Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

    greshka izvinqvai ne DYNEKA a LEBEDA...sorry

    Коментар


    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      Първоначално публикуван от bemfito Преглед на мнение
      greshka izvinqvai ne DYNEKA a LEBEDA...sorry
      -Eй, Пръдлъо.
      -Пиши на кирилица ,никой не пише така само ти!
      -Не мога да ти разчета гаргите половин час.

      Коментар


      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        Първоначално публикуван от bemfito Преглед на мнение
        abe bate uliqne,izvinqvai ama nali trebva da sme zadryjni trebva da ima razbiratelstvo v toq otbor mene nemi e che me ostaviha vse she se prebera ami ako beh padnal i nesho mi se slychi dori i da nesum az ako dryg kolega kfo stava s nego...AA EBI GO V GAZ TOI SHE SE OPRAI NE E MALUK nemoje vsichki da sme perfekni karachi,vsichko stava i edno kamuche moje da te subori...po put za sevlievo se zasqkoh s monkata,dyneka i dr-te s atevetata ami puk te postoqnno se iz4akvat i nikoi za nikade ne burza na tqh im dadoh evala
        Ако си забелязьл всички се изчакват но ти с това каране не можеш да искаш да те чакат когато сме в група винаги гледаш да изпревариш и според мен караш много хубаво но и още много много глупаво това си пролича и на Севлиево но си мальк и ще ти дойде якьла Между другото като угаси мотора на камьните Цанко те попита дали искаш да ти запали мотора а ти отказа и от там изостана

        Коментар


        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          Първоначално публикуван от schipkata221 Преглед на мнение
          намери си друга група която да те чака
          ???????????????????????????????????/
          Нямаше ме извесно време и гледам нещата в клуба се оправят
          всеки, който е на различно мнение аидееееееее в другата група
          а кой определя групите ,че да знам къде да се запиша ?

          Коментар


          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            Първоначално публикуван от KOLEV Преглед на мнение
            ???????????????????????????????????/
            Нямаше ме извесно време и гледам нещата в клуба се оправят
            всеки, който е на различно мнение аидееееееее в другата група
            а кой определя групите ,че да знам къде да се запиша ?
            Моля за повече информация да се обрьщате кьм Тиймменаджера на клуба сиреч кьм МЕН разбрахте ли?
            [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              ем джарта таман ще свикнеш бе утре ще ти пише някоя в скайпа и ти ще гледаш като ебан котак...

              Коментар


              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Бемфа имам компрометиращи снимки с едни хартийки в ръце сега е времето да бутнеш няои лев иначе ги пускам
                06' Yamaha Raptor 700R
                08' BMW E92 335i

                Коментар


                • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                  Митак аз си карам мойто каране нито гледам от некой,нито се стремя да се доказвам пред вас според мене мястото кадето требва да се докажа е на съзтезание... нали??? а за мотора на скалите кадето угасна съм си аз виновен не е длъжен никой да ми го пали но най интересното е че си седях доло до реката и си ритах манивелата докато не запали мотора,и като се качих на поляната немаше никой...разбирам ви че сте бързали за мотокроса ама ако беше ти на мойто място немаше да те подмина просто така...както и да е....а пък за падането ми на богатово немога да разбира защо се дразниш като аз съм си паднал..от моя грешка а да ти кажа на 4 с пълна газ едвали и ти ще можеше да го оправиш мотора че да не паднеш...

                  Коментар


                  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                    брато пускай ги тея снимки да видят хората как 6 листа струват 1000лв заради една задна гума.....пъъъъп тръбъъ

                    Коментар


                    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      Тотев кажи си тежката дума недей само да гледаш.
                      [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        Опа струва ми се че играта сякаш загрубява.Пак групи ,карачи ,хомосексиолисти и прочии.Просто п.......ка работа.
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                          ЕЙ БЕМФИ кво стана полицаите аааа
                          [SIGPIC][/SIGPIC]

                          Коментар


                          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            Наш Бемфи и Дявола решили като отишли на световното да покажат на мотокросистите как се кара на задна гума ,да ама господата милиционери не били много съгласни и ги приютили за по кафенце в районното и от там си излезли с подарък


                            06' Yamaha Raptor 700R
                            08' BMW E92 335i

                            Коментар


                            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              тия ХУБАВЦИот къде са взели тези плакати бе,аз цял ден обикалях по боксовете и не видях никаде полицаи да дават автографи сигурно сме се разминали някъде по трасето.а на плакатите защо няма снимки на състезателите сигурно са нов модел ама ги раздават по много
                              [FONT=System][/FONT]

                              Коментар


                              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                яс толкова хартия ще ви стигне да си бършите това онова цял месец
                                [SIGPIC][/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X