториста се задържа и, че нямаше нищо насреща.

      А скапаняка с голфа си е чист убиец, който трябва да бъде наказан... подобаващо!
      Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
      BMW F650CS
      Радо о885 5о 59 5о

      Коментар


      • #4
        От: Убиец

        На тоя мухльо му е нужен един хубав бой, че да му държи дълго време влага.

        Коментар


        • #5
          От: Убиец

          Мой приятел заради такива кретени се отказа от моторите. А беше голям фен. Вика-Поне по 5 човека бия всеки ден докато карам из града. Спирам с моторите, преди да съм улучил някой с пистолет. Дано си получи заслуженото тоя кретен.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #6
            От: Убиец

            Шофьора на голфа е пълен идиот! Но хора, да попитам - нормално ли е да изпреварваш даже с мотор на забранен участък? Още един път, за да не ме заподрозрете в преднамереност - голфаджията е за затвора!
            יעבור
            «И това ще мине»

            Коментар


            • #7
              От: Убиец

              От видеото е очеизваждащо умишлено .Този ,ако полицията и съда го пуснат трябва да се линчува докато пропикае кръв.Преди 7-8 години Търново- Дряново пак голф се опита нещо подобно при опит да го изпреваря,но си бях с кола.Не разбирам психиката на подобни уродливи комплексари .

              Коментар


              • #8
                От: Убиец

                Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                Шофьора на голфа е пълен идиот! Но хора, да попитам - нормално ли е да изпреварваш даже с мотор на забранен участък? Още един път, за да не ме заподрозрете в преднамереност - голфаджията е за затвора!
                Баш него се опита да го изпревари на разрешеното място,това го казвам в смисъл ако онзи малоумник в голфа се е подразнил че го изпреварват неправилно!
                HONDA DOMINATOR 650
                ОРЕЛ ASTRA
                РСПБЗН-Приморско

                Коментар


                • #9
                  От: Убиец

                  Интересно, каква е причината за такава агресия, защото видимо към момента на снимането нямаха конфликт.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Убиец

                    Причината е, че доста наркомани се движат по родните пътища!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Убиец

                      Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                      Шофьора на голфа е пълен идиот! Но хора, да попитам - нормално ли е да изпреварваш даже с мотор на забранен участък? Още един път, за да не ме заподрозрете в преднамереност - голфаджията е за затвора!
                      А точния текст от закона който забранява това какъв точно беше-помните ли?
                      Иво (таксито) Андреев
                      0988 91 80 50
                      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                      Коментар


                      • #12
                        От: Убиец

                        Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                        Интересно, каква е причината за такава агресия, защото видимо към момента на снимането нямаха конфликт.
                        Нямат причина,когато обикалям цял ден из града ми се случва десетки пъти.Трябва да сложа и аз една камера да видите какви идиоти има.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Убиец

                          Тук боя няма да помогне.Отнемане на книжката и поне 20г затвор.
                          KTM 640 LC4 Prestige Supermoto;YAMAHA WR450F/08

                          Коментар


                          • #14
                            От: Убиец

                            Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                            Баш него се опита да го изпревари на разрешеното място,това го казвам в смисъл ако онзи малоумник в голфа се е подразнил че го изпреварват неправилно!
                            Него да, аз говоря за преди това!
                            יעבור
                            «И това ще мине»

                            Коментар


                            • #15
                              От: Убиец

                              Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                              А точния текст от закона който забранява това какъв точно беше-помните ли?
                              Ако помнех нямаше да питам! Т.е. по закон мотор може да изпреварва на забранен участък?
                              יעבור
                              «И това ще мине»

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X