Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

    ...кога ли ще ви дойде акъла...
    EnduroX Alba-Damascena 2019

    Коментар


    • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

      Първоначално публикуван от paula1972 Преглед на мнение
      Ето и най-малките моторджии на с. Енина достойни заместници на свойте бащи - Дени Белята и кака му Елина
      ...
      Браво на младоците Евала

      Сега е студено но съм сигурен, че на пролет ще ни изненадат приятно с майсторство и техника
      Последно редактирано от Тодор Пашов; 26-12-09, 17:36.
      EnduroX Alba-Damascena 2019

      Коментар


      • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

        Весела Коледа !Нека в тихата и Свята нощ светлината на Коледната звезда огрее вашите сърца с много обич и много топлина! Нека всички ваши желания се сбъднат! На Коледа нека станат чудеса!Весели празници!

        Коментар


        • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

          Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение
          ...кога ли ще ви дойде акъла...
          Нивга няма ТОШКО да им доиде акълът то да не е онуи другото нещо ни доиде ли на време не гу чакаи

          Коментар


          • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

            Стоя си аз и си гледам телевизия. Минаха рекламите и казаха нещо за кампанията "Българската Коледа". След това обаче излезнаха Ана Цолова и Гена Трайкова ииииии : О чудеса. Наред с "Българската Коледа " съобщават нещо за с. Енина община Казанлък. Веднага се сборихме с жената за дистанционното и увеличих до дупка. Веднага разбрах за какво става дума. Благотворителна сметка "Буркан 33" намираща се в "КАраваната". Която има за цел да подпомогне строежа на беседката.
            Плевен е далеко, но приятелите са си приятели. Веднага звъннах на чичко Фър и го замолих да се включи от мое име. Сумата е скромна но желанието е голямо.

            Коментар


            • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
              Стоя си аз и си гледам телевизия. Минаха рекламите и казаха нещо за кампанията "Българската Коледа". След това обаче излезнаха Ана Цолова и Гена Трайкова ииииии : О чудеса. Наред с "Българската Коледа " съобщават нещо за с. Енина община Казанлък. Веднага се сборихме с жената за дистанционното и увеличих до дупка. Веднага разбрах за какво става дума. Благотворителна сметка "Буркан 33" намираща се в "КАраваната". Която има за цел да подпомогне строежа на беседката.
              Плевен е далеко, но приятелите са си приятели. Веднага звъннах на чичко Фър и го замолих да се включи от мое име. Сумата е скромна но желанието е голямо.
              Буркан 33 ЖОРЕ остаря. Той е на доста време, но дарители малко, но КУРБАНДЖИИ много Не се притеснявай, ний бедняците ще се справим и без помощта на патроните, с изключение на БОРКАТА
              Последно редактирано от viki terzieva; 27-12-09, 08:59.

              Коментар


              • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                Стоя си аз и си гледам телевизия. Минаха рекламите и казаха нещо за кампанията "Българската Коледа". След това обаче излезнаха Ана Цолова и Гена Трайкова ииииии : О чудеса. Наред с "Българската Коледа " съобщават нещо за с. Енина община Казанлък. Веднага се сборихме с жената за дистанционното и увеличих до дупка. Веднага разбрах за какво става дума. Благотворителна сметка "Буркан 33" намираща се в "КАраваната". Която има за цел да подпомогне строежа на беседката.
                Плевен е далеко, но приятелите са си приятели. Веднага звъннах на чичко Фър и го замолих да се включи от мое име. Сумата е скромна но желанието е голямо.
                Жоре кажи къде и колко трябва да дам.
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                  Жоре кажи къде и колко трябва да дам.
                  Всичко е благотворително, така че колкото толкова, но трябва да е повече от лев, че пишело на буркана " Житони не се приемат "

                  Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
                  но дарители малко но КУРБАНДЖИИ много
                  Верно ли бе . Ей го на . Както винаги прикриват големите риби. По телевизията нищо не казаха за скатавките. Нищо бат Шори, не се притеснявай. Когато стане готов обекта, ще поканим Маргарита Михнева с предаването " Неудобните ". Между другото и за Тъпото парче споменаха нещо, но не разбрах защо като е взел такова голямо участие, името му е написано с такива мъъъъъънички буквички .
                  Поздрави на всички южняци . Енина и околие.

                  Коментар


                  • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                    Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                    Жоре кажи къде и колко трябва да дам.
                    Абе то, че Енина е известна - известна, ама пък чак до толкова, че в БТВ до бой да се е стигало не вярвам
                    Pasharoza,първо благодарности за желанието ти!! Ама то тъй не става!! Първо трябва да те изпитаме на Енинска територия колко си сериозен и можеш ли буркан да държиш, че чак тогаз !!! Очакваме те!!!
                    Последно редактирано от viki terzieva; 27-12-09, 08:58.
                    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                    Коментар


                    • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                      Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                      Абе то че Енина е известна известна ама пък чак до толкова че в БТВ до бой да се е стигало не вярвам
                      Pasharoza,първо благодарности за желанието ти!! Ама то тъй не става!! Първо трябва да те изпитаме на Енинска територия колко си сериозен и можеш ли буркан да държиш че чак тогаз !!! Очаквамете!!!
                      Щом територията е в Стара планина, проблемът е никакъв за изпита. Пък аз имам още едно буре 200 оки, ама сам не ми върви, мамамо стара
                      Последно редактирано от viki terzieva; 27-12-09, 08:57.
                      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                      Коментар


                      • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                        Щом територията е в Стара планина, проблемът е никакъв за изпита. Пък аз имам още едно буре 200 оки, ама сам не ми върви, мамамо стара
                        Викай, бе, Брат, ша помагаме по-бърже да се опразни. В туй много ни бива с ЧИЧКО ФЪР и без туй на снимките сме само с БУРКАНЧЕТА
                        Последно редактирано от viki terzieva; 28-12-09, 16:16.

                        Коментар


                        • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                          Еййй умарзявихмиса покраи тия свински празнизи и туитоНикои не кара само нофчата се точат и суджуци се пълнят Забраива за буркани и екстремиЧак срам да го фани чиляк!! Онзи ден Главният(нии си го знаем койе)вика ади бе даите да видя и аз дъл ша моя я карам тая маторетка та да знам ша черпя или не.Да не да почерпя за тоа дет клати гората пък да не можи да ме изкарва по баирите?? И нии с Митро му удусахме на акъла и аиде на горе:


                          Сигурно от голям мерак за чрепня или незнам от какво,ейй иСкара навсякаде за разлика от много от начинаищите изрекли култуви реплики от рода Фърее триста цирки да ти излязат на онова задното място тук баш ли на прикараааа!!!
                          Еее не се размина и без претъркалване през кормило но това няма да ви го показвам да не вземе да се сепне Главният и кво ша праим без него
                          Навръщане таз голяма но празна кратуна наречена Митро,ни прекара по една незнаина пътека по която останаха половината от дрехите ни.Той мисли че сме диви прасета!!! Като слязахме долу сякъш се бях бил с петли,Михо сигурно една седмица ще го сърби отзат

                          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                          Коментар


                          • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                            Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                            Еййй умарзявихмиса покраи тия свински празнизи и туитоНикои не кара само нофчата се точат и суджуци се пълнят Забраива за буркани и екстремиЧак срам да го фани чиляк!! Онзи ден Главният(нии си го знаем койе)вика ади бе даите да видя и аз дъл ша моя я карам тая маторетка та да знам ша черпя или не.Да не да почерпя за тоа дет клати гората пък да не можи да ме изкарва по баирите?? И нии с Митро му удусахме на акъла и аиде на горе:


                            Сигурно от голям мерак за чрепня или незнам от какво,ейй иСкара навсякаде за разлика от много от начинаищите изрекли култуви реплики от рода Фърее триста цирки да ти излязат на онова задното място тук баш ли на прикараааа!!!
                            Еее не се размина и без претъркалване през кормило но това няма да ви го показвам да не вземе да се сепне Главният и кво ша праим без него
                            Навръщане таз голяма но празна кратуна наречена Митро,ни прекара по една незнаина пътека по която останаха половината от дрехите ни.Той мисли че сме диви прасета!!! Като слязахме долу сякъш се бях бил с петли,Михо сигурно една седмица ще го сърби отзат
                            Ама вие, какво си мислите бат Елин е стар моторист едно време имаше балканче камел.
                            Последно редактирано от Тодор Пашов; 04-01-10, 15:36.

                            Коментар


                            • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                              Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                              Еййй умарзявихмиса покраи тия свински празнизи и туитоНикои не кара само нофчата се точат и суджуци се пълнят Забраива за буркани и екстремиЧак срам да го фани чиляк!! Онзи ден Главният(нии си го знаем койе)вика ади бе даите да видя и аз дъл ша моя я карам тая маторетка та да знам ша черпя или не.Да не да почерпя за тоа дет клати гората пък да не можи да ме изкарва по баирите?? И нии с Митро му удусахме на акъла и аиде на горе:


                              Сигурно от голям мерак за чрепня или незнам от какво,ейй иСкара навсякаде за разлика от много от начинаищите изрекли култуви реплики от рода Фърее триста цирки да ти излязат на онова задното място тук баш ли на прикараааа!!!
                              Еее не се размина и без претъркалване през кормило но това няма да ви го показвам да не вземе да се сепне Главният и кво ша праим без него
                              Навръщане таз голяма но празна кратуна наречена Митро,ни прекара по една незнаина пътека по която останаха половината от дрехите ни.Той мисли че сме диви прасета!!! Като слязахме долу сякъш се бях бил с петли,Михо сигурно една седмица ще го сърби отзат
                              Kакво се оплаквате трябва да се мислят нови патеки,а и новобранците така се учат.
                              Последно редактирано от Тодор Пашов; 04-01-10, 15:36.
                              Луд умора няма

                              Коментар


                              • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                                Ще ги уплашите новобранците с тази калъчка не ви е срам маскари. ЗА МНОГО ГОДИНИ НА ВСИЧКИ ТРАКИЙЦИ
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X