Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Bridgestone

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Гуми Bridgestone

    Дота не мога да го хвана точно но според мен е това щампованото и е 16-та седмица на 2010
    Точно това е щампата идентифицираща, кога е произведена гумата, но моето скромно мнение е, че новата гума е нова и държи докато и се заоблят ръбовете. От този момент на сетне, си е все тая.
    Но, пък като знам един младеж с ЕХС 300 , какъв виртуоз е и с гуми за мъгла ..... та мисълта ми беше, че новите гуми няма да ни направят кой знае колко по-по, то който си го може, го може и без гуми.
    Gas Gas ec 250

    Коментар


    • #17
      От: Гуми Bridgestone

      Гумата е произведена 2010г,на 130лв ли я взе.

      Коментар


      • #18
        От: Гуми Bridgestone

        Христо точно 133.94лв с доставката до Сф.

        В началото споменах, че има доста изписано за гумите от по 50лв. (има специална тема за Fortune, VeeRuber, Kings и тем подобни), и нека не се впускаме с излишни спорове.
        Определено има разлика в качеството и поведението на марковите гуми.

        Малко лирично отклонение:
        Аз не претендирам, че съм майстор на моторните спортове. По скоро аматьор, който се разхожда за кеф.
        Моя мотор го взех с един VeeRuber отзад и една фортуна отпред и понеже бяха нови, реших да ги карам така (нали е все тая грайфер да има). VeeRuber изкара 3 карания и стана на слик. Фортуната изкара към 5-7 карания, и след като ме претрепа 2 пъти, сега седи в гаража. Ако някой я иска му я подарявам. Понеже VeeRuber се предаде първи, го смених с мишелин, а те, с моето каране (има и прилично асвалт) изкарват по около 1000-1200 км. Дори и с 50% грайфер се представят доста по добре.
        Аз като аматьор с Бриджстона се родих (предната), лепи и се отпускам доста повече при каране.


        Така да продължа.
        Целта на темата ми беше "от къде да се снабдим с хубави гуми, на разумна цена", а не като шопа а "па я можем да карам, мене гума не ми требе"

        skreeper ако не те затруднява може да провериш как са цените из Германия, а за групова поръчка, ще се намерят хора. Лошото идва при организацията но ще го мислим като дойде момента, ако дойде.

        Коментар


        • #19
          От: Гуми Bridgestone

          Сега погледнах и общо взето и тук държат доста висока цена гумите на бриджстон... Най-евтиното, което намерих за този модел м404 18-ка е около 73 евро ( http://www.motocross-shop.de/motocro...ducts_id=25683 )
          Това е цена без доставка и дори да се организира нещо може би ще излезе прекалено скъпо. Естествено мога да попитам ако се събере по-голяма бройка дали няма да направят отстъпка... А тази щом ти е излязла 134 лв. си е даже на далавера. Щом в Америка е 70 долара, значи цената си е съвсем нормална

          Коментар


          • #20
            От: Гуми Bridgestone

            Да за тази цена си е супер , много дига цената транспорта.
            Лошото е че Бриджстон БГ не внасят количества да докарат поносима цена.

            Коментар


            • #21
              От: Гуми Bridgestone

              Аз си купих Bridgestone с по стар дот, от Сашо Карчев в Суходол за 100лв,след 5-6 карания гумата е супер.

              Коментар


              • #22
                От: Гуми Bridgestone

                Първоначално публикуван от BIJUTERA Преглед на мнение
                Аз си купих Bridgestone с по стар дот, от Сашо Карчев в Суходол за 100лв,след 5-6 карания гумата е супер.
                С колко по стар дот,защото трайността на качеството на една гума съм чул че е 7 години,дори и да е чисто нова след 7 години каучука си отива.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X