Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка покрай Енина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходка покрай Енина

    А аз самата ви обещавам при всяка свободна възможност да запечатвам такива моменти от спортният ви живот.Продължавайте дълги години да запазите традициите си!

    Коментар


    • До: Разходка покрай Енина

      Евала на ЕЛИНА надмина и чичките по екстрема да продължава все така с такъв хъс да кара и ще става все по добра браво моито момиче

      Коментар


      • До: Разходка покрай Енина

        Еиии ти си бил на земята бре!! Аз си мисля че откак чу ония гласове от небето все си при ония с плоските чутори
        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

        Коментар


        • До: Разходка покрай Енина

          Елина просто ми събра очите - евала за мъжеството което показва
          EnduroX Alba-Damascena 2019

          Коментар


          • До: Разходка покрай Енина

            Здравейте. Ей супер сте. Поздравления. Абе някой ще може ли да ми каже каде се намира тоя заслон дето го строите, че изгарям от желание да поразходя моят Минск. Благодаря предварително и поздрав на цялата група.
            Последно редактирано от boiko73; 18-03-10, 10:42. Причина: Правопис
            Балкан 50--->Минск 125--->Кавазаки КЛХ 250---> Beta RR 525 Factory 2009

            Коментар


            • До: Разходка покрай Енина

              Първоначално публикуван от aleks_ma Преглед на мнение
              Здравейте.ей супер сте поздравления .абе некой ще може ли да ми каже каде се намира тоя заслон дето го строите че изгарям от желание да поразходя моят минск.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО И ПОЗДРАВИ НА ЦЯЛАТА ГРУПА

              Ееее ти пък?? Които и Асенин да попитъш все ще ти каже!!!
              Абе я наи добре качи оня от вашто село дет трябва да прави курбан за това дет си продаде вераната,тоу виж че му хареса твоята машина Стига сее мъчили чудил кво да си купи!! Пък и много от съфорумците харесват кармазъта,нали Бат Ваньо???
              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

              Коментар


              • До: Разходка покрай Енина

                Еиии кво не прай огнената вода бреййй? А ми как кво?? Забравих за наи важното???Ами ние нямаме само Елина!!! Ами малкия Шор!!! Еее Няма да ви кажа преди да ви го покажа нннъц
                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                Коментар


                • До: Разходка покрай Енина

                  Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                  Ееее ти пък?? Които и Асенин да попитъш все ще ти каже!!!
                  Абе я наи добре качи оня от вашто село дет трябва да прави курбан за това дет си продаде вераната,тоу виж че му хареса твоята машина Стига сее мъчили чудил кво да си купи!! Пък и много от съфорумците харесват кармазъта,нали Бат Ваньо???
                  Ейиии страшен си Чичо Фър аз минска не го давам ама имам едно балканче 50cc давам го с резерни части за още едно за 130 лева ама не пали иска центровка ако някой има желание да пише
                  Балкан 50--->Минск 125--->Кавазаки КЛХ 250---> Beta RR 525 Factory 2009

                  Коментар


                  • До: Разходка покрай Енина

                    Те таквиз дет не палят в наше село има колкото си щеш!!!
                    И дават пари само и само да ги исчистят от двора!!!! виж пост 26!

                    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...?t=9111&page=2
                    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                    Коментар


                    • До: Разходка покрай Енина

                      Хей палавници, вземете се в ръце стига сте яли и пили, ми се хванете и я направете тази беседка и да я освещаваме, че няма да ми издаржът нервите Ще взема да доида и тези четири стени да ги вдигна сам Маитап бе не се връзвайте
                      Последно редактирано от boiko73; 18-03-10, 10:48.
                      За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                      Коментар


                      • До: Разходка покрай Енина

                        Ша додиш ти ша додиш!!Нали все панахиди правишПък и за оня румпел,мищюрии няма ,с кво ша додиш?? Пък на осещаването без матор дане се вяскаш!!!
                        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                        Коментар


                        • До: Разходка покрай Енина

                          Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                          Те таквиз дет не палят в наше село има колкото си щеш!!!
                          И дават пари само и само да ги исчистят от двора!!!! виж пост 26!

                          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...?t=9111&page=2
                          Еииии опасни сте ....
                          Балкан 50--->Минск 125--->Кавазаки КЛХ 250---> Beta RR 525 Factory 2009

                          Коментар


                          • До: Разходка покрай Енина

                            Хей ,дружина -та вие със светлинна скорост се движите за изпълнение на плана ви,такива кардинални промени в терена сте извършили,че се чудя дали ще се уредите от посетителиШори изцяло отдаден на идеята даже измазал външната страна да не прониква тънкият ененски ветрец през отворчетата.Браво!Бъдете все така задружни и заедно постигайте желанията който имате!!!!

                            Коментар


                            • До: Разходка покрай Енина



                              ето и малкият Дени достоен заместник на своя баща



                              още е малък, но като натрупа години ще е по-добър от всички



                              а тука заговорничат с Е лина в неделя докато бащити им покриват те да карат по пистата

                              Коментар


                              • До: Разходка покрай Енина

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X