Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Историята на група - ТРЯВНА.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Историята на група - ТРЯВНА.

    Стана април месец почна да се разеленява и да има кал вместо снягИ вече се увеличихме с един играч Иван Иванов/Ванката/ с КТМ525 exc.И решихме да го заведем в балкана с фантата и тръгнахме тримата към Бузлуджа и после през девете чучура и Българка Но за късмет на Ванката от вр. Малъл Бедек към деветте чучура имаше нестопен корав и дълбок сняг и така му направихме бойно кръщене









    това съм аз докато чакам









    А това е ванката




    Фантата



    И така приключи тази разходка бе никакви проблеми

    Коментар


    • #47
      От: Историята на група - ТРЯВНА.

      Какво стана Борка? Къде се загуби?

      Коментар


      • #48
        От: Историята на група - ТРЯВНА.

        чакамеоще!!!

        Коментар


        • #49
          От: Историята на група - ТРЯВНА.

          С нетърпение.

          Коментар


          • #50
            От: Историята на група - ТРЯВНА.

            И така на следващата седмица пак същите участници се отправихме към пределано нищо фрапиращо само малка разходка

            Ванката





            Аз



            А тука нещо загубихме съединителя остана без масло

            Коментар


            • #51
              От: Историята на група - ТРЯВНА.

              На следващата седмица аз и Ванката се разходихме до БългаркаТой като нов играч му измисляхме по леки преходи





              Ванката позира с новата си тениска







              А това съм аз







              Това е от тази разходка по нашият балкан

              Коментар


              • #52
                От: Историята на група - ТРЯВНА.

                Започна май месец и на 1 май решихме да покараменали е ден на труда
                Бяхме пак трима Аз,Фантата и Ванкатаобикаляхмв по нашите байрипо точно по Българка и нашата гора

                Това е изглед от виканата скалаизглежда като зелено килимче





                Фантата и Ванката




                Аз и Ванкат и така нататък












                А това е в нашето дере








                Коментар


                • #53
                  От: Историята на група - ТРЯВНА.

                  След три,четири дена направихме едно пеходче към нови мвста където не сме ходили защото е по ниското
                  Бяхме трима Фантата,Ванката и Аз посока село Фъревци,но попаднахме на запустели гори,паднали дървета и шубраци с две думи път за никъде












                  Коментар


                  • #54
                    От: Историята на група - ТРЯВНА.

                    След две седмици Бъра Бъра си беше вземал един 300 cc ктм на лизинг от Плачковци и се обади да покараме по нашата гора за час и има малко снимки





                    Фантата


                    Коментар


                    • #55
                      От: Историята на група - ТРЯВНА.

                      А това е след два,три дена Фантата и Ванката излязоха да покарат по траяла на ендурото или това което беше останало





















                      Коментар


                      • #56
                        От: Историята на група - ТРЯВНА.

                        В Тревненско има много живописни места за каране. Евала на пичовете за ентусиазма и спортния дух. Минавал съм по пътеките им на път от Дряново за Предела. Много ми хареса едно изкачване над пазара, през борова гора. Гледката е живописна и пълни душата. Мога да пожелая на колегите от Трявна, най-накрая и техните катаджии да разберат, че мотористите не са престъпници и да спрат да ги тормозят. Останах с впечатлението, че полицаите от Трявна не са много толерантни към ендуристите. По другите градове в областта, като че ли има повече разбиране от органите на реда. Но пък природата и релефа на Трявна си заслужават това "дребно неудобство".

                        Коментар


                        • #57
                          От: Историята на група - ТРЯВНА.

                          Първоначално публикуван от popov308 Преглед на мнение
                          В Тревненско има много живописни места за каране. Евала на пичовете за ентусиазма и спортния дух. Минавал съм по пътеките им на път от Дряново за Предела. Много ми хареса едно изкачване над пазара, през борова гора. Гледката е живописна и пълни душата. Мога да пожелая на колегите от Трявна, най-накрая и техните катаджии да разберат, че мотористите не са престъпници и да спрат да ги тормозят. Останах с впечатлението, че полицаите от Трявна не са много толерантни към ендуристите. По другите градове в областта, като че ли има повече разбиране от органите на реда. Но пък природата и релефа на Трявна си заслужават това "дребно неудобство".
                          За жалост си попаднал на кофти патрул,които нямат друга работа осен да търсят с кого да се заяждат!!!

                          Коментар


                          • #58
                            От: Историята на група - ТРЯВНА.

                            Така са нашите полицайчета все им пречим по някакъв начиназ за това съм си къпил вече ендуро с регистрация,ходил съм по Твърдица, Елена и на други места,наистина има разлика

                            Коментар


                            • #59
                              От: Историята на група - ТРЯВНА.

                              Ами те като нямат какво да правят и сичко ги дразни а особено ние.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Историята на група - ТРЯВНА.

                                Стана вече юни месец на 2009г решихме да покараме по балкана с един прияте от Казанлък познаваме се от 2008г тогава много карах с тяхната група,но не съм го споменавал защото няма снимки от тогаваИ така разбрахме се с Данчо да се види някъде по балкана от наша страна бяхме четиримаАз,фантата,Андито от Плачковци с АТВ и един нов Атевист Веньо с ямаха 450YZ








                                Това са снимки от Купените срещнахме се с Данчо и двама негови колеги и решихме да изкатерим Куп ените и от там да слезем към Енина ида покараме по тяхните терени




                                Тука се качихме и се поснимахме докато чакахме дригите

                                Данчо в средата

















                                Докато чакахме времето минаваше ,а мойте хора ги нямаше върнахме се надоло и какво да видим едното атеве беше на парчетаВеньо не можал да качи забуксувал и се обърнал на една страна и АТВто започнало да се таркаля ида хвърчт гумиЗа щастие тои се отървал невредим












                                И така какво да правимСетих се,че си бях дал джипката с ремъркето на Ванката и бат Рамбо да ходят за риба на Яз, Жребчево и се чухме с тях и се разбрахме да се видим на с.Селци и така всичко се подреди

                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X