Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Група- ТРЯВНА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Група- ТРЯВНА

    Първоначално публикуван от dizela_mr2 Преглед на мнение
    Ами както виждам от снимките и някои от профисионалистите очастват във вело клуба така че не.
    Питах за аматйорите като мен.
    Ами то и аз съм аматиор като тебе,така,че не се притеснявай,ще се водим

    Коментар


    • От: Група- ТРЯВНА

      Утре в 8:00 най-късно да потеглим ,че сме само аматьори , да не изтървем старта

      Коментар


      • От: Група- ТРЯВНА

        Да пуснем малко снимки от вчерашната разходка до Узана

        Анатоли и той се включи в разходката в 7.50ч беше пред вкъщи









        Вече сме готови и чакаме на уговореното място да дойдат другите-Цецо,Стефчо и Данчо свеща






        Стефчо се зададе и след него и другите








        Тръгнахме защото нямаше много време

        Вече сме на вр.Малък Бедек и Данчо свеща





        Не липсваше и мъгла





        Пристигнахме на Узана,но Стефчо спука гума,бяхме закъснели и хванахме първият манш накрая и между маншовете решихме да правим гума
        Но проблем нямаме ключ да развием оста,аз имам раздвижен,но до 30,а на кавазакити е 32 дойдоха колеги от Казанлък и те нямаха, дойдоха колеги от Габрово и намериха един ключ 34 и подложихме една щангичка и стана и започнахме да действаме със Стефчо



        Една дупка,втора дупка










        Трета дупка





        Магарето от Ст. Загора пристигна и той със спукана гума








        Четвърта дупка какво да се прави свърши ралито,На пиньона/жабата/ паднала гумената обвивка и прищипала гумата и съответно го изхвърлихме










        И малко от ралито












        На връщане тръгнахме с Енинската група,бяха доста хора







        Разделихме се и ние тръгнахме към Шипка да хапнем при Ненката и да върнем ключа на колегата





        Тука вече нахранени между Шипка и Бузлуджа,мъглата не липсва





        Данчо свеща







        Стефчо





        Анатоли





        На перките след Бузлуджа на водопой




















        И последната снимка на една дълбока локва Анатоли






        Това е от разходката има ималко клипчета,разходката беще добра направихме към 110км, а времето прекрасно малко кал и хладноПоздрави
        Последно редактирано от borkatasx; 25-06-12, 16:38.

        Коментар


        • От: Група- ТРЯВНА

          Едно клипче от локвата

          Коментар


          • От: Група- ТРЯВНА

            Коментар


            • От: Група- ТРЯВНА

              Коментар


              • От: Група- ТРЯВНА

                Коментар


                • От: Група- ТРЯВНА

                  Евала Боре, много добре сте покарали , и много добре си представил материала, само дето не те мернах на нито една снимка, само ти ли снимаш, или не обичаш да те снимат ??!?!?

                  Адмирации за карането и материала !
                  Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                  Коментар


                  • От: Група- ТРЯВНА

                    Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
                    Евала Боре, много добре сте покарали , и много добре си представил материала, само дето не те мернах на нито една снимка, само ти ли снимаш, или не обичаш да те снимат ??!?!?

                    Адмирации за карането и материала !
                    Повечето аз снимам е имаме на някой друга снимка прегледай ги пакПоздрави

                    Коментар


                    • От: Група- ТРЯВНА

                      Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
                      Евала Боре, много добре сте покарали , и много добре си представил материала, само дето не те мернах на нито една снимка, само ти ли снимаш, или не обичаш да те снимат ??!?!?

                      Адмирации за карането и материала !
                      Търси,търси ,има го на поне осем снимки,лично аз съм го щракал...Е дърпаше се малко
                      Последно редактирано от cdenev; 25-06-12, 18:30.

                      Коментар


                      • От: Група- ТРЯВНА

                        Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                        Повечето аз снимам е имаме на някой друга снимка прегледай ги пакПоздрави
                        Малиииииииииии е на това се казва , очи има - глед няма !!! хахахаха

                        Смалил си косата нещо , а Боре , или от мъглата така ми се вижда ?!! Лелееее срам , отивам да се скрия в някой ъгъл и да се червя от срам !!

                        Първоначално публикуван от cdenev Преглед на мнение
                        Търси,търси ,има го на поне осем снимки,лично аз съм го щракал...Е дърпаше се малко
                        Намерих , намерих , чак ме е срам от себе си...

                        Като се дърпа, да ти дам едно въже да го вържете и да щракате !! хахахах Т'ва в кръга на шегата

                        П.п клиповете са много добри, доста стръмно изкачване има на единия клип.... много готино, дано скоро намеря превоз , че да дойда и аз , ако ме приемате разбира се !!!
                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • От: Група- ТРЯВНА

                          Да, пътеките са доста стръмни и каменисти,а клипа gopr1496 е на ски пистата на Узана.Зимата там ходим да караме ски,лятото с моторите на рали.Като намериш превоз идвай да покараме.
                          Последно редактирано от cdenev; 25-06-12, 19:02.

                          Коментар


                          • От: Група- ТРЯВНА

                            Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
                            Малиииииииииии е на това се казва , очи има - глед няма !!! хахахаха

                            Смалил си косата нещо , а Боре , или от мъглата така ми се вижда ?!! Лелееее срам , отивам да се скрия в някой ъгъл и да се червя от срам !!
                            Не съм я смалявал,то я няма многоЕ простено ти еКогато решиш да идваш си добре дошълПоздрави

                            Коментар


                            • От: Група- ТРЯВНА

                              Няколко снимки и от мен с Трявненската група на Узана.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P6240025.jpg
Прегледи:2
Размер:163.3 КБ
ID:5386524

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P6240026.jpg
Прегледи:1
Размер:150.9 КБ
ID:5386525

                              Този младеж с кавазакито без малко да ме набие дет му се скарах по яваш да кара покраи другите.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P6240027.jpg
Прегледи:1
Размер:140.0 КБ
ID:5386526

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P6240028.jpg
Прегледи:1
Размер:172.6 КБ
ID:5386527

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P6240033.jpg
Прегледи:1
Размер:105.2 КБ
ID:5386528

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P6240024.jpg
Прегледи:2
Размер:169.3 КБ
ID:5386523
                              Прикачени файлове
                              Последно редактирано от d.6orca; 25-06-12, 22:08.

                              Коментар


                              • От: Група- ТРЯВНА

                                Жоре,ето още една снимка на която присъства Борката.
                                Симеон Симеонов - 0878666200
                                Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
                                Suzuki - A way of life

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X