Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко харчи Вашата машинка?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Колко харчи Вашата машинка?

    Първоначално публикуван от betta Преглед на мнение
    3 Литра на 100 на Хард каране Мотора е Кавазаки КМХ 125
    Момчето има чувство за хумор!

    Коментар


    • #92
      От: Колко харчи Вашата машинка?

      Бартер WR-250F за КМХ 125 ??? 7.5 срещу 3 Литра на 100.
      Gilera RC-125 Honda Dominator 650 Yamaha TT-350 yz250f WR-450-03 WR-450-05 WR-250F

      Коментар


      • #93
        От: Колко харчи Вашата машинка?

        Хонда ХЛ 600 - между 5 и 6 л. на 100 км. зависи от натискането и терена.

        Коментар


        • #94
          От: Колко харчи Вашата машинка?

          Около 5 на 100, но го карам само по асфалт - Honda Dominator 650

          Коментар


          • #95
            От: Колко харчи Вашата машинка?

            KTM sx 380 2t 10/12 на 100 в гората

            Коментар


            • #96
              От: Колко харчи Вашата машинка?

              Пошегувах се разбирасе за кмх-а харчи доста апък и върви точно не съм го засичал ама с 5 лв карам 15 минути
              eat my dust

              Коментар


              • #97
                От: Колко харчи Вашата машинка?

                Някой може ли да ми каже разхода на SUZUKI TS 125 R и SUZUKI TS 125X и каква е разликата? БЛАГОДАРЯ!
                HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

                Коментар


                • #98
                  От: Колко харчи Вашата машинка?

                  Аз пък не мога да изчисля колко гори моя.Някой ще ми каже ли как. За 5 часа минавам 3 километра с 5 литра от които не зная колко изтича на земята.
                  МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                  Коментар


                  • #99
                    От: Колко харчи Вашата машинка?

                    Първоначално публикуван от Радо Преглед на мнение
                    Току що го засякох освен да са ме изпързаляли на OMV- то.

                    Yamaha WR 250 F 7.5 литра на сто.
                    Малко информация за извън градско каране по асвалт.Сложих гладки гуми преден пиньон 15 заден 48 средна скорост 70 км изминато растояние 230 км разход 3.24л на 100км.
                    Gilera RC-125 Honda Dominator 650 Yamaha TT-350 yz250f WR-450-03 WR-450-05 WR-250F

                    Коментар


                    • От: Колко харчи Вашата машинка?

                      По асфалта разхода е много по нисък спрямо този в гората. Миналата неделя Нови Искър>Кътина>Церецел>Своге и долях 1.5л. От Своге хванахме на някъде и по едно време се оказахме на 15 минути от Седемте престола (така и не стигнахме до манастира). Натам към Батулия>Нови Искър и долях около 2.5л Принципно всеки твърди, че разликата в разхода между 250 и 450 е около 500мл. Според мен не е така, защото при еднакво каране единя изгори 8л и угасна а аз от 7л резервоар му източих една половинка и си имах над един литър. Миналото лято 300 2Т харчеше най малко от всички.
                      EXC TPI 2019

                      Коментар


                      • От: Колко харчи Вашата машинка?

                        Първоначално публикуван от venci135 Преглед на мнение
                        Моят мотор е Хусварна 125 2т и харчи 11л/100км
                        Тцтц сигурно от всички преливници тече бензин :д моят е Хусварна 360 на 2 часа каране 4 литра бензин.

                        Коментар


                        • От: Колко харчи Вашата машинка?

                          Първоначално публикуван от Петър Богданов Преглед на мнение
                          Тцтц сигурно от всички преливници тече бензин :д моят е Хусварна 360 на 2 часа каране 4 литра бензин.
                          Ако говориш за 360 цфайка, дай я на някой, който може да я кара (просто този мотор не всеки може да го кара на макс). Резервоара няма да стигне и за час.
                          Biagini Passo Powered By VW Syncro

                          Коментар


                          • От: Колко харчи Вашата машинка?

                            Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
                            Ако говориш за 360 цфайка, дай я на някой, който може да я кара (просто този мотор не всеки може да го кара на макс). Резервоара няма да стигне и за час.
                            Точно за това говоря и повярвай ми кара се както трябва газ до края вече като набере за някоя права го държа на висока предавка с по-малко обороти ...Иначе на писта го карах за около час изгоря 3 литра ...

                            Коментар


                            • От: Колко харчи Вашата машинка?

                              Първоначално публикуван от Петър Богданов Преглед на мнение
                              Иначе на писта го карах за около час изгоря 3 литра ...
                              На мотокрос писта, 1 час на пълна газ- 3л. ? ...
                              Yamaha WR 200

                              Коментар


                              • От: Колко харчи Вашата машинка?

                                Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
                                На мотокрос писта, 1 час на пълна газ- 3л. ? ...
                                Който не ми вярва е добре дошъл :Д
                                П.П Другия път ще ида на пистата и ще снимам и ще засека с точност време и литри и време..
                                Казах около час може и по-малко д ае било щото правехме почивки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X