Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

    предчувствам тука ... затишие пред буря
    сега всеки тайно тренира за стара загора ...

    Коментар


    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      Моля давайте предложения кьде ще се сьбираме и караме в неделя 16 03 2008 защото времето напредна.Няма да е лошо да сьбереме всички. Май има доста зажадняли и нови машини ще излязат на хоризонта .
      [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        в неделя с бутански и гошо сме на междене от 2 часа ама преди това може да покараме
        06' Yamaha Raptor 700R
        08' BMW E92 335i

        Коментар


        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          Първоначално публикуван от ta4kata risk-gabrovo Преглед на мнение
          Моля давайте предложения кьде ще се сьбираме и караме в неделя 16 03 2008 защото времето напредна.Няма да е лошо да сьбереме всички. Май има доста зажадняли и нови машини ще излязат на хоризонта .
          кои са с нови машини че не съм разбрал
          [FONT=System][/FONT]

          Коментар


          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            Които пита
            06' Yamaha Raptor 700R
            08' BMW E92 335i

            Коментар


            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              Първоначално публикуван от morala Преглед на мнение
              в неделя с бутански и гошо сме на междене от 2 часа ама преди това може да покараме
              ей асвалтовите босове да не би да мерите летището да не би да заслабнети или да не се изцапате - внимателно влесте малко в гората да ви отслабнат задните ви части господа тюлени срахотни бабички сте не ви е срам
              [SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар


              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Първоначално публикуван от ИЛИЯН ТОТЕВ Преглед на мнение
                ей асвалтовите босове да не би да мерите летището да не би да заслабнети или да не се изцапате - внимателно влесте малко в гората да ви отслабнат задните ви части господа тюлени срахотни бабички сте не ви е срам
                Колега Тотев моля без лични обиди прочети внимателно какво съм написал преди това че може да покараме !!!! а и точно аз винаги идвам да караме така че ............
                06' Yamaha Raptor 700R
                08' BMW E92 335i

                Коментар


                • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                  Първоначално публикуван от morala Преглед на мнение
                  Колега Тотев моля без лични обиди прочети внимателно какво съм написал преди това че може да покараме !!!! а и точно аз винаги идвам да караме така че ............
                  Абе аз смятам че това са лични и несправедливи убиди .То не може всички да не ядем.

                  Коментар


                  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                    Ей прьдльовци засега няма нищо по темата с изключение на Шипката дето се прави на хахо. Вярно францията е печен ама другия тюлен май не е. Ньнво ще кажите посока Тьрново и да се чакаме на чешмата на Источник.
                    [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      на какво се правя че не мога да го прочета
                      [FONT=System][/FONT]

                      Коментар


                      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        Аз съм съгласен за Търново,Утре си вземам мотора и газ.Това че Шипката се прави на хахо си е вярно .Също това че Тачо е неграмотник и не може да пише също е вярно,а за момчетата ще дойдат да карат задължително.

                        Коментар


                        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                          аз съм на линия
                          06' Yamaha Raptor 700R
                          08' BMW E92 335i

                          Коментар


                          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            Ако някой си мисли, че мотора му е много здрав и не може да се счупи, моля да ми го даде за проба в Събота, ще направя всичко възможно да не го убеждавам в обратното ,или ако има нещо за продаване, да го вземем за малко да го тестваме, че нали знаете вече няма какво да се кара, освен на малкия колелото де, май само то остана здраво
                            NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                            Коментар


                            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              Първоначално публикуван от Смилен Преглед на мнение
                              Ако някой си мисли, че мотора му е много здрав и не може да се счупи, моля да ми го даде за проба в Събота, ще направя всичко възможно да не го убеждавам в обратното ,или ако има нещо за продаване, да го вземем за малко да го тестваме, че нали знаете вече няма какво да се кара, освен на малкия колелото де, май само то остана здраво
                              Tи не знаеш ли че където пишат "тест-драив" за тебе е забранено.Ти си световно известен трошач на всичко което бръмчи и се движи.

                              Коментар


                              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                Еййй ама Джартов никакви не се сещате за комшулука от Севлиево ами и тука караме мотори бре Дайте да се побратимим 2та клуба най накрая
                                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X