Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Една тема за сигурност или как предпазваме моторите си от кражби

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Една тема за сигурност или как предпазваме моторите си от кражби

    Аз лично когато съм в гората гледам да съм все около него,когато спираме да хапнем и заредим в някой град или село не го изпускам от очи а във вкъщи използвам най доказания и добър метод от време оноНатиснете снимката за да я уголемите

Име:07052011316.jpg
Прегледи:1
Размер:229.5 КБ
ID:5334740"мъничкото"ми каракачанче,вързано на синджирче за пинчери.Нека заповядат сладурите.Но все пак съм съгласен с колегата по горе"Бай бабо да не те среща мечка".Особено с тия кросове дето ги караме с по едно летящо листче към него,взьомнат ли го КРАЙ намиране няма.

    Коментар


    • #17
      От: Една тема за сигурност или как предпазваме моторите си от кражби

      В никакъв случай, не си оставяйте мотора систематично, на едно и също място без надзор! Просто трябва да знаем, че някои хора това работят ( професия крадец ) и част от работа им се изразява именно в избиране и подбор на жертвите. Когато се наложи да го оставя, дори и за малко някъде където нямам дори визуален контакт и веднага ми става неспокойно...просто незнаеш. Май в райна сметка няма опазване и сигурен начин да си остави човек мотора. Ако е вързан или не могат да го запалят, пак нищо не им пречи да го избутат и натоварят. А нивото на гражданското ни общество е такова, че биха направили горното абсолютно необезпокоявани.
      Всеки огън е малък пожар, а всеки пожар - голям огън!
      Ямаха ХТ 600Е 95г.

      Коментар


      • #18
        От: Една тема за сигурност или как предпазваме моторите си от кражби

        Първоначално публикуван от tzetzo_slavista Преглед на мнение
        В никакъв случай, не си оставяйте мотора систематично, на едно и също място без надзор!
        Колега за това много си прав. На момчето дето му откраднаха мотора, го е оставял всеки ден навън по едно и също време, на едно и също място, което е довело до преброяването му и накрая ................
        SUZUKI DRZ SuperMoto

        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

        Коментар


        • #19
          От: Една тема за сигурност или как предпазваме моторите си от кражби

          Аз съм на 16 год. и когато ми се случи да отида например да се отбием да хапнем или по-точно да хапна защото в 90% от случаите карам сам правя еЙ така:
          1. Откачвам Лулата от свещТа или слагам някаква хартийка м/у свещТа и лулата и пак си я слагам.
          2. С една обикновена заключалка за колело (малко по-дебела) хващам я за предната гума и за предните амортисьори или за спиците .
          И все пак от време на време излизам да погледна ,че ми става някак си притеснено

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X