Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка покрай Енина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Разходка покрай Енина

    В Енина е така .Живее се на виски обороти.
    Если запрещено, а тебе очен хочется - тагда можно!

    Коментар


    • #47
      До: Разходка покрай Енина

      Първоначално публикуван от ИЖ120 Преглед на мнение
      В Енина е така .Живее се на виски обороти.

      Еиии Каличка най после и теб да видим по клавишите на форума,стига да те има само по снимкитеДобре дошъл и я ги виж тия пушкаджии ,стига са писали врели не кипели,ами кажи нежо смислено!!!



      Аз да пусна нещо забравено!! Нали ви обещах! Ето така се става шампион,нали Тошка??




      Последни два корбанджииски клипа показващи как се бие тъпан с дръжка от тесла,които го може го може,даже и бурканя с една ръка да държи.Казвах ви аз да видим Главният до де шая докара,много му хороводно






      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

      Коментар


      • #48
        До: Разходка покрай Енина

        Тошко ,не завърши екстрима защото, мотора бе със сух резервоар,питай Шорца

        Коментар


        • #49
          До: Разходка покрай Енина

          Първоначално публикуван от G.Grozev Преглед на мнение
          Тошко ,не завърши екстрима защото, мотора бе със сух резервоар,питай Шорца
          Как така сух брее сипвайте вино.
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • #50
            До: Разходка покрай Енина

            Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
            Как така сух брее сипвайте вино.
            Как да сипват туи да не е гърло да го наливат с вино все пак е резурвар и иска бензинец то немои сал да са кара

            Коментар


            • #51
              До: Разходка покрай Енина

              Шори ,че от вашите гърла остана ли вино за мотора.....с тези буркани напълнете ги поне до горе.....Пиши на чичко Фър да качва снимките ,че са уникални репортерите бяхме на ниво !

              Коментар


              • #52
                До: Разходка покрай Енина

                Има ли още снимки и видео, хайде пускайте

                Коментар


                • #53
                  До: Разходка покрай Енина

                  Първоначално публикуван от G.Grozev Преглед на мнение
                  Има ли още снимки и видео, хайде пускайте
                  Стига толкуз с курбанджииски истории от утре на маторите в балкана и долината

                  Коментар


                  • #54
                    До: Разходка покрай Енина

                    Еиии да не тръгните без мен маскари10-10.30 съм на караваната.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • #55
                      До: Разходка покрай Енина

                      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                      Еиии да не тръгните без мен маскари10-10.30 съм на караваната.
                      Очакваме вкючване и от запад

                      Коментар


                      • #56
                        До: Разходка покрай Енина

                        До Тошко Пашов:Братовчеде,честит празник!Бъди жив и здрав,портокалчето безпроблемно да катери пътеките,много здраве и късмет на семеиството!!!Честит празник на всички Тодоровци!

                        Коментар


                        • #57
                          До: Разходка покрай Енина

                          след много труд и желание от моя страна ето ,че успях да направя нещо като галерия,която е продължение на Чичко Фър.Нали самият той каза ,че е и празник на влюбените,пък скромничи вижте го и него как се грижи за нежната страна на природата





                          а той след тези количества месо и вино премина на разтоварваща диета и то със какво:






                          други продължаваха да се трудят ,да карат без почивка нали желанието им е да постигат успехи-трябва дисциплина,а не да са като бащите си....





                          а ето най-малкият моторджия в Енина-Наско .Беше безкрайно щастлив








                          погледнете ги само -мъже като планини на какви машини са се качили и какви майстора са само








                          бат Шори се бе вживял във карането вижте колко е добър








                          ето така се посреща баш музиканта на групата-Ламбеза





                          вече сте се уверили в уменията на него и Стойчо в клиповете





                          ееееееее след всичко показано до тук няма начин да не се стигне и до:





                          така е при нас живота в Енина

                          Коментар


                          • #58
                            До: Разходка покрай Енина

                            покарахте ли днес?Как мина много яки снимки сте направили.Но първо е ред на старшият-чичко Фър ,след това вече като спец ще се проява и аз!Шори трябва да почерпиш за екипа добре си се барнал-очакваме нови включвания във форума!!!!

                            Коментар


                            • #59
                              До: Разходка покрай Енина

                              Здравеите и от Чича ви Фър!!! Голям трепет голямо нещо ,на свят ден Тодоров ден ,нашето село трябваше да бъде озарено от негово Благоговеинство свещенника на баш белите дупета!!! А именно окъпаните и благословени от негово благоговеинство свещенник Пачароза!!
                              От два дни течеше трескава подготовка за посрещане на важния гост.Булките бързо хукнаха на амам,знаеш ли Дяда Попа де ша ги цалуне.Други дет им бе пресъхнал кладенецът точеха баници с праз ,нали е пост.Мъжете начело с Бат Шор точеха бездимни вина А Чичко Фър ,тои нали сие атеист от рано пребърсваше бурканят, абе сдве думи :Трескава подготовка!!! Тъкмо бе организирана и бригада от най- баш момите да преметът селския мегдан, иииии о божееее!!!! Из Енина се разнесе като мълния страшната новина!!!!!!Дяда попа отлага визитата си !!!!! Защото на баница с прас муъ ни кацъ!!! Я да мине Велик ден че тогаз ем ша са порасли агънцътъ!! Че Чичко Фър да опали пеща ,че и аз да омажа брадъ!!!Атъи де!!!
                              Тревогата бе вдигната!! Народа бързо хукна по саи и кошари да зазоби офчичките да не се изложим!!! Та таквиз ти ми работи в наша Енина,по тодорови пости!!

                              Понеже подготовката трябва да се изконсумира тая вечер ми доиде нанагорнище,утре ще ви направя съпричастни на нашата мъка



                              п п Амам-турска баня!
                              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                              Коментар


                              • #60
                                До: Разходка покрай Енина

                                Аиде да му е честит новия мотор на Митро,и само безавариини километри
                                Научих,че колкото и да знаеш,все още има какво ново да научиш!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X