Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риск-клуб Габрово дъра-бъра

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

    Здравейте.
    Одбора на БКС-РЕЙСИНГ ще направи тайна тренировка в събота 03.12.20011г.Явката се знае 10.30 ЛУКОЙЛ.

    Коментар


    • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

      Днес съм намерил чисто нов баир !!!
      Тези дни ще отида да го очистя и естественно да го пробвам.
      Там вече ще има много весело моменти!!!

      Коментар


      • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

        Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
        Днес съм намерил чисто нов баир !!! Тези дни ще отида да го очистя и естественно да го пробвам. Там вече ще има много весело моменти!!!
        Този нов ексртийм е на ВИСОКОТО, но се възприема като негов десен ръкав и е наистина интересен Докато Джартони чистеше новото качване ние продължавахме по затвореното трасе да работим и Светльо започна да се справя доста добре с профилирането на фиражите и оформянето на скокчетата,имаше и ОТК в лицето на Тотка и Найден и...............супер оформяне от БКС рейсинг прецакай другарчето си .....денят беше къс и продължихме на фарове остана още да подравним фунията на старта и някои други дребни детайли ,но като цяло вече може да се пробва Стана чудесно профи трасе
        Последно редактирано от Ненката; 07-12-11, 08:23.

        Коментар


        • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

          Браво момчета за свършената работа но не се претесняваите ще доидем на ИНСПЕКЦИЯ в наи скоро време,евала на ВЕНКО, ДЖАРТОНИи сие.

          Коментар


          • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

            Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
            Браво момчета за свършената работа но не се претесняваите ще доидем на ИНСПЕКЦИЯ в наи скоро време,евала на ВЕНКО, ДЖАРТОНИи сие.
            Защо забравяш Светльо и Ненката и край на списъка.Всички останали са мераклии и раздувкаджии!!!

            Коментар


            • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

              Джарта,горския знае ли какво правиш с тази резачка?
              Дай 5 лв. да си мълча и да не казвам на никой какви си ги намислил.
              Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

              Коментар


              • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                Утре в 10 часа на Лук-оила.
                Плана ни е да покараме и да пооправим на пистата на Негенци.
                Има нужда да се побутне с мотичките и лопатките да се пооправят дупките от багера.
                Всички желаещи да заповядат, знам че тежкарите няма да хванат лопатите ама да са живи и здрави.Ние по глупавите ще я свършим отново!!!

                Коментар


                • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                  Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                  Утре в 10 часа на Лук-оила.
                  Плана ни е да покараме и да пооправим на пистата на Негенци.
                  Има нужда да се побутне с мотичките и лопатките да се пооправят дупките от багера.
                  Всички желаещи да заповядат, знам че тежкарите няма да хванат лопатите ама да са живи и здрави.Ние по глупавите ще я свършим отново!!!
                  Дано се посъберем повечко хора за да свършим повече работа. Било то тежкари или балъци няма значение.Знаеш ли, може пък тежкарите /ако има такива / да помогнат с други неща. Кой с каквото може.Въпроса е да се продължи започнатото и да се получи нещо на което да се радваме всички и да си правим кефа.

                  Коментар


                  • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                    Първоначално публикуван от vent68 Преглед на мнение
                    Дано се посъберем повечко хора за да свършим повече работа. Било то тежкари или балъци няма значение.Знаеш ли, може пък тежкарите /ако има такива / да помогнат с други неща. Кой с каквото може.Въпроса е да се продължи започнатото и да се получи нещо на което да се радваме всички и да си правим кефа.
                    С кола може ли да се иде и как. Я дайте маршрута до там за нас които не знаем къде е. И към колко часа ще бъдете там да видя дали ще мога да се включа.
                    [IMG]http://media.snimka.bg/8339/022934139-big.jpg?r=0[/IMG] Kакто искате да постъпват с вас човеците, тъй и вие постъпвайте с тях! (Библията)

                    Коментар


                    • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                      Първоначално публикуван от Отчето Преглед на мнение
                      С кола може ли да се иде и как. Я дайте маршрута до там за нас които не знаем къде е. И към колко часа ще бъдете там да видя дали ще мога да се включа.
                      Е и Божията помощ щом е с нас вярвам, че нещата ще се наредят .Утре в 10-10.30 ще се разберем на ЛУКОЙЛА и действаме.

                      Коментар


                      • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                        Момчета утре ще карате ли някаде
                        [LEFT][URL="http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/"][COLOR=#0000ff]http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/[/COLOR][/URL] :arrow:[/LEFT]
                        [LEFT][URL]http://forum.mobile.bg/member/FreestyleR/[/URL] :arrow:[/LEFT]

                        Коментар


                        • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                          Утре в 10 часа на Лук-оила.
                          Плана ни е да покараме и да пооправим на пистата на Негенци.
                          Има нужда да се побутне с мотичките и лопатките да се пооправят дупките от багера.
                          Всички желаещи да заповядат, знам че тежкарите няма да хванат лопатите ама да са живи и здрави.Ние по глупавите ще я свършим отново!!!
                          Въйййййййй не съм писал отдавна,но тази пистичка ми хареса много.Служебни благодарности на трудищетесе по нея,и че ни дават възможност за се по изкефим.Съжалявам че не съм участвал,но за напред може да се разчита на Ямаха теам(знаете кои сме).0889318880 звъните и идваме,,,за да няма по ХЪМ МЪН. Благодарим още един път.
                          :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

                          Коментар


                          • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                            Първоначално публикуван от 4opara-gb Преглед на мнение
                            Въйййййййй не съм писал отдавна,но тази пистичка ми хареса много.Служебни благодарности на трудищетесе по нея,и че ни дават възможност за се по изкефим.Съжалявам че не съм участвал,но за напред може да се разчита на Ямаха теам(знаете кои сме).0889318880 звъните и идваме,,,за да няма по ХЪМ МЪН. Благодарим още един път.
                            Еро и малко снимков материалот трасенцето












                            пусни клипчето








                            Коментар


                            • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                              Абе кво става нямали да откриваме сезона вече ако има някой друг който да му се е докарало да се обади да разцъкаме утре леко до Узана примерно

                              Коментар


                              • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                                Здравейте всички! Тук, в тази тема ще опитам за първи път да кача големи изображения. Джартони бе така добър, за да ме научи как става това. Ще дублирам снимки, но моля за извинение.



                                Забит като пирон в кисело мляко

                                Вече на чайче!


                                Последно редактирано от Петьо Джартов; 24-01-12, 16:58.
                                Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X