Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Историята на група - ТРЯВНА.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Историята на група - ТРЯВНА.

    След седмица Андито И фантата се разходиха по Бузлуджа,а аз трябваше да си стоя в къщи,че жената трябваше да ражда всеки момент















    Коментар


    • #62
      От: Историята на група - ТРЯВНА.

      И така стана 17.06. 2009г. и ми се роди син Стефан да е жив и здарав,и аз си си бях в къщи като родител да помагам,нооо малко ми се докара през това време и след седмица покарах наблизо





      Коментар


      • #63
        От: Историята на група - ТРЯВНА.

        Имаше малко застой в карането от моя страна и към края на юлижената ме пусна да си начеша крастата и се организирахме Аз,Фантата,Ванката и Веньо,решихме да тръгнем към Плачковци и после деветте чучура Бузлуджа и обратно към Трявна

        Тука сме към деветте чучура





        Веньо с новото си АТВ, но пак Ямаха







        Ванката





        Деветте чучура




        Веньо пред чучурите





        Аз





        Водопой





        Фантата




        Тука сме на Вр. Малък бедек





















        Тука сме на Бабиният Райкин Чучурводата и в най-голямата жега е от хладилника
















        Веньо го узориха дърветата






        Малко кадри от виканата скала












        Хайде със здраве и на наздраве

        Коментар


        • #64
          От: Историята на група - ТРЯВНА.

          Ееееееееееееееей,много се кефя на снимките.БРАВО

          Коментар


          • #65
            Re: Историята на група - ТРЯВНА.

            Браво borka евала , много добре се вижда как се развивате с течение на времето..... Бравоо !!!
            Айде чакаме поредната ''порция''
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • #66
              От: Историята на група - ТРЯВНА.

              Браво колега супер сте си покарали. Добре , че имате и стари снимки да качвате ,че тая зима взе да става дълга. Днес и ние покарахме малко като да отворим сезона ама не снимахме.
              Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

              Коментар


              • #67
                От: Историята на група - ТРЯВНА.

                На 16 август решихме да покараме Аз,Ванката и Веньо към предела и тръгнахме пристигнахме на предела хапнахме на едно капанче ирешихме да продължим посока Твърдица,тръгнахме и след километър объркахме малко пътя, пътеката беше обрасла и я пропуснахме и взехме да се връщаме да я търсим,аз карах първи и я намерих и спрях да изчакам другите,но тях ги нямаше почаках малко и се върнах, видях АТВ-то на средата на черният път и спрях и какво да видяНа Ванката мотора беше в долчината, а той се превиваше от болка в стомаха и какво да правим звъним еди,двама,но нали е неделя и всеки е на някъде намерихме човек да дойде да го закара в болница,закарахме го до главният път и се върнахме да вадим мотора














                Бяхме двама,но този мотор ми изглеждаше,че тежи 1 тон,жегата беше голяма,извадихме го набих една клечка в кормилото и го свалих до пътя от където дойде превоз да го вземеПо късно се чухме с Ванката и се оказа ,че има скъсано черво от кормилото може би и го готвеха за операцияИ така този излет завърши с лош край


                А тука фантата е карал по Бузлуджа след седмица,но нямам спомени с кого и как,имам само тази снимка


                Коментар


                • #68
                  От: Историята на група - ТРЯВНА.

                  Стана септември започна да се захлаждаВанката се чувстваше добре след операциятаЗамогнахме се седин нов състезател с ИЖ,Веско РИЦИНАИ Сиромахчето който бевеше взел за малко на Вальо Ямахата и тръгнахме към вр. Мъченица да се поразходиСигурно е имало още някой с нас,да ме извини,но не си спомням защото имам само тези снимки








                  Коментар


                  • #69
                    От: Историята на група - ТРЯВНА.

                    И така малко ретро да пуснем в ефираСдобихме се с двама нови участника в тази историяединият е още активенЦецо си купи едно КТМ-че525 ехц от Шумен предният ден ходихме да го закупуваме, а другият Дидо/временният/пак КТМ-че само,че LC4 640 или там някъде
                    Решихме да покараме към Бузлуджа шест мотора и един ИЖА Валката на-после имаме снимки от неговото излизане











                    Рицина с ИЖА





                    Тука сме на вр.Малък Бедек строени за фото




                    Момчето на мотора е Дидо,с оранжевото Цецо,а със синият цвят Фантата




                    А тука е така онзи който прилича на идиот е Рицина зад Дидо,а с екира на прогрип е Валката



























                    А тука малко ремонти на Цецо по мотора,защото му се е разхлабило лосчето на скороститеи той се притеснил,че ще го оставим и карал на полусъединител докато ни стигне
                    В последствие остана без съединител и една Дряновска група го придърпа до Бузлуджа и от там с бус до вкъщии да не е сам Рицина го придружи,защото си беше улекотил ИЖА и беше отрязал разпънките на рамата и се скърши малкозаптилича на спидуейкасамо,че ИЖ





                    А тука Бонев помага на Валката в едно дере на Гръбчево

                    Коментар


                    • #70
                      От: Историята на група - ТРЯВНА.

                      Настана октомври 2009г.Попълнихме групата с нов участник с МЗ250 Бат РамбоТръгнахме 5-6 мотора да намерим някое ново пътче или пътечка към предела

                      Това е Бат Рамбо с МЗ250
















                      ОООО и Рицина




                      Това беше за тази седмица каране хубава кал,мъгла и скоростно каране,еее за някой

                      Коментар


                      • #71
                        От: Историята на група - ТРЯВНА.

                        Малко се обърках не завършихме карането, продължихме,посока ПределаКъдето поседнахме да хапнем иИ след това решихме да продължим по билото на юг към с.Пчелиновои от там има малко асвалт и стигаме до КръстецТръгнахме и Бат Рамбо с МЗ-то събори съединител при първо каране и извикахме дежурен бус да го прибереа ние продължихме по маршрута който си бяхме избралиНа един кръстопът се срещахме с трима колеги от Ст.Загора или от Казанлък не помня вечете бяха с два GPS-са и не знаеха на къде да тръгнат/два мотора и едно атв/ние им предложихме да тръгнат с наси ще ги заведем до Кръстец и от там знаят пътя и речено сторено Като излязохме на асвалта ИЖът загуби токовете














                        Дръпнаж ме го да запали и по асвалта към Трявнано не можал да стигне и пак пътна помощ













                        След като колегата тръгна малко сменихме тактиката 4-5км по асвалта до Предела и от там през село Сеймени,с.Стачев хан

                        А тука сме преди село Сеймени и това е последната снимкас Бонев от Станчев хан изпратихме колегите до кръстец,че нещо се бяха притеснили дали ще се приберат




                        А тука чакаме Валката,че той минал по заобиколният път пропуснал отбивката

                        Коментар


                        • #72
                          От: Историята на група - ТРЯВНА.

                          На следващата седмица имахме един традиционен преход до Твърдица и предната година ходихме ,но не съм споменавал защото нямам снимкии така групата от Плачковци решиха да идват с нас 3-ма моториста и така по традиция се тръгва към 8.00чзабравих да кажа ,че ходим там да гледаме рали Твърдицастртирахме навреме с Плачковската група се срещахме в балканаБързото ходене е през Лява река ,а обходният през Предела ние минахме през бързият,там има и малко асвалт4-5км







                          Тука сме вече в Твърдица да заредим и малко от Плачковската група,който се оказа ,че са дошли да разберат пътя и да хапнат и се върнаха обратноА пътят ни минава през един резерват и там през деня ловувати ние за това тръгваме рано и се прибираме късноИ когато се връщахме ни създадоха проблеми,че само сме бръмчали,в последсвие си намерихме по хубав терен и не се набивахме където не трябва







                          Тука почиваме докато започне ралито





                          Аз и Бат Рамбо





                          А това е на връщане към Трявна











                          Последно редактирано от borkatasx; 29-02-12, 22:24.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Историята на група - ТРЯВНА.

                            Ееех колко малък е света. Кх-а от първите снимки (всъщност е KDX) го купих аз навремето от момчетата от Трявна на един 8-ми декември.
                            Аз се чудех защо толкова обича горите пък той бил научен от малък на ендуро .
                            Браво момчета, честита ви баба Марта, много здраве и приятни емоции из горите.
                            Поздрави от Варна
                            Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                            Коментар


                            • #74
                              От: Историята на група - ТРЯВНА.

                              Първоначално публикуван от 4ef4o Преглед на мнение
                              Ееех колко малък е света. Кх-а от първите снимки (всъщност е KDX) го купих аз навремето от момчетата от Трявна на един 8-ми декември.
                              Аз се чудех защо толкова обича горите пък той бил научен от малък на ендуро .
                              Браво момчета, честита ви баба Марта, много здраве и приятни емоции из горите.
                              Поздрави от Варна
                              Да спомням си бяхте с един пасат,разглобихте моторчето и го натоварихтеЧестита баба марта и на вас

                              Коментар


                              • #75
                                От: Историята на група - ТРЯВНА.

                                Първоначално публикуван от 4ef4o Преглед на мнение
                                Ееех колко малък е света. Кх-а от първите снимки (всъщност е KDX) го купих аз навремето от момчетата от Трявна на един 8-ми декември.
                                Аз се чудех защо толкова обича горите пък той бил научен от малък на ендуро .
                                Браво момчета, честита ви баба Марта, много здраве и приятни емоции из горите.
                                Поздрави от Варна
                                А каква е по натташната история на така наречения"PEPINO"(Kawasakiто на Пачо)?
                                Последно редактирано от valiokoev; 01-03-12, 20:12.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X