До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка
Да, утре сутринта ще съм там.
Да, утре сутринта ще съм там.














този път го качихме





много му се искаше да дойде по чукарите с нас, ама късмета и техническото състояние не му позволи
Карахме с много почивки защото не можахме да се разберем, кой е напред или назад и всички се чакахме, но на Априлци се сърбрахме


Тук са 9 потребители онлайн. 0 потребители и 9 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар