Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

    Задържани са членовете на престъпна група, контролирала част от наркопазара в Казанлъшко
    На 18.02.2009 г. при съвместна операция на сектор "Борба с организираната престъпност” при ОД на МВР - Стара Загора и Дирекция "Противодействие на организираната и тежка престъпност", под ръководството на Окръжна прокуратура – Стара Загора, в района на с.Търничени, общ.Павел баня са заловени Е.О. (30) от Казанлък и Я.И. (34) от с.Крън, придвижвали се извън пътната мрежа с кросов мотоциклет и АТВ. В багажа на лицата са открити и иззети два пакета, опаковани в кафяв скоч, съдържащи 1 кг и 20 грама светлокафяво прахообразно вещество, което при тестване с полеви наркотест е реагирало на хероин.

    В база за инертни материали в землището на с. Крън, общ.Казанлък, собственост на майката на убития в края на юли миналата година Т.Т. (34) от Казанлък и ползвана от задържаните лица, са открити и иззети още 3 пакета, опаковани в кафяв скоч, съдържащи 1 кг и 532 грама светлокафяво прахообразно вещество (реагиращо на хероин); 304 патрона, калибър 7,62, 7 бр. ловни патрона - 17 мм., 24 патрона 7,65, ловна пушка 12 кал.; електронна везна и кафемелачка със следи от вещество, реагиращо на хероин. В базата в с. Крън са заловени още двама от участниците в престъпната група – А.А. (40) от с.Енина и М.А. (23) от с. Крън. Задържаните лица са били приближени на убития Т.Т. и са членове на престъпна група, контролираща част от наркоразпространението в района на Казанлък. Многократно са задържани за съпричастност към различни престъпни деяния – взривявания, палежи, изнудване на селскостопански производители и др. Задържани са за 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство по чл. 354а, ал. 2 от НК.


    Живо се интересувам от случая!Днес са задържали още!
    И както е казал БОРАТ--- NiiiiiiiiiiCE!

    Последно редактирано от Chinela; 19-02-09, 19:42.
    Eвгени Филчев
    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

    Коментар


    • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

      И на мен това ми мина първо през ума
      ще има май големи изненади
      Който не кара той не пада :mrgreen:
      http://vbox7.com/play:84a1f27e

      Коментар


      • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

        Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
        Kak са ги хванали извън пътната мрежа, Полицията да не е ползвала услугите на наши колеги?
        Не,но ако бяха поискали!!!За тези хора,к'во не бих дал Това задържане за 24ч.,мисля часовете са години!!!
        Добре дошъл в нашия спам ТРИПЕР!Снимки от разходки побликувам тук(не в спама де)че са повече моторите,а с АТВ аз и още някой евентуално,пък на последък с двма по-малко

        Тук от горе станала грешка!Нета ми извъртя номер!
        Последно редактирано от kocha; 19-02-09, 19:54.
        Eвгени Филчев
        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

        Коментар


        • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

          Първоначално публикуван от itso1 Преглед на мнение
          Лоша работа, това е сериозен повод за служителите на МВР да ни навестяват и спират все по -често.
          Няма за какво да ни вардят,ние не сме бандити!!!
          Eвгени Филчев
          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

          Коментар


          • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
            Не съм се и съмнявал във вас, абе хора свърши ли ви виното та минахте на твърда дрога...
            Чудя се аз защо на снимките чичко Фър все гледа на кестерме...пък то защо било..
            А и старозагорци, че и Гълъбин всяка неделя там....ЯСНОооооо
            Чинеле, Чичко ти Фър може да гледа на кестерме, но опазил го Господ от таквиз ти ми прауляци. Аз без прауляци едвам ме сдържа, та камо ли с тях. Ами всяко стадо си има мърша. И кой каквото е дробил да си го сърба с лъжицата, която си има. Ха-ха-ха. Чичко ви Фър.
            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

            Коментар


            • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

              Първоначално публикуван от ! Алекс Преглед на мнение
              а честито Фил
              страхотна е машината колко ли време ще изкара без драскотина
              Гъза,да е здрав.........и гърба.......иииии кокалите!!!
              Eвгени Филчев
              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

              Коментар


              • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки



                Кокалите ти са здрави, гърбът също, остава да видим гъзът. Само той не е пострадвал!!!!!!!!
                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                Коментар


                • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

                  Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение


                  Кокалите ти са здрави, гърбът също, остава да видим гъзът. Само той не е пострадвал!!!!!!!!
                  По какво разбра че са ми здрави кокалите,на тази снимка!Абе,май греда!!!
                  Eвгени Филчев
                  Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                  Коментар


                  • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

                    Аз по нищо не съм разбрал, за новото ATV на Филчев, както и той по нищо не е разбрал за новият ми мотор, така че трябва да направим нещо по въпроса. Какво ще кажеш Фил ?

                    Коментар


                    • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

                      Абе Жоре, ние сме ти под ръка дет се вика и несме разбрали за новия мотор , ти искаш Фил дето е на 200 км да расбере. Засрамисе , караи по ред. Иначе нямя добри пожелания .

                      Коментар


                      • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

                        Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                        Аз по нищо не съм разбрал, за новото ATV на Филчев, както и той по нищо не е разбрал за новият ми мотор, така че трябва да направим нещо по въпроса. Какво ще кажеш Фил ?
                        Почерпката е най-лесна!
                        Eвгени Филчев
                        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                        Коментар


                        • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

                          Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                          Почерпката е най-лесна!
                          Я Я да почнем от нея пък да става квото ще!!!!!
                          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                          Коментар


                          • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

                            Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                            Я Я да почнем от нея пък да става квото ще!!!!!
                            Аз съм твърдо за!
                            КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

                            Коментар


                            • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

                              Абе вий нямате ли мотори да карате ами само за софри мислите?
                              тез дето са без мотори - те са на софрите

                              та кога ще е тя?
                              EnduroX Alba-Damascena 2019

                              Коментар


                              • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

                                [quote=Тодор Пашов;645307]Абе вий нямате ли мотори да карате ами само за софри мислите?
                                тез дето са без мотори - те са на софрите

                                та кога ще е тя? [/quo

                                Абе Тодоре, абе модераторче младо и зелено, не видиш ли какво хубаво време е вън, любимо за теб, защо не караш мотор , а си седнал да се дракаш с нас. "АЗ на сняг не карам." Ни караш, ни буркан фащаш, ми кво прайш тогаз? А де! Думай!
                                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X