Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Водоструйка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Водоструйка

    Може ли да ми кажете заслужава ли си да вземам тази водоструйка http://www.emag.bg/vodostrujka-skil-.../pd/EFXKTBBBM/ . Ще я ползвам само да си мия мотора и гледам, че има 2 години гаранция. Заслужава ли си? В коментарите пише, че били доволни. Какво мислите?

  • #2
    От: Водоструйка

    Метай се! Аз ползвам Бъджет от Практикер вече 4-та година. А тази едва ли е по-зле.
    WR400-in-in-in...
    LZ1RAO

    Коментар


    • #3
      От: Водоструйка

      Другия вариант и малко по-евтин е да взема истинска втора ръка водоструйка метална от човек, който ги внася
      Последно редактирано от rdlegy; 23-06-14, 14:25.

      Коментар


      • #4
        От: Водоструйка

        Прочети и тази тема, може да си избереш и друг модел: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=162798

        Коментар


        • #5
          От: Водоструйка

          -Вземай,не се чуди!
          -Щом няма да работи професионално има живот да те "закопае"... Подмятам едно менте (за 60 лв) с което мия колите, а жената "пере" мокети и други боклуци вече 7 години. На ментето пише 1400 вата и 140 бара (замерих го-85 бара), но няма да лющи боята и си събаря калта.

          Коментар


          • #6
            От: Водоструйка

            Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
            -Вземай,не се чуди!
            -Щом няма да работи професионално има живот да те "закопае"... Подмятам едно менте (за 60 лв) с което мия колите, а жената "пере" мокети и други боклуци вече 7 години. На ментето пише 1400 вата и 140 бара (замерих го-85 бара), но няма да лющи боята и си събаря калта.
            И как точно го замери?
            Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

            Коментар


            • #7
              От: Водоструйка

              Първоначално публикуван от Sasho74 Преглед на мнение
              И как точно го замери?
              - Монтирах на мястото на технологичната тапа манометър(на ментето не са сложили),и при работа се ВИЖДА! (Май друг смисъл има въпроса ВИ)

              Коментар


              • #8
                От: Водоструйка

                От EMAG техника никога не бих си купил,в нета има стотици негативни мнения,че всъщност техниката е без реална гаранция,а уж само с право за 14 дневно връщане.Но конкретно за водоструйка,не мисля че е удачна покупка онлайн,защото при проблем сети се кой ще плаща многократно куриерските услуги

                Коментар


                • #9
                  От: Водоструйка

                  Изказваш се неподготвен. Първо преди седмица телефона ми беше дефектен закупен от емаг и днес ми бе възстановен с нов без да плащам доставки и тем подобни. Второ дори и да стане нещо на водоструйката не плащам доставките и имат сервиз в Румъния. Трето може да взема втора ръка водоструйка, която ще е маркова. Ще видя какво ще правя

                  Коментар


                  • #10
                    От: Водоструйка

                    колко часа дневно или седмично ще се използва? 2 часа нон-стоп стигат за да се разбере разликата... първо мотора, после двора, колата... и евтината след 2 часа е дотам...
                    P.S. дори и любителските* на Кархер - от 5 серия нагоре...
                    * познават се, че са жълти най-общо казано - професионалните не са.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Водоструйка

                      1 път седмично за миене на мотор само

                      Коментар


                      • #12
                        От: Водоструйка

                        Всеки гледа от различен "ъгъл",-инструментите с които работя професионално са професионални,другите-хоби. ( печката,ютията,пералнята и т.н. в къщи, не са професионални,.... а работят).
                        Съвета ми е -вземи каквото решиш!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Водоструйка

                          Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
                          Изказваш се неподготвен. Първо преди седмица телефона ми беше дефектен закупен от емаг и днес ми бе възстановен с нов без да плащам доставки и тем подобни. Второ дори и да стане нещо на водоструйката не плащам доставките и имат сервиз в Румъния. Трето може да взема втора ръка водоструйка, която ще е маркова. Ще видя какво ще правя
                          А ти също не си подготвен. За е-маг мога ферман да напиша, но тук не е мястото. Само ще кажа, че съм техен бивш клиент, защото повече нищо няма да си купя. А това, което най-много ме дразни са рекламациите, които нямат нищо общо с тези 14 дни Опита ми с този онлайн магазин е доста горчив.
                          Относно водоструйките, аз ползвам една от три-четири години, и по спомен я взех от голям столичен хипермаркет за 100 лева. До момента нямам проблеми с нея. За домашно ползване не ти трябва някоя скъпа и маркова, защото и другите вършат работа
                          SUZUKI DRZ SuperMoto

                          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X