Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

    Всички минахме не сме чакали една по една всички да минават
    06' Yamaha Raptor 700R
    08' BMW E92 335i

    Коментар


    • #77
      До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      С риск да се повторят някой снимки,реших да пусна и аз моите,от имане глава не боли.

      Отново само Габровски джипове,гостите от София бяха затрупани от снега на Узана.

      Великолепната седморка Готова за подвизи.

      Аз се чудя къде са ми конските сили на джипчето,а те къде били хукнали .



      Не закъсня и първото въже.

      Иван е запален рибар,и не пропусна да провери в езерото има ли през зимата риба .

      Но,вместо въдица,си беше взел резачка.

      Реши да остави Витарата,да влезе някой сом вътре.

      За жалост и сега не хвана риба .

      За запалените рибари,оставихме езерцето разбито.

      Тук се взе решение за спускане на доста стръмен склон.

      Тук сме в половин часово изчакване на Вранглера Някой каза-Добре че дойде само единия,ако трябваше да чакаме и трите,отиде час и половина .

      Тук снега стана малко дълбок дори за Витарата ,и решихме да включим на задна.

      На някой им трябва вместо 4х4,6х4

      А някой не виждаха през задното стъкло,и решиха да го отстранят ..

      Взе се решение да хващаме пътя за Горна Росица,през Витите скали.


      Исузуто беше яко затънало,но "силата" на черната Витара си каза думата


      Това дърво даже и Джартата неможа да го нареже,но му хвърли око за следващия път.


      Но на тези не им се размина.

      Махнахме драките за не надерем боята на Мицубишито

      Дайхатцуто реши да мини отпред,защото имаше най-добра задна видимост на останалите джипове

      Понеже има нова лебедка,не изпусна да я тества

      Без лебедките решихме да не влизаме в коловоза

      Но някой се подхлъзнаха...

      Тойотата на Красен,го издърпа,но той направи челна стойка в коловоза

      Ей тая Тойота всичко има....

      С риск да надерем боята ,минахме през гората,а не в коловоза

      Отново за риба

      Този път я хванахме и продължаваме нататък.



      Поради разбираеми причини,икономия от дължината на моста неможе да бъде направен за сметка на ширината .

      След преминаване на екстремно изкачване,Вранглера се забави и решихме да проверим каква е причина.Връщаме се и какво да видим:


      ...Той позира за снимка (много фотогеничен тоз Вранглер ве )

      Ама тея меки щанги къде ги монтират там...



      Тук скалата на глупомера отиде до край,благодарение на Сланинката ...само му кажете че има непреодолимо препятствие и че снимате с камера и оттам нататък гледайте какво става
      Това е от мен ,много хубава разходчица стана,особенно към края .
      NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

      Коментар


      • #78
        До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        Малко се надра боята на Митсубишито но няма как.Като направим Рекапитулация жертвите не са големи-счупено задно стъкло на Даихатсу и крив ауспух-удавена Витара-удавено Исузо и загубен преден номер счупено стопче-Крива щанга на дънките-Блъснати счупени и отрязани N на брои дървета.Ами май в общи линии това е ,следващия път ще се вложи повече старание и да има поне един два бракувани джипа.

        Коментар


        • #79
          До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
          Малко се надра боята на Митсубишито но няма как.Като направим Рекапитулация жертвите не са големи-счупено задно стъкло на Даихатсу и крив ауспух-удавена Витара-удавено Исузо и загубен преден номер счупено стопче-Крива щанга на дънките-Блъснати счупени и отрязани N на брои дървета.Ами май в общи линии това е ,следващия път ще се вложи повече старание и да има поне един два бракувани джипа.
          еййййй ... Петьо винаги си способен да ме разсмееш

          Коментар


          • #80
            До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
            Малко се надра боята на Митсубишито но няма как.Като направим Рекапитулация жертвите не са големи-счупено задно стъкло на Даихатсу и крив ауспух-удавена Витара-удавено Исузо и загубен преден номер счупено стопче-Крива щанга на дънките-Блъснати счупени и отрязани N на брои дървета.Ами май в общи линии това е ,следващия път ще се вложи повече старание и да има поне един два бракувани джипа.
            А не така бе Джарта, те по тоя начин стават по компактни т.е. премахват се от тях всички излишни детайли без намеса на майстори и стават все по леки и добри за офроуд
            NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

            Коментар


            • #81
              До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              Внимание!Внимание!Важно съобщение,които не е чул ще чуе ,който не е видял ще види.В неделя тази неделя ще покараме кои каквото има.Аз лично ще си пална моторчето и ще съм с него.Не мога повече да се занимавам с тези жипки.То не бе лебедки ,не бе чупене на стъкла, не бе криви щанги ,локви ,язовири и незнам си там какви още работи.В неделя на Лук-оил в 10 часа ясно ли е ,няма да повтарям отворете си ушите

              Коментар


              • #82
                До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Искам да поясня също че всички отсъствия без основателна причина ЩЕ БЪДАТ СУРОВО И СТРОГО НАКАЗАНИ. В качеството си на господин никой на общо събрание с председател АЗ и член пак АЗ бе решено наказанията за по горе написаното да са глоби в размер.
                1.Печено агне в тава. по курса за деня
                2.Печено прасенце в тава.по курса за деня
                3.Печена телешка глава.по курса за деня
                Решенията са окончателни и не подлежат на обжалване и обсъждане.

                Коментар


                • #83
                  До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                  Джарта, объркал си нещо бензиностанциите на ОМВ е Събирането в Неделя защото има място за всички джипове и много маста в кафето за пасажерите, а и стана нещо като традиция

                  Коментар


                  • #84
                    До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                    И аз смятам, че на ОМВ е точното място
                    1.ОМВ е една в Габрово
                    2.На центъра на града е и е еднакво делече на всички
                    3.Може да се тръгне по много маршрути
                    NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                    Коментар


                    • #85
                      До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      ха тоя път сте с лебетки.
                      следващия път може да намина да покараме.тука не искат да си чупят машините.ако ма приемете де.

                      Коментар


                      • #86
                        До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                        Внимание!Внимание!Важно съобщение,които не е чул ще чуе ,който не е видял ще види.В неделя тази неделя ще покараме кои каквото има.Аз лично ще си пална моторчето и ще съм с него.Не мога повече да се занимавам с тези жипки.То не бе лебедки ,не бе чупене на стъкла, не бе криви щанги ,локви ,язовири и незнам си там какви още работи.В неделя на Лук-оил в 10 часа ясно ли е ,няма да повтарям отворете си ушите
                        И спорет мен би било подобре на ОМВ-то пьк и наистина се заформя като традициа И зрителите са повече Нека да не се делим на мотори и джипове а всички на едно
                        [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • #87
                          До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                          Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                          ха тоя път сте с лебетки.
                          следващия път може да намина да покараме.тука не искат да си чупят машините.ако ма приемете де.
                          Идваш задължително ако трябва ще те чакаме повече.Всички са добре дошли.ЗАПОВЯДАЙТЕ!!!

                          Коментар


                          • #88
                            До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            Първоначално публикуван от ta4kata risk-gabrovo Преглед на мнение
                            И спорет мен би било подобре на ОМВ-то пьк и наистина се заформя като традициа И зрителите са повече Нека да не се делим на мотори и джипове а всички на едно
                            Ами ЖАНДАРМЕРИЯТА?

                            Коментар


                            • #89
                              До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                              Ами ЖАНДАРМЕРИЯТА?
                              аз може да мина в неделя само да ги раздразня жандармеристите ....

                              Коментар


                              • #90
                                До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                                ха тоя път сте с лебетки.
                                следващия път може да намина да покараме.тука не искат да си чупят машините.ако ма приемете де.
                                Колега ще те чакаме с нетьрпение и най голямо удоволствие за нас ЗАПОВЯДАЙ в уречения час и място ОК
                                [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X