Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риск-клуб Габрово дъра-бъра

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

    Честито!
    Ясно е, че след преминаването през КазарМаТа, се помъдрява!
    Последно редактирано от maki449; 19-03-13, 20:26.
    Силата е нищо без контрол.

    Коментар


    • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

      Не мога да повярвам на очите си, човекът Ендуро, колегата който споделя страстта ми към Ендурото, човекът който следи и пуска най-интересното от света на ХАРД Ендурото........човекът в който се кълнях, че след мен най-много разбира от Ендуро.. та ти ЧОВЕКО, КЪДЕ В ВЪВ ВСИЧКИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ КОЙТО ПУСКАШ В ТЕМИТЕ СИ, ТА КЪДЕ ТАМ ВИДЯ ТАКЪВ МОТОР.....

      Това е за пенсионери които имат заведения в планината и им трябва пътнически мотор да се ПРИДВИЖВАТ, това е също мотор за деца които се РАЗХОЖДАТ с бащите си....

      Според българското законодателство, имаш право да го върнеш в рамките на една седмица, ВЪЗПОЛЗВАЙ СЕ!!!

      Коментар


      • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
        Не мога да повярвам на очите си, човекът Ендуро, колегата който споделя страстта ми към Ендурото, човекът който следи и пуска най-интересното от света на ХАРД Ендурото........човекът в който се кълнях, че след мен най-много разбира от Ендуро.. та ти ЧОВЕКО, КЪДЕ В ВЪВ ВСИЧКИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ КОЙТО ПУСКАШ В ТЕМИТЕ СИ, ТА КЪДЕ ТАМ ВИДЯ ТАКЪВ МОТОР.....

        Това е за пенсионери които имат заведения в планината и им трябва пътнически мотор да се ПРИДВИЖВАТ, това е също мотор за деца които се РАЗХОЖДАТ с бащите си....

        Според българското законодателство, имаш право да го върнеш в рамките на една седмица, ВЪЗПОЛЗВАЙ СЕ!!!
        Леле, мале, започна се ! Утре изтича седмица от покупката. Или тръгвам за Варна, или ще моля Ненката да ме направи съдружник.
        П.П. Благодаря, за част от написаното
        Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

        Коментар


        • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

          Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
          Честито!
          Ясно е, че след преминаването през КАзармата, се помъдрява!
          Той, Чинела, го беше казал това за КАзармата и КТМ. НО, имайки предвид, че вече не е задължителна си позволих такава Неволност. Благодаря!
          Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

          Коментар


          • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

            Мога само да каза честит и със здраве да го караш това е моторът. Ти си примерът за тези който искат да си купуват мотор и са се спрели на КТМ разбира се Yamaha трябва да изберат.
            Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

            Коментар


            • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

              Честито, моторетката е чудесна !

              Коментар


              • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                Първоначално публикуван от Stanislav WR Преглед на мнение
                Мога само да каза честит и със здраве да го караш това е моторът. Ти си примерът за тези който искат да си купуват мотор и са се спрели на КТМ разбира се Yamaha трябва да изберат.
                Благодаря ти! Аз, наистина, се триумаях . Вариантите ми бяха КТМ 250 ЕХЦ- цвайка, КТМ 350 ЕХЦ и Гас Гас 250- цвайка. Всичките след 2012г. Последният ми беше легнал, на сърце, най-много. Поздрави!
                Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                Коментар


                • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                  Честито. Много се радвам че допълваш синия отбор. Не го слушай бати Иван какво говори, нека си спомни какъв мотор ми препоръча да си купя ВР!!!??? Няма да съжаляваш за избора. Енджой!
                  [IMG]http://media.snimka.bg/8339/022934139-big.jpg?r=0[/IMG] Kакто искате да постъпват с вас човеците, тъй и вие постъпвайте с тях! (Библията)

                  Коментар


                  • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                    Честито и от мен, готин е много.

                    ....казармата си е казарма,добре че я отмениха,ама някои още не са разбрали (включително и аз) .
                    К'во да праиш - старост.......
                    Последно редактирано от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ; 19-03-13, 20:05.
                    Не е важно какво караш, а как го караш !

                    Коментар


                    • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                      Честито, явно пътечките са ти станали безинтересни с КТМ-ма и си решил да се помъчиш малко, хард ендуро ще ти се струват сега
                      Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
                      Бившият собственик ме убеди, че е изкарвал мотора точно Три пъти. Честно, така ми каза.
                      . Поздрави!
                      -Ами то му е било напълно достатъчно

                      Ама поне добър аватар имаш, да си го запазиш !
                      Поздрави !
                      Последно редактирано от Smilen; 19-03-13, 20:22.
                      NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                      Коментар


                      • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                        Честито и от мен,това е правилния избор
                        Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                        Коментар


                        • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение

                          Това е за пенсионери които имат заведения в планината и им трябва пътнически мотор да се ПРИДВИЖВАТ, това е също мотор за деца които се РАЗХОЖДАТ с бащите си....
                          Я стига си говорил глупости.Това моторче няма къде да не се качи.
                          Всичко му е много по добро от твоя .Двигател,окачване,спирачки. Че и килата му се вписват добре в картинката.
                          Запомни ми думите, че докато го счупи Мариан, ти ще си строшил вече два от твоите !
                          Това беше най мъдрото му решение и ще го помни цял живот.

                          Коментар


                          • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                            Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                            Я стига си говорил глупости.Това моторче няма къде да не се качи.
                            Всичко му е много по добро от твоя .Двигател,окачване,спирачки. Че и килата му се вписват добре в картинката.
                            Запомни ми думите, че докато го счупи Мариан, ти ще си строшил вече два от твоите !
                            Това беше най мъдрото му решение и ще го помни цял живот.
                            Ти освен крака, си си счупил и чувството за хумор, язък че си от Габрово...

                            Коментар


                            • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                              Бе той Джартата че е дал на късо е ясно. И разбираемо в неговото положение. Но на мен ми стана наистина интересно твърдението му, най - вече в частта му с окачването и спирачките. Та - готов съм да прочета аргументи и други мнения в тази посока.

                              Коментар


                              • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                                Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
                                Бившият собственик ме убеди, че е изкарвал мотора точно Три пъти. Честно, така ми каза
                                Честито! Мариане
                                Ние взехме най-запазения мотор в Габрово, и ти сега да ни го върнеш а?
                                Иначе сериозно във Варна са две такива ямахите. Тази мисля че няма даже и 100 километра, а другата е на окло 300. Да си я пазиш, че може да си я вземем обратно някой ден, нищо не се знае.....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X