Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

    То се е видяло че това агне ще се брои за генерална репетиция, ами да видим кога ще е представлението А пък аз обещавам да се науча и с фото да работя
    п.п. отново благодарим за веселите пътечки и пак ще дойдем
    Зорница Тодорова

    Коментар


    • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

      Неделя:
      Потеглихме от в.Шипка посока Енина, където имахме среща със Старозагорската група!
      Първо препядствийце!



      Абе тук все си е кално, ама толкова кал не е било! Та видяха зор някои!











      После се натресахме на един страничен наклон, все пак моторджия ни водеше!





      Слизане към Енина. Чаках ги да съгрешат и да хванат надолу по улея, но се оказа, че и другпът са минавали от тук





      Абе все в ляво минават бе



      Оп, клъвна



      С 4х4 е по-лесно това местенце, а като си и с чуждо АТВ още по-лесно





      Майстор бе!



      В Енина ни чакаха още 20 АТВ-та!





      Тръгнахме нагоре, по една нетолкова гадна пътечка, че да не вземе някой рязко да му се доприбира
      Тъй ама, малко по-нагоре, не ни излезе бройката и с Радо се върнахме да видим какво става!
      Аз съответно, заех позиция, а Радо се втурна да помага!


      Леко заклещване!









      Горе по билото, видяхме ловджии, те също ни видяха и май решиха , че е време да се завръщатАбе май не ни се зарадваха!

      Спускане по каменно улейче, за тренинг на ръцете!!!




      Тук снимах на една страна, с идеята после да обърна клипа, но уви...нИще!



      И вече в Изворово, на новата пътечка! За щастие, почвата беше полу-суха и държеше добре!



      Някои вдяха зор, но хубавото е, че бяха малко!





















      После пък, друга пътечка!



      Стигнахме до изкачването, което на предната Старозагорска визита, накара голяма част от участниците, внезапно да им се доприбира, че било късно
      Това беше една отибавка, за АТВ- експерт, на състезанието, но от тогава до днес бая камъни и дървета са се изтърколили в началото!
      Евала на всички този ден, бяха куражлии!!!



      Е, получиха се някои закъсвания и отне около час, но без щети!

      Както се досещате, сложноста ескалира
      Следва катерене на "Жълти Връх", от север, весела работа, ама ...греда











      Радо, много се ядоса, щото преди това много пъти го е качвал, но днес май беше по-хлъзгаво!













      Та казва Зора, -като сте такива майстори, сваляйте ми АТВ-то вий! Ииии, позната схема, Радо помага, аз отразявам



      Че тъй де, деня взе да свършва,някои трябваше да си ходят към Търново, други не издържаха на глада и най-якото остана за малцина!!! Хард-камънак и за десерт, най-стръмното и дълго изкачване в нашия край, наречено "КУРДЕЛИК"!
      На това място ме заведоха, при първото ми излизане с АТВ, на спускане, ... наложи се екстензия за АТВ-то, че беше станало късо и несъразмерно

      Обърнете внимание, между 40 и 43-та секунда на клипа, в горния край на екрана



      За мен беше удоволствие, да карам с хора които знаят какво правят До нови срещи...и агнета Май сме ние наред
      Последно редактирано от kocha; 27-10-09, 19:42.
      Eвгени Филчев
      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

      Коментар


      • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

        Обърнете внимание, между 40 и 43-та секунда на клипа, в горния край на екрана
        А тва в корният краи на екрана,доката ли си хварля мотора в борчето?И ставаш за оператор,чудесни кадри си направил.Браво на гисовеца.

        Коментар


        • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

          Здравейте, Моля Ви, да приемете, моите изключителни благодарности за това каране, което ни спретнахте...
          Още ме тресе вълнението и сега като гледам клиповете и снимките си спомням с какви предизвикателства се справих... а и всички останали в групата...
          Откакто съм във форума, мисля че не съм срещал, толкова мащабна разходка, с толкова участници... Карам специално Гризлито от 3 - 4 месеца и мога да кажа че, това е най-якото каране което съм правил...откакто карам ендуро... 2-3 години... и то с Точните Хора на Точното Място...
          Благодаря Ви Евгени, Тоше, Дока и с нетърпение очаквам следващия епизод... И още нещо... Вие подхождате с такава отдаденост към този екстремен спорт и в същото време и общо хоби, че сте за пример и като организатори и като водачи за такива разходки... Благодаря Ви...
          Поздрави Асен...

          Коментар


          • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

            Аиде Тоше пускаите екстремите с филчев че бая гаври е имало с тея 30 тина маторя дето минаха събота и неделя.и да видим тея дет не одим малко снежец

            Коментар


            • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

              абе и аз чакам майтапи да гледам ама Филчев нещо се стиска
              EnduroX Alba-Damascena 2019

              Коментар


              • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                Събота:
                Бяхме тръгнали, да навъртим километри, ама си навъртяхме по-скоро моточасове

                Разчистихме една нова пътечка и я нарекахме "Тошковата"!



                Тодор и Сената разчистваха, а аз отразявах събитието, всички бачкахме яко



                Горе имаше малко снежец, ама не ни впечатли!



                Някои взеха да се впечатляват



                Появиха се преспички!




                Абе, направо преспи си бяха




                Ставаше все по-сложно!





                Нова пряспоразбивна система








                Няма отказване!



                Ся ша го измислим





                Иначе си имам лебедка, но друго си е да се помъчиш







                До тук бяхме, нататък пряспата беше около 100м. на около метър дълбока, абе истинска едра, мъжка пряспа



                Почти бяхме стигнали Бузлуджа, но наближи часа в който вълците обядват, по тоз край и, газ на обратно, че и там имаше над какво да се замисляме
                Първа проба!



                Трети опит!











                На връщане взехме още двама моториста и бегом по бързия път към "Дюлята" да отпразнуваме спасението от снега!



                Хапнахме пийнахме и на обратно!
                Тръгнахме по един по-пряк път, като им обещах, че сняг няма да има!
                На Сената му свърши бензина,(за първи път)!



                Тук му свърши отново!

                И за снега се оказа, че съм ги излъгал





                Хората му точат бензин, пък той...,серсемин! Между другото, беше свалил фаровете на АТВ-то, по-гъзарско било



                От всички по шишенце, от някой по две!



                Реши да кара пред мен, да съм му светел, но се движеше прекалено бързо за човек без фарове и хоп, бариера на пътя, заключена, или по-скоро беше заключена



                Серсемин е Сената но и късметлия, размина се само с изкривен кормилен прът!

                Добре, че я отвори иначе трябваше да прехвърляме машините



                Малко по-късно пак му свърши бензина и го прибрах на боксир, както често се случва
                Последно редактирано от kocha; 02-11-09, 20:31.
                Eвгени Филчев
                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                Коментар


                • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                  Еи няма да ви доиде акъла посред нощ кара ли са бре мискини такива на тез новобранци бая гърч сте им създали На сената другия път му зкачете една цистерна че белким един път да не си го карате на боксир че му стана навик

                  Коментар


                  • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                    Браво! Страхотни снимки. А този номер с бариерата като че ли съм го виждал и друг път !

                    Коментар


                    • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                      Айде бе Фил - давай мат'ряла от неделя че там майтапите са повече мисля
                      EnduroX Alba-Damascena 2019

                      Коментар


                      • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                        Неделя:
                        Понеже новата пътечка се поодра и взе да я катери куцо, кьораво и сакато решихме, да я попроменим като и понахвърляме някои екстри
                        Имахме време докато чакаме другата част от групата!







                        Проба!



                        Още може!!!



                        И още камъни



                        Ето ги и другите-идат





                        Нещо не ми се пише днес!!!



                        Тук Папана ни навря в едно дере което ако се поокастри , ще излязат добри екстриймчета!



                        Т'ва е!
                        Eвгени Филчев
                        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                        Коментар


                        • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                          Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                          Неделя:
                          Понеже новата пътечка се поодра и взе да я катери куцо, кьораво и сакато решихме, да я попроменим като и понахвърляме някои екстри
                          Имахме време докато чакаме другата част от групата!
                          Много ги мъчите, големи мрасотий сте им спретнали е все пак сте си прекарали добре, и в събота с бариерата и в неделя.
                          Последно редактирано от Тодор Пашов; 03-11-09, 20:54.

                          Коментар


                          • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                            На вниманието на Филчев и Сената понеже много обичат снега.
                            Вериги за АТВ - http://www.snowchains.bg/?go=home&p=...&productId=547
                            КТМ 400 EXC

                            Коментар


                            • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                              Ta, звъни ми днес Фъра,;айде да се поразходим,нов мотор имал вече!
                              Водя го съответно, на новата пътечка! Четери неуспешни опита, плюс два кавака и я заобиколихме
                              Хванахме нагоре по змейката, пак заляга, абе тоя човек, цяло лято с тея пътища т'ет кара, направо забравил да катери пътеки

                              Спирай на чешмата, че 'фърлих водите



                              Малкото поливане на мотора, голямото в неделя



                              Излизаме горе и ......-"а'й да с'а връщаме", че се наложи да правя партина



                              Каската я слагаше чат-пат, че горещо било

                              Мислех да го водя към Бузлуджа, ама май нямаше да ми върже!!!
                              Eвгени Филчев
                              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                              Коментар


                              • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                                Ами тъи ЧИЧКО ФИЛ тиосвен гърч друго не моиш измисли Ти вече един път изклати чичко ФЪР трудно ша повториш

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X