Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Група- ТРЯВНА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Група- ТРЯВНА

    Колеги, видео мат'ряла е готов за гледане. Понеже клиповете са около 80 може да ги гледате в youtube ( https://www.youtube.com/channel/UCqU...ow=grid&view=0 )
    Няма да ги пост'вам във форума ! Има и още материал при Gosho и Bach
    ЦЕКИЧА

    Коментар


    • От: Група- ТРЯВНА

      Евала, Цеко! Как се търкалям само, като прасе в локва - https://www.youtube.com/watch?v=qm3-Jv1x51I
      Вторият ми опит си бе чист късмет - https://www.youtube.com/watch?v=1iujWsX1zNA
      Поздрави на колегите!
      Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

      Коментар


      • От: Група- ТРЯВНА

        Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
        Евала, Цеко! Как се търкалям само, като прасе в локва - https://www.youtube.com/watch?v=qm3-Jv1x51I
        Вторият ми опит си бе чист късмет - https://www.youtube.com/watch?v=1iujWsX1zNA
        Поздрави на колегите!
        Браво на вас колега ! Трябвва някой път да се съберем да покараме заедно, има к'во да видим едни от други ( за каскади става дума )
        ЦЕКИЧА

        Коментар


        • От: Група- ТРЯВНА

          Ето го моя баир.
          ЦЕКИЧА

          Коментар


          • От: Група- ТРЯВНА

            Колеги, ще сменям зъбаците и мисля да пробвам 13-52. Някой знае ли как ще е ? А ако не 13-52 -то 14-52 но не знам как ще се държи мотора ?
            ЦЕКИЧА

            Коментар


            • От: Група- ТРЯВНА

              На ДРЗ-тката й смених от 14/47 на 13/51 и скоростите станаха супер къси, първа както я включиш и вече е време за втора, втора - също много къса. Бях си свикнал да карам на втора-трета, а сега трябва да карам на трета-четвърта и дори пета. Трябваше ми време да свикна и да не си мисля, че карам на втора, а всъщност да съм на четвърта. Това му е най-неприятното - в началото не можех да преценя на коя скорост карам, защото си бях свикнал на 14/47... Макс. скорост падна от 130 км/ч до към 90-95 км/ч.

              Коментар


              • От: Група- ТРЯВНА

                Някъде бях чел, че един преден зъб се равнява на 3 задни

                Коментар


                • От: Група- ТРЯВНА

                  Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
                  Някъде бях чел, че един преден зъб се равнява на 3 задни
                  Вярно е, поне така говорят !
                  ЦЕКИЧА

                  Коментар


                  • От: Група- ТРЯВНА

                    Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                    На ДРЗ-тката й смених от 14/47 на 13/51 и скоростите станаха супер къси, първа както я включиш и вече е време за втора, втора - също много къса. Бях си свикнал да карам на втора-трета, а сега трябва да карам на трета-четвърта и дори пета. Трябваше ми време да свикна и да не си мисля, че карам на втора, а всъщност да съм на четвърта. Това му е най-неприятното - в началото не можех да преценя на коя скорост карам, защото си бях свикнал на 14/47... Макс. скорост падна от 130 км/ч до към 90-95 км/ч.
                    Колега Благодаря за информацията. Ще пробвам 13/52 и дано не съжалявам, а ако не ми е добре ще сложа 14/52
                    ЦЕКИЧА

                    Коментар


                    • От: Група- ТРЯВНА

                      Цекич с 13 52 мотора става нервен първата я няма почти ,говоря ти за 525 кара се ,но малко помагаш със съединителя когато иска да те обърне 14 52 на мене ми пасва по добре ,но докато не пробваш не може да разбереш един преден зъбак струва 20, 25 лв така ще се набуташ само толкова ако не ти пасне 13-ката

                      Коментар


                      • От: Група- ТРЯВНА

                        Имам въпрос към членовете на групата.Може би мястото му не е точно тук, но ...Може ли да се "прескочи" през Балкана от Боженци до Трявна с KLR650? В ORFM няма такъв път, но през 80-те съм минавал пеша и спомените ме карат да си мисля, че ще мога да го направя и с мотор. А ако някой публикува и маршрут (стига да съществува), това ще е върхът на удоволствието!

                        Коментар


                        • От: Група- ТРЯВНА

                          Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                          Цекич с 13 52 мотора става нервен първата я няма почти ,говоря ти за 525 кара се ,но малко помагаш със съединителя когато иска да те обърне 14 52 на мене ми пасва по добре ,но докато не пробваш не може да разбереш един преден зъбак струва 20, 25 лв така ще се набуташ само толкова ако не ти пасне 13-ката

                          Благодаря много Борка ! Сега сложих 13/52 но имам чисто нов зъбак 14 и ако не ми пасне ще ги сменя
                          ЦЕКИЧА

                          Коментар


                          • От: Група- ТРЯВНА

                            Колеги, ето и видео-компилацията, която обещах за Март !
                            ЦЕКИЧА

                            Коментар


                            • От: Група- ТРЯВНА

                              КОЛЕГИ, НЯКОЙ ЗА КАРАНЕ В СЪБОТА ИЛИ НЕДЕЛЯ ? ПИШЕТЕ ТУК ИЛИ МИ ЗВЪННЕТЕ НА 0899 58 68 01
                              ЦЕКИЧА

                              Коментар


                              • От: Група- ТРЯВНА

                                Ето и обещаният клип

                                ЦЕКИЧА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X