Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка покрай Енина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходка покрай Енина

    Първоначално публикуван от PRENI Преглед на мнение
    И в моите очи Вие сте за пример със своето разбирателство, организираност и ентусиазъм.

    благодарим от сърце за топлите думи и това е само едно съвместно начало

    Коментар


    • До: Разходка покрай Енина

      ето малко клипове

















      Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 28-04-10, 11:31.

      Коментар


      • До: Разходка покрай Енина

        Първоначално публикуван от paula1972 Преглед на мнение
        ето малко клипове
        Нещо има проблем.Няма видео
        Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 28-04-10, 11:31.

        Коментар


        • До: Разходка покрай Енина

          Ааах Паулаааа на колко урока съм ти показвал где пише Преглед на публикацията
          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • До: Разходка покрай Енина

            Май някой не се е оправил от неделя
            Айде изтрезнявайте, че времето се оправя и викам да хапнем едно агънце по нашите гори.
            Само, че този път ще е в твърдо състояние и който няма зъби да не идва
            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
            0894328706

            Коментар


            • До: Разходка покрай Енина

              Браво чичко Фър. Не се и съмнявах, че ще бъдеш изчерпателен и красноречив както винаги. Браво. Жените ни са доволни и викат : Следващият път пак идваме. Ми как няма да дойдат като ги посрещат на коляно . Браво .

              Ама неможах да разбера какво не ви харесва на клиповете на Паула . Така е който е с връзки бързо се поправя. Обажда се жена ми и вика ей да оправиш на приятелката клиповете .
              Мога ли да откажа като ме помоли толкова любезно и хоп има клиповееееее.
              Браво Паула

              Коментар


              • До: Разходка покрай Енина

                Бравос, Момчета и Момичета,
                Все така усмихнати да сте, добри дела да вършите и безаварийно да си карате моторите.
                Както е видно от репортажа: Заслужили сте си питиетата.
                Наздраве .
                По-добре мъртъв, но пич,... отколкото жив скапаняк!...

                Коментар


                • До: Разходка покрай Енина

                  Браво на Чичко Фър енд къмпани
                  Браво, браво, браво
                  Hristo Draganov
                  http://htftp.domainbg.com/HD/

                  И аз искам България чиста ! ! !

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от G.Grozev Преглед на мнение
                    Нещо има проблем.Няма видео

                    Ей Грозев ,ти само ме критикуваш в последно време ,защо не дойде на място да видиш всичко,пък и ако всичко беше наред за какво щяхте да "лаете" сутрин на кафето,аааа

                    Ама неможах да разбера какво не ви харесва на клиповете на Паула . Така е който е с връзки бързо се поправя. Обажда се жена ми и вика ей да оправиш на приятелката клиповете .
                    Мога ли да откажа като ме помоли толкова любезно и хоп има клиповееееее.
                    Браво Паула [/QUOTE]



                    Благодаря ти Жоро и най- вече на твоята нежна половинка за редакцията ,че те тия тук ме изядоха . Не стига ,че се мъча да им пусна да се видят ,ами недоволни,нищо друго не остава да им отговоря с това "аматиори"

                    Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                    Ааах Паулаааа на колко урока съм ти показвал где пише Преглед на публикацията

                    еееееххххххх,учительо добър пак те изложих, но ще си поправя грешката обещавам
                    Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 28-04-10, 13:34.

                    Коментар


                    • До: Разходка покрай Енина

                      ИЗВЪНРЕДНО СЪОБЩЕНИЕ!!!!!!


                      Момчатии и девоики от близо и далеч!! Както вече знаете в петък ще се проведе така нареченото Хълмово катерене с награда от 500лв!!
                      Аз ви предлагам къде къде по добра оферта,а именно:

                      В неделя,по време на неделната разходка на гостите от Плевен Джантов е заложил голямата награда от120лв по Маршрут: така наречената змеика над Долно изворово, Саръяр, Родопа чешма ,Беседката!!!Къде точно са заложени и тои точно незнай!! Които ги намери Алал да му са!!!!
                      Тъй че не ви трябва никакъв Хилклайминг, ами улавяите пътя и успех в търсенето

                      И да не забраите да почерпите!!!!!!

                      Те нестига че ги спукаха с актове ами и капани залагат!!!!
                      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                      Коментар


                      • До: Разходка покрай Енина

                        [QUOTE=paula1972;1140849]Ей Грозев ,ти само ме критикуваш в последно време ,защо не дойде на място да.не КРИТИКУВАМ САМО КОНСТАТИРАМ.НА ДЕНЯ БЯХ СЛУЖЕБНО АНГАЖЕ.СОРИ,ЗАШРИФТА , КОМПА ПОЛУДЯ

                        Коментар


                        • До: Разходка покрай Енина

                          И така едно голямо благодарство на всички които уважиха нащо празненство което мина супер във всяка една фаза да сме живи и здрави и да лепваме БАИРИТЕ че ни чакат

                          Коментар


                          • До: Разходка покрай Енина

                            [QUOTE=G.Grozev;1142663]
                            Първоначално публикуван от paula1972 Преглед на мнение
                            Ей Грозев ,ти само ме критикуваш в последно време ,защо не дойде на място да.не КРИТИКУВАМ САМО КОНСТАТИРАМ.НА ДЕНЯ БЯХ СЛУЖЕБНО АНГАЖЕ.СОРИ,ЗАШРИФТА , КОМПА ПОЛУДЯ
                            ГРОЗДЕВ стига си са извинявал имаш слаб 2 или влизаи вече в групата или ша ти подаря ЛАГЕРНА КОЛИЧКА

                            Коментар


                            • До: Разходка покрай Енина

                              [QUOTE=d.6orca;1142877]
                              Първоначално публикуван от G.Grozev Преглед на мнение
                              ГРОЗДЕВ стига си са извинявал имаш слаб 2 или влизаи вече в групата или ша ти подаря ЛАГЕРНА КОЛИЧКА
                              Сега тренирам на сухо,стойки и чалъми.Аз лагерна имам, само няма мотор.Ако си/АЙЛАК/ заповядай

                              Коментар


                              • До: Разходка покрай Енина

                                Моля ,моля Ванка!!! Мерси макар и с закъснение!! Ама тои големия зор са командва

                                Пожелавам ти тая година да им надуиш шушоните
                                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X