Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Suzuki TS 200

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за Suzuki TS 200

    Наскоро си купих следния мотор .. http://imageshack.us/photo/my-images...mag0242zi.jpg/ Карал съм малко мотори,първи ми е и съм начинаещ в този спорт.Когато го купувахме ми казаха,че е 125цц,но във фактурата пишеше 200 Rm.Затова по изчисления си мисля,че е бил ендуро 200цц,защото кривката на ауспуха е по-голяма.Разгледах снимки и сигурно е Suzuki Ts 200 и от ендуро е направен на крос.Задната му зъбчатка е доста по-малка от нормален кросов мотор и затова искам да попитам откаде мога да разбера какъв размер зъбчатка му трябва за 200цц,защото тази с която карам е голяма долу-горе колкото дисковата му спирачка.

  • #2
    От: Мнение за Suzuki TS 200

    Тя зъбчатката не е спрямо кубиците, може да разбереш какъв размер ти трябва тук, във форума, но се налага да се поразровиш. Даже докато търсиш може да попаднеш на много друга полезна информация .

    Коментар


    • #3
      От: Мнение за Suzuki TS 200

      Аз знам,че не е спрямо кубиците.Беше ми интересно дали частите му не съответстват с на RM125 и всякаква информация като за начинаещ

      Коментар


      • #4
        От: Мнение за Suzuki TS 200

        RM 125 е с венци 12-49, 12-50,12-51, в зависимост от годината на производство, а TS 200 е само 15-39 Също така TS 125 е с повече варианти, но около твоята година са с 15-50
        SUZUKI DRZ SuperMoto

        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

        Коментар


        • #5
          От: Мнение за Suzuki TS 200

          Много благодаря за инфото

          Коментар


          • #6
            От: Мнение за Suzuki TS 200

            По снимки мотора ти изглежда на един модел TS 200RM, който аз лично никога не съм виждал на живо Все пак дали е РМ или ТС няма толкова значение, важно е състоянието на машината. Все пак се сещам, че РМ 200 няма, така че ако си сигурен, че мотора ти е 200сс,то тогава отговора е ясен
            SUZUKI DRZ SuperMoto

            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

            Коментар


            • #7
              От: Мнение за Suzuki TS 200

              Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
              По снимки мотора ти изглежда на един модел TS 200RM, който аз лично никога не съм виждал на живо Все пак дали е РМ или ТС няма толкова значение, важно е състоянието на машината. Все пак се сещам, че РМ 200 няма, така че ако си сигурен, че мотора ти е 200сс,то тогава отговора е ясен
              Да, ама двигателя е 125.
              Yamaha WR 200

              Коментар


              • #8
                От: Мнение за Suzuki TS 200

                Май наистина е 125,защото на 200 веригата е 520,а моята е 428 или не ? Как мога да разбера колко кубика е?

                Коментар


                • #9
                  От: Мнение за Suzuki TS 200

                  Първоначално публикуван от brwar Преглед на мнение
                  Май наистина е 125,защото на 200 веригата е 520,а моята е 428 или не ? Как мога да разбера колко кубика е?
                  Сигурен съм, че е 125. Но все пак, най-лесно можеш да погледнеш цилиндъра (двигателя) отстраната на скоростния лост.
                  Там пише колко е. Трябва да пише 124 или 125.
                  Yamaha WR 200

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мнение за Suzuki TS 200

                    Кубатурата за сега никой не може да я установи, така че може би е някъде по средата
                    Иначе колегата за веригата е прав и щом е 428, значи сигурно е 125сс. Абе май най-важното го знаем, а именно че мотора е сузана, другото за подробности Или може и да не е сузуки
                    SUZUKI DRZ SuperMoto

                    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мнение за Suzuki TS 200

                      haha на цилиндъра не пише изтрито е ,иначе с един приятел си мислихме,че е било ендуро 125,карано е с А1 кат. ,затова е изтрит двигателя и после е направен на крос и си е 200 кубика .Не съм виждал 125 с такъв голям уширител на ауспуха.А пък този мой приятел имаше Rm 125 и каза че двигателя е по-голям от неговия и за това не знам.. ..

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мнение за Suzuki TS 200

                        Последно, сузуки или не??? 200сс или 125сс??? Е, едно май е сигурно, че коментираме мотор, а не е нещо друго
                        SUZUKI DRZ SuperMoto

                        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мнение за Suzuki TS 200

                          Първоначално публикуван от brwar Преглед на мнение
                          haha на цилиндъра не пише изтрито е ,иначе с един приятел си мислихме,че е било ендуро 125,карано е с А1 кат. ,затова е изтрит двигателя и после е направен на крос и си е 200 кубика .Не съм виждал 125 с такъв голям уширител на ауспуха.А пък този мой приятел имаше Rm 125 и каза че двигателя е по-голям от неговия и за това не знам.. ..
                          Ауспусите на ендуро 125 и крос 125 са различни. Както и самите двигатели. Нормално кросов 125 да е по-малък от ендуро... направи малко повече снимки де, само гадаем така...
                          Yamaha WR 200

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мнение за Suzuki TS 200

                            Абе я най-добре свали и премери буталото
                            Some call it a hobby, we call it a way of life!
                            Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мнение за Suzuki TS 200

                              Ще направя снимки утре

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X