Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Група- ТРЯВНА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Група- ТРЯВНА

    Още малко видео от неделяНе е станало какво трябва,но да го пусна може да хареса на някой









    Коментар


    • От: Група- ТРЯВНА











      Коментар


      • От: Група- ТРЯВНА

        Много хубави клипчета, пак сте си покарали супер !!!

        Това момче с Бай Паф с Ижа и той не отстпва като гледам само не знам как му е било при коловозите с тоз тежичък мотор.....

        П.п Абе Боре , вие тез коловози за нищо ги нямате бре, като планински козички скакате от коловоз в коловоз браво на вас !!!
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Група- ТРЯВНА

          [QUOTE=borkatasx;1852316]Още малко видео от неделяНе е станало както трябва,но да го пусна може да хареса на някой

          Извинявам се за лошото качество на видеото,но заради нападалите дървета преместих камерата и ....

          Коментар


          • От: Група- ТРЯВНА

            Много добра група и много добро каране сте направили клипчетата са хубави като се има предвид в какви условия са правени
            Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

            Коментар


            • От: Група- ТРЯВНА

              Карането беше доста добро, наистина. Само падналите клони бяха доста гадни, а за коловозите към края на карането - един ме дръпна доста гадно и намерих една голяма гъба, но за щастие без наранявания След това Борката ме попита на коЙ коловоз пристигам

              Коментар


              • От: Група- ТРЯВНА

                Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
                Много хубави клипчета, пак сте си покарали супер !!!

                Това момче с Бай Паф с Ижа и той не отстпва като гледам само не знам как му е било при коловозите с тоз тежичък мотор.....

                П.п Абе Боре , вие тез коловози за нищо ги нямате бре, като планински козички скакате от коловоз в коловоз браво на вас !!!
                Да бе падаме от коловоз в коловозаи пак ставамеа бай Пав си има и ДР-ка ама ижа по добре го караПоздрави

                Коментар


                • От: Група- ТРЯВНА

                  Ето малко ретро как Вальо се зариби по ендурото





                  От преди пет години


                  Коментар


                  • От: Група- ТРЯВНА

                    Днес аз Фантата,Бах и Ник "бързия" покарахме малко :


                    Още видео от Борката

                    Коментар


                    • От: Група- ТРЯВНА

                      Ето какво има към вр.Бедек
                      От НиколаЙчо- Припряния


                      Коментар


                      • От: Група- ТРЯВНА

                        Много добър инстинкт за почистването на камерата,браво поздравленияник,зашо изпусна гумата,този пирон задно го набивахме който е на снимката .

                        Коментар


                        • От: Група- ТРЯВНА

                          Давай Боре, виждам , че си почнал да зареждаш клиповете . Биг Брадъра вижда всичко, давай материала насам хихихих
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Група- ТРЯВНА

                            Ето малко клипове на колегите от вчерашното каране
                            Фантата,НиколаЙчо,Бах и Цецо


















                            Има още доста

                            Коментар


                            • От: Група- ТРЯВНА

                              Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
                              Давай Боре, виждам , че си почнал да зареждаш клиповете . Биг Брадъра вижда всичко, давай материала насам хихихих
                              Ето материал за гледане и аз не съм ги преглеждал

                              Коментар


                              • От: Група- ТРЯВНА

                                Поздравления добре сте си покарали

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X