Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

    Първоначално публикуван от deniss Преглед на мнение
    Аз им нямам кординатите , ако имаш телрфони пусни ги на ЛС
    ако искате9.30 на лукойла

    Коментар


    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      Първоначално публикуван от wr_the_best Преглед на мнение
      ХаХАХаХА извинявам се на Денка ама с този НиК как да разбере човек че е тя
      Да не си мислиш само,че от твоя НИК си личи кой си!

      Коментар


      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        Някой има ли инфо за "Дъждовниците",стартирали вчера?Опитах да се чуя по телефона,но не успях.
        Относно каране днес,няма да мога.Ръцете са ми заети с патерици,а левият крак с малко гипс.Поздрави!
        Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

        Коментар


        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          Първоначално публикуван от ivo 3 Преглед на мнение
          ако искате9.30 на лукойла
          Добро утро колеги както казах там съм със сигорност
          KTM-READY TO RACE !!!

          Коментар


          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            Ето малко снимки от днескашната разходка,която беше супер освен за Денка която се отказа още на Узана за жалост имаше някакъв проблем с кормилото много играеше дори и мен ме узори да го даржа в пътя! Имаше страхотни изкачвания,макар и леко кално нямахме спиране
            Прикачени файлове
            KTM-READY TO RACE !!!

            Коментар


            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              Там доло са Денка и Бобито
              Прикачени файлове
              KTM-READY TO RACE !!!

              Коментар


              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Оф. Направо ми идва да умра. Пет дена път с камили. В 21:30 влезнахме в Плевен. Имам доста снимки от Днес, но ще ги пусна утре вечер, че сега ми се е кръстосал погледа като на Джартов.
                Всичко беше много добре днес, само едно не ми е ясно. Какво му е дебелото на Бо Дебелия ?
                ХА. Сега като зададох въпроса, ми мина една мисъл .

                Коментар


                • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                  За утре ако има желаещи за каране да заповядат в 9.30 на Лукойла,ще си спретнем едно купонче
                  [FONT=System][/FONT]

                  Коментар


                  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                    Първоначално публикуван от schipkata221 Преглед на мнение
                    За утре ако има желаещи за каране да заповядат в 9.30 на Лукойла,ще си спретнем едно купонче
                    За жалост имам работа иначе небих пропуснал
                    KTM-READY TO RACE !!!

                    Коментар


                    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      Първоначално публикуван от wr_the_best Преглед на мнение
                      Ето малко снимки от днескашната разходка,която беше супер освен за Денка която се отказа още на Узана за жалост имаше някакъв проблем с кормилото много играеше дори и мен ме узори да го даржа в пътя! Имаше страхотни изкачвания,макар и леко кално нямахме спиране
                      Аз попаднах в поредното си преключение с мотора и този ден,след като тръгнах да се връщам от Черни връх /мисля ,че така се казва мястото където стигаме и започва голямото спускане на юг/ първо карах към в.Шипка и после тръгнах към Узана по широкия черен път, както си карам надолу стигнах до едно място където започваше маршрут от състезанието на планинските колоездачи /имаха страхотна маркировка сигнално оранджеви лентички/ и реших да карам по него ,покарах доста и стгнах до едно почти равно място страхотна пътека по средата на която имаше два малки камъка единствените в гората наоколо и точно между тях изтървах мотора ,вдигам го поглеждам под него и както казва един колега "айде честито" една голяма дупка в капака на съиденителя и маслото изтекло.Вадя телефона да звъня за помощ и още веднъж "честито" нямам батерия.Сядам и почвам да се "шашкам" незнам и къде точно се намирам и започвам да се сещам как Краси постоянно вика "Не карай никога сама!"-ама кой да слуша.Та за мой късмет по едно време гледам двама изостанали колоездачи и не мога да повярвам ,че виждам хора /между другото единият се оказа на "offar" брат му/ та взех телефон и звъннах на Краси, но като не знам къде точно се намирам казах някой да ме чака на "Тота Венкова" понеже маршрута на колоездачите свършваше там.Та мъките ми тепърва почваха и аз самата не знаех колко далеч се намирам от там та отнесох около 10-тина км пешком в пълно моторджийско снаряжение почти като пехотинец /само автомат ми липсваше/.Почти на финала ме присрешнаха 2-те, АТВ-та с Беб и Иван /Краси беше изван града/, а аз бях капнала от умора - после с тях на обратно ,прибрахме мотора с дърпане и така завърши поредната разходка с мотор.

                      Коментар


                      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        Колеги има ли някой да се поразтъпчем малко до Трявна?

                        Коментар


                        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                          Денис,радвам се че всичко е приключило добре,въпреки трудностите!Брат ми,като бивш моторист и настоящ байкър,естствено е направил малкото за да помогне.Така се прави в планината,това е съвсем нормално.Аз,за съжаление,скоро няма да мога да бъда на ваше място.
                          Един съвет от мен-вземи си ГПС,така ако се наложи може да съобщиш винаги координатите на които си.Върши чудесна работа.Поздрави!
                          Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                          Коментар


                          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            Първоначално публикуван от wr_the_best Преглед на мнение
                            За жалост имам работа иначе небих пропуснал
                            Дай ми мотора...аз нямам работа
                            :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

                            Коментар


                            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              Първоначално публикуван от 4opara-gb Преглед на мнение
                              Дай ми мотора...аз нямам работа
                              ХаХа чувал съм че незнаеш от каде се връща газта
                              KTM-READY TO RACE !!!

                              Коментар


                              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                Тотев вярно,че те нямаше няколко дни ама хаиде давай материала,че немога да чакамзвьня на телефона не вдигаш тази баня с Ве...о да не правим ремонт пак
                                [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X