Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

    Бреи бреи ма вие маи още карате никои не си вдига телефона
    06' Yamaha Raptor 700R
    08' BMW E92 335i

    Коментар


    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      Първоначално публикуван от morala Преглед на мнение
      Бреи бреи ма вие маи още карате никои не си вдига телефона
      Днес ни се такова мамата.Снимки за сега няма.По принцип има много но, аз не мога да ги кача щото нямам сила.Утре дано мога.

      Коментар


      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        сега ли се пребрахте бре
        06' Yamaha Raptor 700R
        08' BMW E92 335i

        Коментар


        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          Първоначално публикуван от morala Преглед на мнение
          сега ли се пребрахте бре
          Преди един час,ама сме мъртви.

          Коментар


          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            Поздравлвнив от мене
            :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              Поздравление от мене де...
              :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар


              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Вчера направих ме поредното каране Габрово - Слатина и обратно,като целта беше леко каране - да погледаме мотокроса там и да се прибираме само ,че както става понякога ,товна се превърна в едана от най-големите ХАРД разходки, които съм карала.
                Тръгнахме сутринта в 8.00часа и се прибрахме в 22.00 вечерта ,като сме изминали около 260 км, но едни от последните 10 км преди месността "КОРИТА" сигурно се равняват на 100.Бяхме около 15 мотора,2 спортни атевета и малкия Теодор с неговия кросов мотор ,който по нищо не отстъпваше на големите и раздаваше яко газ,та накрая моторчето му се предаде и блокира и за голямо негово неудоволствие трябваше да го приберат с кола.И так групата се упъти в посока Сопот там в околностите ни чакаха Николай /на когото искам да благодаря от името на всички, за това ,че ни показваше пътя и се грижеше някой да не се изгуби/ и Иван Шумански и заедно с тях и още няколко колеги от Каравелово поехме към Слатина ,където погледахме мотокроса ,ядохме кебапи и след стабилно количество прах ,който погълнахме се упътихме обратно.Числото на групата понамаля и остана само едното атв.Истинския екшън започна малко след Скобелево когато започнахме да караме покрай река Габровница посока "Корита".Всички се бяха поизморили и караха вече по спокойно ,като никой от нас не предполагаше какво ни чака.Първо започнаха едни ендеци, едни големи ръбати камани, после тесни и дълбоки коловози отново камани на места имаше дълбоки деренца и отново камани и всеки път след поредното препятствие всички викахме - това е последно и пътя става по хубав и така на места пътя беше толкова пропаднал ,че имаше място само за гумата на мотора ,а атвето го принасяхме на ръце по точно го принасяха мъжете ,а аз аз само стоях от страни и просто не знаех къде съм от умора,като преди това едно мое залитане с мотора ме просна върху най ръбатите камане и погледнах дълбокото дере по от близо ,а мотора се стовари върху мен та мъжете се ошашкаха да ме издърпат по бързо да не ме вадят докато плувам /за моя радост жилетката ме спаси и наколенките -отървах се със дребни драскотини и с една синина под окото, където ме улучи ръбат гаден камък/но и това не беше всичко ,когато вече излязохме на по лек път и започнахме да караме по нормално стигнахме до едно место и пътя просто свърши пред нас имаше доста голяма яма да не кажа малка пропаст.И се започна от начало бутане и тикане на моторите в гората покрай ямята а гората беше стръмна и гъста всичко както трябва ,а за атевето не ми се говори пуснахме го в ямата и добре че имаше лебедка та го дърпаха,тикаха и ...... в крайна сметка се домогнахме до "Узана" по тъмно и мисля че на никой от групата не му се помисляше повече за разходка с мотори. Но това ще е до другата сутрин нали затова са ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВАТА.Днес ще направим разбор и следващия път на ново.ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ!

                Коментар


                • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                  Наистина толкова време караме ама като вчера не сьм се измарял досега, днес имам мазоли на рьцете нали си изгубих рькавиците

                  Коментар


                  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                    Ехххххххх,,и аз как искам да имам мазолиама скоро,частите дойдоха от USA с почваме да вастановяваме щтетите,искам само да споделя че наистина никога няма да стигнем Американците,за 12 дена след поръчката нещата са тук,а цени да не говорим,тук челиндър е минимум 800лв,а ми излезе 430лв,а прословутите клапани дето тук са по100евра,там хората ги дават по93лв,,,без коментар нали?????Аре надявам се пак да сам добре дошъл,и най-вече с Илианката да се засечем да караме,че от 2ри курс не сме карали заедно..
                    :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      Първоначално публикуван от dimitar dimov Преглед на мнение
                      Наистина толкова време караме ама като вчера не сьм се измарял досега, днес имам мазоли на рьцете нали си изгубих рькавиците
                      Митак за тези ръкавици и мене ме е ЯД, колко пъти погрешка ги вземах
                      [B]Първо трябва да се научим да падаме, а после да караме .[/B]

                      Коментар


                      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        Първоначално публикуван от 4opara-gb Преглед на мнение
                        Ехххххххх,,и аз как искам да имам мазолиама скоро,частите дойдоха от USA с почваме да вастановяваме щтетите,искам само да споделя че наистина никога няма да стигнем Американците,за 12 дена след поръчката нещата са тук,а цени да не говорим,тук челиндър е минимум 800лв,а ми излезе 430лв,а прословутите клапани дето тук са по100евра,там хората ги дават по93лв,,,без коментар нали?????Аре надявам се пак да сам добре дошъл,и най-вече с Илианката да се засечем да караме,че от 2ри курс не сме карали заедно..
                        От втори курс какво несте карали МЗ-чист крос ли ве ха-ха-ха
                        [B]Първо трябва да се научим да падаме, а после да караме .[/B]

                        Коментар


                        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                          Еми да,тогава такова имаше,поне караме отдавна с него,(а не като някой от месец,и вече големите карачи,АМА КАК ДА Е)..даже не помня кога бешеважно е че още караме,
                          :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

                          Коментар


                          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            Първоначално публикуван от Цайтата Преглед на мнение
                            Митак за тези ръкавици и мене ме е ЯД, колко пъти погрешка ги вземах
                            цайта кога мога давидя гумата

                            Коментар


                            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              Първоначално публикуван от Цайтата Преглед на мнение
                              От втори курс какво несте карали МЗ-чист крос ли ве ха-ха-ха
                              Втори курс какво кара ЦАНЬО
                              [SIGPIC][/SIGPIC]

                              Коментар


                              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                ХАхахахаха...той кара по патя ако става за вапрос,и тепърва почва,от там кадето ние бяхме като келеши с Илката,,може да е с Мз и Иж,,ама пак бяхме в калта,тей че,аре моля,моля
                                :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X