Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Единствената и неповторима група от Енина

    Колеги утре е Петковден празник на Енина, та чакаме да ни поканите на сбора!
    КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

    Коментар


    • #47
      До: Единствената и неповторима група от Енина

      И така утре 11 октомври 20008г.празник на Енина по случаи Петков ден.От десетина години празника е нещо уникално в Енина .Гостували са наи известните певици на "Паинер"оркестър Канарите, Володя Стоянов,Николина Чакърдъкова с неиният ансамбъл,няколко пъти и още много други.С утрешното си присъствие на оркестъра на Румен Родопски и на звездата на Паинер Яница настроението на центъра на наи китното и будно село на розовата долина ще бъде повече от прекрасно.От името на многоброините моторджии от Енина поканваме всички желаещи да посетят и се веселят на нашия пвазник.s4f.
      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

      Коментар


      • #48
        До: Към съфорумците от Казанлък и региона

        В събота бе Петков ден - празник на село Енина. Към 10 отидохме с Борис да поздравим приятлеите там и да хапнем едно енинско кебапче
        Времето беше много хубаво, и много бързо решихме, че трябва да се направи една обиколка. Скоро не бяхме излизали по средна гора и решихме, че натм ще е маршрута
        Имахме и ново попълнение - Дончо Цанев, слезе от чирокито и яхна мотора
        Понеже Доката нямаше мотор, му дадох моят, а аз взех CRF-а на Жоро.
        И ето ни в 12 зареждаме на ОМВ, пием вода и към средба гора

        Още в първите 10км имаше екшън. Борис не беше карал близо 2 седмици от както му се роди детенце(отново да му е живо и здраво), и на една яма вкара задната гума, даде повече газ, и се получи ситуацията, позната на ЖороЦРФ-а - мотора пътува, моториста остава
        Спор няма - Борис падна много екзотично но нямаше време да вадя апаратя да снимам. Следващата снимка е 5 мин след падането му - както виждате е здрав, прав(имаше още няква дума тук ама не се сещам каква беше...)

        Забелязахте ли екипа на Дончо - Мастър ъф дизастър
        От Казанлък, отидохме до Бузовград, от там хванахме едни пътища към язовира, за да се срещнем с още двама юнаци - отверката и папана.

        След кратки размисли, решихме че ще хващаме към Каваклийка.





        От време на време спирахме за почивки.


        EnduroX Alba-Damascena 2019

        Коментар


        • #49
          До: Към съфорумците от Казанлък и региона

          Доката е много впечатлен от моторите и съм сигурен, че скоро ще го видим с негов личен, съвсем скоро
          Този ден си ги рзменяхме често за да може всеки за себе си да определи кой е по - добрият мотор за него
          Вече сме на Каваклийка а часът е близо 17 - айде че трябва да се кара....

          Не знам защо но ми се стори, че адски бързо слязохме в Павел Баня. Моторите вървяха на бензинови пари и мен ако питате си беше късмет, че успахме да стигнем до бензиностанцията
          По едно време стадо кози минаха по моста и имаше 2-3 мераклиики да яхнат на Борката КТМ-а, ма той предвидливо си го прибра


          Забележете на Доката главата - цял ден търсеше гел да си оправи прическата. От де е намерил - не знам

          Нещо се умува около КТМа ама за кво ставаше дума не помня. Забелязвате ли, че скоро се стъмнява - точно след 40 мин беше мрак.


          Не питайте как се прибрахме - лично мен ме беше доста страх, понеже по пътя се виждат само едни тъмни петна а дупка ли е, локва ли е - късмет е..
          За щастие се прибрахме благополучно
          EnduroX Alba-Damascena 2019

          Коментар


          • #50
            До: Към съфорумците от Казанлък и региона

            Браво бе Тодоре ти си голям стратег бе , страхотна тактика първо отлюспи наи запаления джипкаджия-Папанчето иго качи на мотор сега гледам и Дончо го последвал а помислихтели за женаму, кои ще го напътства?Сега остава само да кандардисаш л Брадчеда,тогава те признавам за селекционер!!!!
            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

            Коментар


            • #51
              До: Към съфорумците от Казанлък и региона

              Фъре - братчеда готов бе
              а Ива (на Доката съпругата) я стягаме с АТВ и дуета се запазва- няма мърдане

              Утре отиваме да гледаме един мотор за Дончо и ако го хареса веселбата ще е голяма
              EnduroX Alba-Damascena 2019

              Коментар


              • #52
                До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                Тошко си е майстор да убеждава колко е готино с мотор! Той и мен ме накара да си купя КТМ-а без да съм се качвал на мотор въобще!
                КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

                Коментар


                • #53
                  До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                  Ено предложение,за среща в събота на Бузлуджа ще приемете ли ?

                  Коментар


                  • #54
                    До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                    Ми как няма бе Жоре - там сме
                    Аз съботата съм си я заплюл за каране, ако ще и град да вали, така че само кажи час кога ще сте там и ще се сберем
                    EnduroX Alba-Damascena 2019

                    Коментар


                    • #55
                      До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                      Първоначално публикуван от vitliemof
                      Аз ще уговоря,наще и ловчанлии.Усещам,че ще заформим купона.А защо и Габрово да не се включи.Джарта,надявам се да не откажете.
                      ей тва е приказка
                      идеално
                      EnduroX Alba-Damascena 2019

                      Коментар


                      • #56
                        До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                        Първоначално публикуван от vitliemof
                        Гледам че и Шипката е в темата ,ще го пазаря за водач,от Габрово.А Шипка?
                        няма проблемикато се съберете само пишете
                        [FONT=System][/FONT]

                        Коментар


                        • #57
                          До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                          Първоначално публикуван от schipkata221 Преглед на мнение
                          няма проблемикато се съберете само пишете
                          АЙДЕ ЗАПОЧНА СЕ.В събота в 9.30 сме в Габрово.Ще се пробвам да вдигна и няколко севлиевчани.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                            Първоначално публикуван от p.djartov
                            Ехе на къде без мен бе маскари такива?
                            Когато кажете съм там,на шефа ще му н...еба жената и ще ме пусне.
                            ейййй - таман щях да ти пиша на лично и те се отзова тук
                            без теб по тези баири наистина не може- та нали ти раздаваш разрешителните за преминаване - не може без теб
                            викни и от вашата група който има мерак да дойде

                            и тъй като гледам бая народ ще се сберем - то му мяза и едно агне да вземем. не че ще ни стигне ама за адета...

                            пишете го на моя сметка - само да измислим как да го докараме че тези с джиповете както видяхте вече са с мотори
                            EnduroX Alba-Damascena 2019

                            Коментар


                            • #59
                              До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                              Агнето е от мен! Шорито ще го намери! А на Жоро жена му ще го дон'се! С колата!
                              КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

                              Коментар


                              • #60
                                До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                                То както е тръгнало ще се съберем повече хора отколкото на закриването на сезона в Сопот.Да поканим момчетата от там да дойдат на нашето инпровизирано тържество.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X