Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Група- ТРЯВНА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Група- ТРЯВНА

    НИщо не казвате за видеото .
    ЦЕКИЧА

    Коментар


    • От: Група- ТРЯВНА

      Всеки път ти ги гледам и им се кефя. Искам да продължаваш да качваш. Абе имате хубави места за каране, завиждам ви

      Коментар


      • От: Група- ТРЯВНА

        Първоначално публикуван от ceko23354 Преглед на мнение
        НИщо не казвате за видеото .
        Еххх , ама много бързаш бе младежжжжжж

        Много е добро клипчето , ма що така си мяташ мотора , ако ще го мяташ , метни към мене , няма да ти се разсърдя хахаха

        П.п Много добро преминаване през големия дънер /със скок/ , много се изкефих....
        А иначе другия път като идеш да пиеш водица , направи го на челна стойка ,нема да те болят сливиците после /шег. се разбира се /

        П.п1 Аз имам само една малка препоръка , ако не възразяваш....Коригирай малко положението на камерата , че тоя Лее Дисайн , заема доста голяма част от екрана и скрива една част от емоцийте , иначе БРАВО !!!
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Група- ТРЯВНА

          Ееее, как бре, видеото е супер. Обаче, Жорка, Лее Дисайна да ти кажа може и да не може да се скрие. Аз например като мислих къде да сложа камерата гледах да е някъде отстрани по-надолу и по-напред да бъде, но някак си моята е по-плоска отстрани, а много каски са едни такива доста заоблени и не може да се лепне лепенката на място с хубава гледка Обмислям и тирантите, с които камерата се разполага на гърдите, ама като гледам май много тресе.

          Като обикаляме насам - натам все се оглеждам за подходящ /да е на широко, та да мога да залягам без притеснение/ дънер за тренировка и ще го намеря, такива кадри като от клипчето нахъсват за тая работа , така че да не спираш да качваш клипчета - има кой да гледа

          Коментар


          • От: Група- ТРЯВНА

            Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
            Ееее, как бре, видеото е супер. Обаче, Жорка, Лее Дисайна да ти кажа може и да не може да се скрие. Аз например като мислих къде да сложа камерата гледах да е някъде отстрани по-надолу и по-напред да бъде, но някак си моята е по-плоска отстрани, а много каски са едни такива доста заоблени и не може да се лепне лепенката на място с хубава гледка Обмислям и тирантите, с които камерата се разполага на гърдите, ама като гледам май много тресе.

            Като обикаляме насам - натам все се оглеждам за подходящ /да е на широко, та да мога да залягам без притеснение/ дънер за тренировка и ще го намеря, такива кадри като от клипчето нахъсват за тая работа , така че да не спираш да качваш клипчета - има кой да гледа
            Много зависи каква е камерата , аз моята като я настройвах , също имах тоя проблем, но го реших като сложих камерата една идея по-ниско и по-напред. Сега реално камерата ми е на равнището на очите , пак има някакви скрити части , но като цяло съм доволен, иначе и на мен лепенката не прилепва съвсем плътно заради облата част...

            Ето виж Тук , аз си бях правил тиранти домашно производство и са много сполучливи. Единствено зависи от това каква ти е камерата. Ако е тип ГоПро е по-удачно с тиранчи, щото не стърчи толкова напред, ако е Контур или като моята , не е много за предпочитане , но пак става да се ползва . Ако си направиш тирантите достатъчно стегнати не тресе и е супер за гледане после

            П.п Колега продължавай с клиповете , а и със снимковия материал и разказите от разходките, както каза колегата , има кой да гледа и да чете !! Поздрави !!
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • От: Група- ТРЯВНА

              Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
              Обмислям и тирантите, с които камерата се разполага на гърдите, ама като гледам май много тресе.
              С тирантите на гърдите много тресе и трудно се позиционира. Според мен най доброто място за камерата е на каската, въпреки че заради нея шанса да се пребиеш се увеличава, особено когато е монтирана отгоре

              Цекич много хубави клипове, браво !

              Коментар


              • От: Група- ТРЯВНА

                [QUOTE=
                .Коригирай малко положението на камерата , че тоя Лее Дисайн , заема доста голяма част от екрана и скрива една част от емоцийте , иначе БРАВО !!![/QUOTE]

                Все още обмислям как да поставя камерата и къде ?
                Каската има много гънки и няма как да е по ниско или отгоре ( очертал съм проблемните места в зелено )

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3388.jpg
Прегледи:1
Размер:158.6 КБ
ID:5578441
                ЦЕКИЧА

                Коментар


                • От: Група- ТРЯВНА

                  Аз лично моята съм я монтирал , точно под ластика на куйк страп-а !! Като ластика на очилата леко застъпва самата лепенка ! То няма проблем и така да си караш де , аз просто изразих мое мнение, грам не си длъжен да го взимаш предвид !

                  А за тирантите , може да пробваш, ако си погледнал темата дето ти пратих , ще ти стане ясно.

                  П.п Твоята камерка вярно е доста нагоре и сигурно доста ти закача по клоните ?!?

                  П.п1 Хайде давай още материал, снимки и клипове ,че да има какво да четем
                  Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                  Коментар


                  • От: Група- ТРЯВНА

                    Не съм сърдит, даже се радвам от забележките, а иначе как бих ги поправил ?


                    https://www.youtube.com/channel/UCqU...voDESrg/videos ето другите клипове
                    ЦЕКИЧА

                    Коментар


                    • От: Група- ТРЯВНА

                      Еее тоя е готиния клип с големия дънер ! Браво !!! Аз ако пробвам , сигурно ще се пребия като куче хахахаха !! И това обръщането на мотора на место на задна гума е супер !! Евала , а сега зимам пуканки и ще гледам другите клипове
                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Група- ТРЯВНА

                        И аз я монтирах където жорката вика и ми снима перфектно. Продължавай да качваш, че така както си тръгнал като почнеш професионалната лига не мой та видим

                        Коментар


                        • От: Група- ТРЯВНА

                          Колеги, ПРОБЛЕМ ! В раницата не ми остана място за колана за дърпане и го сложих отвън нея. Ето как го измислих но не е много красиво и удобно. Някой знае ли как маже да се направи или поне какъв вид въже/колан да си взема за по голямо удобство, че тоя все се размотава ...

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3389.jpg
Прегледи:2
Размер:62.6 КБ
ID:5578639
                          ЦЕКИЧА

                          Коментар


                          • От: Група- ТРЯВНА

                            Цекич..... има едни малки колани от около 2-3 см ширина с мини лебедка !! Заемат место колкото 1 телефон ! Аз си взех 4 броя /в комплект/ за 8 лева ! Дават ги уж по около 300 кг да издържат , но за в гората вършат перфектна работа !
                            А иначе да ти дам един мини жокер! Отиваш в магазините дето продават колелета и аксесоари за тях, там продават едни чантички дето се захващат за кормилото / чантата гледа към теб като си седнал на мотора/ ! Слагаш си една таква за 10тина кинта и си 6 !!
                            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                            Коментар


                            • От: Група- ТРЯВНА

                              Еййй, това е като пожарникарски маркуч, аз нося такива дето Жорката е споменал, по- са удобни. Другите от групата понякога мъкнат такива големи, ама много са големи.

                              Коментар


                              • От: Група- ТРЯВНА

                                Аз съм си купил от железарията едно въже 8мм , 5 метра и с две катарами в двата края да се закачат и не заема много място и пак върши работа и цената е тънка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X