Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко харчи Вашата машинка?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Колко харчи Вашата машинка?

    На брат ми KX65-ката 4/100 в гората и ръчка стабилна.

    Коментар


    • #47
      От: Колко харчи Вашата машинка?

      Днес ме изненада приятно с разхода- 24 км. с 1 литър.
      Карах 50 % спокойно каране и 50 на яка газ
      Yamaha WR 200

      Коментар


      • #48
        От: Колко харчи Вашата машинка?

        ас имам уz250 2001 година нормално каране 12 на 100 до краи гас некаде около 35.40 на 100

        Коментар


        • #49
          От: Колко харчи Вашата машинка?

          Първоначално публикуван от vladi-asov Преглед на мнение
          ас имам уz250 2001 година нормално каране 12 на 100 до краи гас некаде около 35.40 на 100
          Този YZ да не е с карбуратор на някой ЗиЛ 130

          Коментар


          • #50
            От: Колко харчи Вашата машинка?

            Някои от споделените разходи на 100 км. ме впечатлиха. Излиза, че има мотори, които горят колкото бензинов джип. Направо ми е неудобно да кажа, че моето XL250 Degree гори между 3,5 и 4,5 л. в гората. А иначе си го "нахранвам", защото само така върви...

            Коментар


            • #51
              От: Колко харчи Вашата машинка?

              Първоначално публикуван от popov308 Преглед на мнение
              Някои от споделените разходи на 100 км. ме впечатлиха. Излиза, че има мотори, които горят колкото бензинов джип. Направо ми е неудобно да кажа, че моето XL250 Degree гори между 3,5 и 4,5 л. в гората. А иначе си го "нахранвам", защото само така върви...
              Много добри моторчета, винаги са ме кефили с икономичността си, както и Yamaha 225 Serow.
              Yamaha WR 200

              Коментар


              • #52
                От: Колко харчи Вашата машинка?

                Първоначално публикуван от gaco82 Преглед на мнение
                Този YZ да не е с карбуратор на някой ЗиЛ 130
                Мотора е кросов,това си е съвсем нормален разход.

                Коментар


                • #53
                  От: Колко харчи Вашата машинка?

                  Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                  Мотора е кросов,това си е съвсем нормален разход.
                  Не е нормален малко се уля с тези 30-40 ама хайде.. Ами не е попаднал на карач да го вдигне на 18.

                  Питай Марти колко гори КТМа.
                  МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                  Коментар


                  • #54
                    От: Колко харчи Вашата машинка?

                    Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                    Не е нормален малко се уля с тези 30-40 ама хайде.. Ами не е попаднал на карач да го вдигне на 18.

                    Питай Марти колко гори КТМа.
                    За Мартин зная то със 4т му свършваше бензина много бързо,сега с 2т сигурно ще е чудо.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Колко харчи Вашата машинка?

                      Незнам точно колко харчи, но когато карах CRF 450 R за едно каране по писта изгарях половин резервоар. Сега карам Kawasaki KX250 на същата писта, същото каране и време гори 2/3 от резервоара.
                      С Хондата никога не бях изхарчвал цял резервоар (скапвах се преди да е свършил) с Кавата ми се случи няколко пъти. Така че предполагам 2Т харчи с към 25% повече.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Колко харчи Вашата машинка?

                        Гледам че сте писали само за кросови мотори а темата е за нашите машинки, и искам да спомена за китайското ми ATV Shineray 250 никога не е вдигало повече от 5л на 100км по книжка го дават да харчи 3.2 (толкова и харчи в действителност)

                        Коментар


                        • #57
                          От: Колко харчи Вашата машинка?

                          Първоначално публикуван от valyo_valentinow Преглед на мнение
                          Гледам че сте писали само за кросови мотори а темата е за нашите машинки, и искам да спомена за китайското ми ATV Shineray 250 никога не е вдигало повече от 5л на 100км по книжка го дават да харчи 3.2 (толкова и харчи в действителност)
                          Еее тези ги знаем,те са най икономични,с един резервоар бензин изкарват два двигателя.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Колко харчи Вашата машинка?

                            Китайските подобия на нещо дву или четири колесно наистина са много икономични. До сега не съм видял на китайско чудо някой да изразходи ресурса на гумите.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Колко харчи Вашата машинка?

                              Колеги с Yamaha XT600 съм засякох го към 5/100 , а и да спомена , че е с оригинален заден пиньон 39 зъба и преден 16 зъба , предимно го карам из гората.. )
                              Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

                              Коментар


                              • #60
                                От: Колко харчи Вашата машинка?

                                Хонда ХЛ:
                                Ботевград - Сопот - 4,100 литра. Или среден разход - 3,410/100
                                Това обаче по асфалт карае тип "разходка". В гората до +100% на този разход.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X