Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходки около Казанлък

    Този го водих вчера на 'хубавата' пътечка.Обърнете внимание на мотора. Около 80 кубика,видя зор само веднъж.
    Eвгени Филчев
    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

    Коментар


    • До: Единствената и неповторима група от Енина

      Събота вечер:Банкета на "Риск Габрово".Не може без енинската група с лека плевенска подкрепа .Но да почна от начало,със скромните ми 10-тина снимки.Вечерта започна с лек шопинг,с госта ми от Троян - Митко (за тези които не го познават,ще кажа че е най добрият майстор на мотори който познавам.Страшно свесен мъж).Та направихме няколко кръгчета из метро:

      Имаме много добри жени,които мислят за доброто финансово състояние на мъжете си.Вижте колко са ни икономични почти с празна количка излизаме,за което съм благодарен

      След пазаруването,газ към Шипка,където купона организиран от Риск-Габрово и любезното съдействие на Ненката,течеше със пълна сила.Естествено център на внимание беше самият чичко Фър .Цяла вечер обикаляше по масите с малко буренце и задоволяваше нуждите от жажда на участниците.Погледнете всичко бледнее покрай него


      Какво е моторджийска среща без мотор в центъра на дансинга.Естествено Жасмин се включва с пълна пара,ама някак си ще е постно,без чичко Фър.Аааа, абе той също е на мотора.

      Ненката ,като види Ямаха неможе да устои на изкушението и веднага е отгоре и.Това се казва фен на Ямаха.


      Неможе без присъствието и на Буренцето.


      Номинираният за драка на форума,който спечели служебно,поради западане на темата и пращането и в кошчето:Джартов,най накрая получи отличието си.


      Въпреки,че се съпротивляваше от началото,в крайна сметка прие и официално е номер едно драка.(като казвам драка,го приемайте в добрият смисъл на думата пиперливи изрази постоянни закачки,и др. които понякога внасят доста ведрина в темите.Джарта жив и здрав и продължавай в същият дух.Без теб и още 5-6 човека форумът няма да е същият.Ама сега да не вземете,да ми се възгордеете,че незнам кво ша ви правя.

      Приятели,това беше от мен,че си бях забравил шибаната картичка на шибаното фотоапаратче и това бяха снимките,които можеха да се съберат в паметта.Ама да не забравяме,че имаше още 20 фотоапарата освен моя.

      Коментар


      • До: Разходки около Казанлък

        Днес решихме да поразознаем за нови,или позабравени стари пътечки.Изчакахме дъжда да понамалее и газ.Бяхме 3-ма,един снима двама позират









        Тука започна веселбата,изкачване на Жълти връх от южната странаяко,стръмно и заледена трева.




        Тъкмо да се пребираме и на пътя новия талант +













        И ги спуснахме по една пътечка по която малцина са се качвали,но с лебедка мися че ще стане






        И Петърчо с BMX-а,каска не му трябвала шапката била дебела.

        Последно редактирано от kocha; 30-11-08, 13:00.
        Eвгени Филчев
        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

        Коментар


        • До: Разходки около Казанлък

          Филлчев,тоя новият талант,ще излезе опасен.Тъкмо гледах снимката с атв-тата и си викам:Леле колко е стръмно и нещеш ли тоя фен насреща с тези гладки гуми.Как кара с васИначе има мерак.

          Коментар


          • До: Единствената и неповторима група от Енина

            Браво Колеги страхона сбирка(както винаги)! Джарта честита награда.Качете още снимки да позяпаме.

            Коментар


            • До: Трифон Зарезан покрай Енина

              Първоначално публикуван от pano_ninio Преглед на мнение
              карат много бързо и нямат време да снимат може да се блъснат в някоя череша
              Това ми харесва,че на последък ми пада батерията докато ги изснимам
              Eвгени Филчев
              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

              Коментар


              • До: Трифон Зарезан покрай Енина

                Първоначално публикуван от pano_ninio Преглед на мнение
                карат много бързо и нямат време да снимат може да се блъснат в някоя череша
                Еиии Шак,браво бе ти наи после се престраши бе ,пак си караите бързо но това не пречи от време на време да щраквате по някоя снимчица....
                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                Коментар


                • До: Трифон Зарезан покрай Енина

                  никои несе цепи просто знаете като се саберем много мотори в балкана какво става мазало просто в последно време неми остава време да изляза да покарам имам доброто желание но имам доста работа иначе аз лично неси продавам мотора и нямам такова намерение

                  Коментар


                  • До: Трифон Зарезан покрай Енина

                    Първоначално публикуван от pano_ninio Преглед на мнение
                    никои несе цепи просто знаете като се саберем много мотори в балкана какво става мазало просто в последно време неми остава време да изляза да покарам имам доброто желание но имам доста работа иначе аз лично неси продавам мотора и нямам такова намерение
                    Аиде аиде не се дразнете и се връзваите на щуротиите на голямата глава всеки с номера си ,ние сме много хубави.. изтърван миг не се връща за това всички на мегдана пък кои колкото може!!!!!
                    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                    Коментар


                    • До: Трифон Зарезан покрай Енина

                      То маи другаде освен тук немога да ви събера,еииии трифон като утре ще доиде ,пак ще се съберем на края на влаиковта и като няма къде ше се натъркаляме по земята тогава ни идва силата всеки почва да вика да направим някоя маса чеда има нещо след нас не само да викат че всички сме дрогирани даите да докажем че нее така ЖИВКО еосигурил материал да направим голямя маса и пеики само трябва да се съберем и да осъществим хубавата идея КАЖЕТЕ КОГА ВСИЧКИ ЗАЕДНО-----ЗНАМ ЧЕ МОЖЕМ---ЧИЧКО ВИ ФЪР>>>>
                      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                      Коментар


                      • До: Трифон Зарезан покрай Енина

                        Здравейте на всички.Немога да разбера какво се ядете с мен. Вмомента нямам свободно време да карам не съм айлякчия като вас. Но и да излизам защо трябва да ви се обаждам вие кога сте се обадили на мен. Пък вие и без това не карате а само се возите из балкана по ЦАРСКИТЕ ПЪТИЩА а пък ние групата на ШАРО не обича ме да се возим из балкана бавно бавно.Стига толкова за карането.До колкото до черешовата само минаваме от там.А мотора си го продавам после си копувам друг и така сменил сам ги десет и мисля че това си е лично моя работа.А и за компютрите сигорно имам малко преди вас.Само вижте кой кога за пръв път се е регистрирал точно в този саит.

                        Коментар


                        • До: Трифон Зарезан покрай Енина

                          Първоначално публикуван от koksi Преглед на мнение
                          Здравейте на всички.Немога да разбера какво се ядете с мен. Вмомента нямам свободно време да карам не съм айлякчия като вас. Но и да излизам защо трябва да ви се обаждам
                          Пичове,немога да разбера защо е тази препирня?Все пак,сте от едно населено място,а ще се избиете още малко.Я по весело.Я се стегнете и направете беседката,на Влайковата.Ще ви пратя,по еконт два пирона,за да взема участие и аз в изграждането

                          Коментар


                          • До: Трифон Зарезан покрай Енина

                            маринчо не се пали братчето ми нали трябва да напишем някоя простотия че и вии да драснете някои ред краино време е да си караме всички заедно

                            Коментар


                            • До: Трифон Зарезан покрай Енина

                              Първоначално публикуван от koksi Преглед на мнение
                              Здравейте на всички.Немога да разбера какво се ядете с мен. Вмомента нямам свободно време да карам не съм айлякчия като вас. Но и да излизам защо трябва да ви се обаждам вие кога сте се обадили на мен. Пък вие и без това не карате а само се возите из балкана по ЦАРСКИТЕ ПЪТИЩА а пък ние групата на ШАРО не обича ме да се возим из балкана бавно бавно.Стига толкова за карането.До колкото до черешовата само минаваме от там.А мотора си го продавам после си копувам друг и така сменил сам ги десет и мисля че това си е лично моя работа.А и за компютрите сигорно имам малко преди вас.Само вижте кой кога за пръв път се е регистрирал точно в този саит.
                              Ейййй Кокъл,много бързо палиш бре и то без ключ,ако си един мотор,веднага ще те купят,а после ще се чудят как да т продават.
                              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                              Коментар


                              • До: Трифон Зарезан покрай Енина

                                Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                                Ейййй Кокъл,много бързо палиш бре и то без ключ,ако си един мотор,веднага ще те купят,а после ще се чудят как да т продават.
                                Ники да ти е честито новото име.Ами те всички знаят,че си "Само",така че добре си го измислил"Чичко Фър".
                                Да си го ползваш със здраве.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X