Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро или Супермото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Ендуро или Супермото

    Първоначално публикуван от ivanminkov1981 Преглед на мнение
    Не ти трябва нова 125ца,защото бързо ще му свикнеш и с твойте ръст и кг. ще ти се прииска по голям)
    Не че 125ците са за подценяване)
    Но по добре си вземи някой втора ръка да се учиш на него и когато му свикнеш реши дали ти се кара такъв или по голям и тогава си купи нов)
    дам така е зимашвтора рака ама гледаи де не е някои окрушляк шот на мен първят ми мотор в живота беое яамаха дт125 една седмица и се счупи а като ходех да подкарвам с другите с по големите мотори няколко пъти все бях отзад се ми грееше и изхвърляше бодота счусе и сега някои могат да ме помислят за ненормален но взех хонда хр600 е да трудно ми беше и сега ми е малко трудно но се свиква като изклучим че и двете ми колена са ужулени
    LIVE TO RIDE/RIDE TO LIVE

    Коментар


    • #32
      До: Ендуро или Супермото

      Според мен Супер мотото можеш да го караш много по често и всеки ден можеш да се движиш с него из града (много по подходящо е за градски условия и според мен разходите по него са по малки ).

      Докато при ендурото което изключително приявтно за каране .Можеш да го караш за предпочитане в гората което изисква няколко човека да се организирате( груповото каране е незаменимо).
      Според мен при ендурото имаш по големи съпътстващи разходи

      Коментар


      • #33
        До: Ендуро или Супермото

        Първоначално публикуван от www.scoot.bg Преглед на мнение
        Според мен Супер мотото можеш да го караш много по често и всеки ден можеш да се движиш с него из града (много по подходящо е за градски условия и според мен разходите по него са по малки ).

        Докато при ендурото което изключително приявтно за каране .Можеш да го караш за предпочитане в гората което изисква няколко човека да се организирате( груповото каране е незаменимо).
        Според мен при ендурото имаш по големи съпътстващи разходи
        Съгласен, но... винаги има и едно НО
        1во - не желая да се бутам между трафика - харесвам горите.
        2ро - пича дето пусна темата НЯМА право да кара мотор... няма години
        3то - аз си карам сам - макар и на по-къси маршрути.

        Коментар


        • #34
          До: Ендуро или Супермото

          Първоначално публикуван от mr_n00n3 Преглед на мнение
          3то - аз си карам сам - макар и на по-къси маршрути.
          Моторист-егоист, а?
          Hristo Draganov
          http://htftp.domainbg.com/HD/

          И аз искам България чиста ! ! !

          Коментар


          • #35
            До: Ендуро или Супермото

            Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
            Моторист-егоист, а?
            А не... просто не познавам никой в Кърджали да се кефи на офроуд... Всички са кафе рейсъри!

            Коментар


            • #36
              До: Ендуро или Супермото

              Днес говорих един бивш състезател по какво ли не което включва и мотокрос и ми каза че може да ми намери крос 85сс Кавазаки каран няколко месеца (2-3) по състезания за около 3500 лв.Също така каза че тази кубатура е идеална за мен.За 125 сс не сме говорили.Та искам да ви питам 85 сс крос добре ли е или е малко.80 кила съм но пък маи и големи хора ги карат такаче няма значение.Та 85ката добре ли е или след 2 дена ще ми умалее?

              Коментар


              • #37
                До: Ендуро или Супермото

                Моторчето никак не е слабо, но е малко на размери.
                Доста си висок и тежък за такъв мотор, ще ти малее.
                На мен ми малееше и го карах леко изгърбена, дето съм 45 кг и 157 см Потърси 125.
                DCRT®

                Коментар


                • #38
                  До: Ендуро или Супермото

                  Здравейте, аз съм сравнително млад ендурист и в момента мотора ми е 125ца, но съм много доволен от тези кубици. Наистина от скоро го карам и му свикнах и смятам за в бъдеще да си вземам по голям. Но доро и друг мотор да си взема този не бих го махнал, едно че много варви друго, че разхода на гориво е малък. Затова KROS бих те посъветвал вземи си еднo 125 ендуро пак като му свикнеш тогава по голям. А за полицаите ако си сигурен в машината ти, че няма да ти изневери и си сигурен в умениятаси, че ще им избягаш и после няма дате намерят действаи, но ако прецениш,че няма да може да им се изплазнеш и ще намерят по добре спри. макар,че ти желая да нямаш подобни срещи. Успех в намирането на мотор и като си вземеш да се повалиш,с каква машина си се сдобил.
                  Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Ендуро или Супермото

                    Първоначално публикуван от Ali_007 Преглед на мнение
                    А за полицаите ако си сигурен в машината ти, че няма да ти изневери и си сигурен в умениятаси, че ще им избягаш и после няма дате намерят действаи, но ако прецениш,че няма да може да им се изплазнеш и ще намерят по добре спри. макар,че ти желая да нямаш подобни срещи. Успех в намирането на мотор и като си вземеш да се повалиш,с каква машина си се сдобил.
                    евала за съвета , абе какво ще кажеш да се си патентоваш идеята и да направиш нова дисциплина в мотоциклетизма , можеш да я наречеш ,, как за да се направя на интересен да застраша живота на още 10 ,, , но тва си е твоя дисциплина имаш правото да си я наречеш както искаш
                    колега казвам ти всичко това не заради друго , а защото вече ми е писнало от камикадзета !!!! по тази логика даи да дадем на всеки по една кола мотор или там на кои квото му се кара , така и да искат как ще се справят полицаите ( но защо ми се струва че трябва да се увелечи и щата на санитарите по болниците )
                    момчето ще МУ купят мотор , но нека се опитаме да даваме съвети които ще му бадат наистина от полза ( и не само на него ) !!!!!

                    Коментар


                    • #40
                      До: Ендуро или Супермото

                      И аз много се зачудвам за супермото. Моята Хонда ЦРФ 450 става за тези неща, но преди да се хвърля в такава инвестиция, мисля да взема едни джанти от някой приятел и да ида да видя как е на Долна Митрополия. Ако ми хареса ще си взема един комплект. Има варианти човек да си кара и трите- крос, ендуро и супермото с един мотор. Във всяко си има специфична тръпка и не е за изпускане.

                      Моят не става за града- поддръжката му е скъпа, няма номер и за разлика от Али_007, смятам, че тези глупости с полицаите в крайна сметка не водят до нищо добро. Ще ти се получи един -два пъти и накрая ще приключиш с бой, районно и без книжка или без мотор, с куп скъпи актове и непредвидени разходи. Повярвай ми всичките ми се случиха. Години на ред, като видех полицай и настръхвах, а сега съм доволен, че всичко си ми е редовно, няма за какво да се притеснявам и мога да си карам каквото си искам без да съм постоянно в нелегалност и никой не може да ми каже копче, защото се постарах да си имам всички документи и да не нарушавам закона.

                      Като искаш екшън вземи си спортен мотор - има си трасета и за крос и за ендуро и за супермото там е истинския адреналин в контролирана среда въз основа на чисто майсторство, а не на неразумни рискове. Там карат истинските мъже и карачи, а из града се изхвърлят с изпълнения само пишлеметата.
                      Последно редактирано от iassen; 05-02-09, 07:38.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Ендуро или Супермото

                        Като искаш екшън вземи си спортен мотор - има си трасета и за крос и за ендуро и за супермото там е истинския адреналин в контролирана среда въз основа на чисто майсторство, а не на неразумни рискове. Там карат истинските мъже и карачи, а из града се изхвърлят с изпълнения само пишлеметата.



                        +1 Всеки има нужда от адреналин, но никой не е длъжен да му го заплаща със здравето си.

                        Ясене, можеби трябва да направиш един скеч на тая тема и до съзнанието на двама да стигне пак добре!
                        [IMG]http://www.maxmediabg.com/moto/bobi2_podpis.jpg[/IMG]

                        Коментар


                        • #42
                          До: Ендуро или Супермото

                          Първоначално публикуван от Ali_007 Преглед на мнение
                          А за полицаите ако си сигурен в машината ти, че няма да ти изневери и си сигурен в умениятаси, че ще им избягаш и после няма дате намерят действаи.
                          Ето ти един пример,на майстори, който могат да бягат много по добре от тебе,и са сигурни в машините си достатъчно но явно не съвсем.Единия от актовете е за това че не са спрели на полицаите,и е най скъпичкия.Плюс половин година без книжка.




                          Не се правете на бабаити, защото ще ви намерят много лесно!

                          Коментар


                          • #43
                            До: Ендуро или Супермото

                            Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
                            Като искаш екшън вземи си спортен мотор - има си трасета и за крос и за ендуро и за супермото там е истинския адреналин в контролирана среда въз основа на чисто майсторство, а не на неразумни рискове. Там карат истинските мъже и карачи, а из града се изхвърлят с изпълнения само пишлеметата.
                            Такива са и мойте думи с които се обръщам към всеки пишлегар, който си мисли, че "Господ му е навигатор"
                            Бъдете разумни! Бъдете мъжкари!
                            Не се правете на дришльовци по улиците! Там и баба знае да ръчка.
                            А рискът е огромен както за вас, така и за тези около вас - което е още по-важно
                            Има трасета и писти, там се вижда кой, кой е
                            Яската ви каза - там са майсторите и там може да научите нещо истинско!
                            А за учене - всички има кокво ново да научим

                            Коментар


                            • #44
                              До: Ендуро или Супермото

                              Вярно е колеги прависте за всичо. Лигощията когато си с мотор не води до нъкаде и до нищо добро. Кога то си си с документи и с екипировка(дори в града да е само каска) си напално спокоен и не се притесняваш като уплашен заек дали някое ченге няма да изкочи изнякаде. Но маи малко се отделихме от темата, но за добро. от всичко което се изписало до тук ми се струва, че най добрия съвет, който можем да дадем на KROS e: вземи си някое ендуро и дори когато се научиш си го караи наволя из горите там няма от какво да се притесняваш и избягваи разходките из града за да не си навличаш излишни неприятности, щото после само главоболия и разправий. Е така докато си вземеш книжка после вече може да си вземеш нещо по голямо и да си се разкарваш наволя из центъра без да те е страх.
                              Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Ендуро или Супермото

                                Придържайте се към темата
                                MG RACING

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X