До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка
че какво му е на времето
малко сняг не е проблем,щом температурите са положителни,значи става за каране
че какво му е на времето




Тук са 17 потребители онлайн. 0 потребители и 17 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар