Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Група- ТРЯВНА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Група- ТРЯВНА

    Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
    Благодаря за клиповете, макар че ми се искаше повече от БКС-то. Друг път да слушате Пайнара . Само не разбрах, къде точно ви се взеха силите, щото според мен сте превзели всичко, освен последното изкачване към Тота Венкова?
    Колега, силите ни свършиха с влаченето, вдигането и дърпането на повечето мотори, защото който не може да си изкара мотора сам, му го изкарват . Ямахата счупи кормило, а ДРЗ-та лостчетата за спирачка и съединител и това беше наистина голямо предизвикателство, но за щастие ако един не е подготвен друг е!
    ЦЕКИЧА

    Коментар


    • От: Група- ТРЯВНА

      И така, групата живна малко и мисля да продължим поддържането й поне в силния сезон на ендурото, защото там където закриват, ние откриваме! Някои колеги ще ходят на тазгодишния freestyle, предполагам, че е редно да се съобщи и тук. Все пак може да има НЕразбрали кандидати
      ЦЕКИЧА

      Коментар


      • От: Група- ТРЯВНА

        Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
        Благодаря за клиповете, макар че ми се искаше повече от БКС-то. Друг път да слушате Пайнара . Само не разбрах, къде точно ви се взеха силите, щото според мен сте превзели всичко, освен последното изкачване към Тота Венкова?
        Всъщност там където свършват клиповете започна сек*а . Доста от карането не беше заснето но мисля че това е един добър повод да повторим маршрута . Ако не се беше стъмнило щяхме да успеем да излезем от дерето.
        Последно редактирано от joro_tr; 23-10-15, 08:17.

        Коментар


        • От: Група- ТРЯВНА

          Предлагам още тази неделя да го повторим,прогнозата е за хубаво време,гласуваме и газ...

          Коментар


          • От: Група- ТРЯВНА

            Първоначално публикуван от cdenev Преглед на мнение
            Предлагам още тази неделя да го повторим,прогнозата е за хубаво време,гласуваме и газ...
            Ако го повтаряте, обърнете посоката от миналата седмица. Ще е по-забавно! Обаче, носете си повече въжета, повече батерии за камерите, суха храна- тя ще си се намокри сама, бензин също. Ако съм забравил нещо- Пайнара ще допълни! Поздрави!
            Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

            Коментар


            • От: Група- ТРЯВНА

              И така, вече има още два броя. Вече не прощавам за изтърван интересен момент!!!
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12178068_973600649347930_1694913342_n.jpg
Прегледи:1
Размер:51.3 КБ
ID:5688267
              ЦЕКИЧА

              Коментар


              • От: Група- ТРЯВНА

                Да ви издам една тайна. Подготвям клип с кадри от преди 3 месеца. С колегата С.Бонев се поразходихме из околностите на гр.Трявна, та реших да снимам и скоро ще пусна малко материал!
                ЦЕКИЧА

                Коментар


                • От: Група- ТРЯВНА

                  Чакаме с нетърпение,колега.
                  Давай ги!
                  .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                  Киа спортаж2000тди 98г
                  Ауди А3 1.9ТДИ
                  Каравана Аdria 390Q

                  Коментар


                  • От: Група- ТРЯВНА

                    Ще си взема един душ докато се качи в тубата и го пускам тук. Предполагам ,че ще е интересен за повечето от зрителите, защото терена е интересен, а колегата Бонев показва завидни умения и техника
                    ЦЕКИЧА

                    Коментар


                    • От: Група- ТРЯВНА

                      Първата част е от езерото, след това се прехвърляме в дерето зад хлебозавода. Препоръчително е да се гледа с бира и добро мезе

                      Последно редактирано от ceko23354; 26-10-15, 19:35.
                      ЦЕКИЧА

                      Коментар


                      • От: Група- ТРЯВНА

                        Браво Цекич, добро клипче, продължавай в същия дух..

                        Коментар


                        • От: Група- ТРЯВНА

                          И така колеги, предполагам, че повечето от вас не са гледали клипа от камерата на Цецо по време на затворения кръг от Самоков Ендуро 4х4... и т.н. Сега го пускам тук, за да въведа малко яснота ще направя и лек коментар. В неделния ден ни пуснаха да покараме 10-15 км по отворено трасе с навигация след което трябваше да направим допълнителни три обиколки на затворено ( с леко екстремни, но доста интересни препятствия ). Камерата беше на каската на Цецо, защото на отвореното в събота изкъртих стойката на моята каска като счупих едно нагло дърво с глава.. И така, старта беше доста добър и не след дълго с колегата поведохме като дори успяхме да стигнем първите състезатели от първата серия ( а ние стартирахме в 3-та серия ). Малко се объркахме по трасето накрая и загубихме преднина, но след това успяхме да наваксаме като през цялото време се водихме рамо до рамо. На финала Цветан ми дръпна една дължина ( 50-100м. ) и пристигайки първи пред серията с препятствия започна да прави своите 3 обиколки. Аз бях доста изморен и прецених, че ще задоволя зрителите само с една след което се отдадох на релакс при публиката. Тук искам да вмъкна, че това състезание беше добре подготвено с характерна организация и много ми хареса. Живот и здраве догодина пак!

                          ЦЕКИЧА

                          Коментар


                          • От: Група- ТРЯВНА

                            Поредното добро клипче, браво !

                            Коментар


                            • От: Група- ТРЯВНА


                              Коментар


                              • От: Група- ТРЯВНА

                                Готови да покарат



                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151227_121251.jpg
Прегледи:1
Размер:110.3 КБ
ID:5696103



                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151227_121256.jpg
Прегледи:1
Размер:114.8 КБ
ID:5696105


                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151227_133535.jpg
Прегледи:1
Размер:71.9 КБ
ID:5696106



                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151227_134717.jpg
Прегледи:1
Размер:158.5 КБ
ID:5696107

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X