Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Група- ТРЯВНА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Група- ТРЯВНА

    тои сега е с два дома

    Коментар


    • От: Група- ТРЯВНА

      Първоначално публикуван от belin. Преглед на мнение
      тои сега е с два дома
      Забележката е много правилна и на място! Ще е неприлично да се съберем 10 мотористи с нашите "тихи" мотори на центъра ( където е единият му дом ), така че всичко да го дирят горе в гората!
      ЦЕКИЧА

      Коментар


      • От: Група- ТРЯВНА

        Както е написал в описанието си г-н Жоро Хаджиев " Сексът и ендурото не са шега работа ", е много е прав. Вчерашното ендуро далеч не беше пенсионерско, но за сметка на това пък преживяването беше уникално. Повече по темата от колегата Г.Бонев !
        ЦЕКИЧА

        Коментар


        • От: Група- ТРЯВНА

          Както каза Цекича в неделя 18.10.2015г. излязохме да направим една лека пенсионерска разходка която се оказа едно уникално приключение, но за това по късно. Идеята беше да се качим до връх Шипка минавайки Габровският квартал Ябълка, а след това да се върнем по обратния път на тазгодишното ендуро Габрово - през БКС-то.
          Тръгнахме Аз с Beta 525, Дебо с Yamaha YZF450 , Деко с DRZ 400, Цветан с KTM EXC 300 и Цекича с KTM EXC 450.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:94.4 КБ
ID:5687326

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:82.3 КБ
ID:5687327

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:128.0 КБ
ID:5687328

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:105.9 КБ
ID:5687329


          На Сечен Камък към нас се присъединиха и двама Дряновци, Любо с KTM EXC530 и адаш му Любо с KTM LC4 400.
          Там също трябваше да дойдат и още двама Тревненци забавили се по технически причини, Стефчо с Husaberg FE300 и баща му Иван с KAWASAKI KLX450R.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5.jpg
Прегледи:1
Размер:167.5 КБ
ID:5687330

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6.jpg
Прегледи:1
Размер:121.6 КБ
ID:5687331

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7.jpg
Прегледи:1
Размер:137.4 КБ
ID:5687332

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:8.jpg
Прегледи:1
Размер:114.7 КБ
ID:5687336


          Стефчо и баща му доста се позабавиха и ние отпрашихме към първия екстрем Мъхченица, с идеята да ги изчакаме там.
          Всичко вървеше по план, Стефчо и баща му ни настигнаха на Мъхченица и продължихме към кв.Ябълка. На мото пистата на Ябълка се появи и Габровската група. Имаше доста екшън, който ще бъде качен на видео по късно. Заговорихме се с Габровци че мислим да спуснем БКС-то и те ни посъветваха да не ходим там че ще "ядем дървото" ама кой да ги слуша....

          следва продължение.....
          Последно редактирано от joro_tr; 20-10-15, 10:40.

          Коментар


          • От: Група- ТРЯВНА

            На Ябълка Деко счупи ръчка на предна спирачка която сменихме на място, а Дряновеца Любо с KTM LC4 скъса болта държащ скоростния лост. Любето реши да се прибира така. С Габровци покарахме до вр. Бузлуджа.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:9.jpg
Прегледи:1
Размер:173.7 КБ
ID:5687339


            След това се разделихме и ние продължихме към връх Шипка.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10.jpg
Прегледи:1
Размер:184.5 КБ
ID:5687341


            На вр. Шипка докато хапвахме се появи Любето от Дряново, нашето момче слязъл до едно село, някакъв човек му помогнал да отремонтират скоростния лост и пича ни настигнал (евала упорито момче). След като хапнахме тръгнахме по първоначално запланувания маршрут.
            В началото всичко беше перфектно, минавахме през интересни местности, атакувахме няколко хубави екстремчета. Деко на единия екстрем метна мотора и проби маркуча на водната помпа, но и той беше успешно отремонтиран. Малко след това започнаха едни засукани кози пътечки минавайки покрай една рекичка, просто красота. Колкото повече карахме толкова по кално и мазно ставаше. Реката се прекосяваше на две места. На едното място Деко падна и счупи конзола на съединителя, няколко свински опашки решиха проблема. След последното прекосяване на реката терена стана много хард, мокри камъни и много Габровска кал. И като се почна едно бедстване, тикане, теглене с въжета. Вече не си спомням колко пъти съм падал На едно място Дебо метна ямахата и счупи кормилото. Късмет извади че беше счупено почти в средата, което позволи да бъде закрепено в положение да може да се кара моторетката, иначе не ми се мисли какво щеше да го вади от там. За да е по интересна картинката започна да се здрачава и на едното място преди БКС-то почти се загубихме, добре че Цецо имаше ГПС. Хванахме пътеката и се спуснахме в дерето на въпросното БКС. В сумрака първи успяха да излязат Цецо и Стефчо. Аз направих няколко отита да изкарам мотора от там но нямах капка сила а и вече се беше стъмнило. И така взехме динодушното решение че моторите ще нощуват в дерето. Обадихме се да ни приберат и зарязахме конете там.
            Едно вечерно селфи:
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11.jpg
Прегледи:1
Размер:52.6 КБ
ID:5687342

            На другия ден се върнахме да си приберем конете:
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12.jpg
Прегледи:1
Размер:267.7 КБ
ID:5687343

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13.jpg
Прегледи:1
Размер:252.0 КБ
ID:5687356
            Последно редактирано от joro_tr; 20-10-15, 11:50.

            Коментар


            • От: Група- ТРЯВНА

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21.jpg
Прегледи:1
Размер:103.1 КБ
ID:5687344

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22.jpg
Прегледи:1
Размер:149.8 КБ
ID:5687345

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24.jpg
Прегледи:1
Размер:139.7 КБ
ID:5687346

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25.jpg
Прегледи:1
Размер:162.0 КБ
ID:5687347

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:26.jpg
Прегледи:1
Размер:165.5 КБ
ID:5687348

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:28.jpg
Прегледи:1
Размер:157.9 КБ
ID:5687349

              Коментар


              • От: Група- ТРЯВНА

                Така мина нашата "пенсионерска разходка"
                Има и видео материал от две камери, който ще бъде селектиран и пуснат по късно.
                Поздрави на всички.

                Коментар


                • От: Група- ТРЯВНА

                  Много добро каране сте си спретнали и материала е супер Поздрави

                  Коментар


                  • От: Група- ТРЯВНА

                    Виждам че Цецо е качил няколко клипа от неговата камера в тубата, ще си позволя да ги споделя тук.
                    Приятно гледане:









                    Коментар


                    • От: Група- ТРЯВНА

                      много отдавна не се бях кефил толкова много

                      Коментар


                      • От: Група- ТРЯВНА

                        Коментар


                        • От: Група- ТРЯВНА

                          Браво Цецо, хванал си страхотни моменти

                          Коментар


                          • От: Група- ТРЯВНА

                            Ето и моите клипове:



                            Коментар


                            • От: Група- ТРЯВНА

                              Аз съм малко разочарован от клиповете в личен план, защото не можах да си се порадвам, а имаше къде . Благоарен съм на фотографите все пак, че си направиха труда да заснемат интересния материал. Браво! Карането беше уникално и след като сменя лагерчето, което ми скъси живота с няколко минути пак ще повторим
                              ЦЕКИЧА

                              Коментар


                              • От: Група- ТРЯВНА

                                Благодаря за клиповете, макар че ми се искаше повече от БКС-то. Друг път да слушате Пайнара . Само не разбрах, къде точно ви се взеха силите, щото според мен сте превзели всичко, освен последното изкачване към Тота Венкова?
                                Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X