Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

    Първоначално публикуван от vent68 Преглед на мнение
    За което благодаря, но имам лека аркада и може наистина Павката да ми е вкарал леко лакетче за да не се засрами Ямаха-клуб.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      Първоначално публикуван от ИЛИЯН ТОТЕВ Преглед на мнение
      Абе ти му се радваш, ама на чичо Петьо може би му се плаче.

      Коментар


      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        [QUOTE=Николай Кръстев;913890]
        Първоначално публикуван от Смилен Преглед на мнение
        Кашавела вика "Дръще КТМ-ма, че сам върви нагоре"...


        Ей това много ми харесе
        Не само на тебе повярвай ми!!!
        KTM-READY TO RACE !!!

        Коментар


        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          Момчета нещо много се отпускате без мен това,че трябва да се занимавам с подрастващите и немога да присьствам тук там но незнам ако този звяр присьства колко ще е резултата за (катмите)Готино сте се повозили и потикали а ние карахме и нямаше време за снимки
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от ta4kata risk-gabrovo; 08-11-09, 20:47. Причина: снимки
          [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

          Коментар


          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            Та значи сме били три групи.Качихме пистата(Цайтата 3 пъти,че и с #2 )и разбирасе основната група вече бе в мъглата.То ясно беше,щото ние бая се омотахме,но такива бяха обстоятелствата.Та се обадиха от х.Партизанска,че има гореща агнешка чорбица,и ние на там. След час почивка яхнахме към Осиникова поляна.После по нова козя пътека до Дебел Дял,щото на Цайтата бащтата сподели по мобилния,че пекнал месце има каса бира и скучае.Та така мина деня на част от СИНИТЕ.

            Коментар


            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              Първоначално публикуван от ta4kata risk-gabrovo Преглед на мнение
              Момчета нещо много се отпускате без мен това,че трябва да се занимавам с подрастващите и немога да присьствам тук там но незнам ако този звяр присьства колко ще е резултата за (катмите)Готино сте се повозили и потикали а ние карахме и нямаше време за снимки
              голяма кал на горна росица
              малеееее
              [SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар


              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Първоначално публикуван от ИЛИЯН ТОТЕВ Преглед на мнение
                голяма кал на горна росица
                малеееее
                Ти да мялчиш пияндурник такьв
                [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                  Първоначално публикуван от ta4kata risk-gabrovo Преглед на мнение
                  Момчета нещо много се отпускате без мен това,че трябва да се занимавам с подрастващите и немога да присьствам тук там но незнам ако този звяр присьства колко ще е резултата за (катмите)Готино сте се повозили и потикали а ние карахме и нямаше време за снимки
                  И за там трябват хора.Трябва да има младо подкрепление но отделяй време за да разбереш и ти правелната марка.

                  Коментар


                  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                    Първоначално публикуван от Iliya Minkov Преглед на мнение
                    Та значи сме били три групи.Качихме пистата(Цайтата 3 пъти,че и с #2 )и разбирасе основната група вече бе в мъглата.То ясно беше,щото ние бая се омотахме,но такива бяха обстоятелствата.Та се обадиха от х.Партизанска,че има гореща агнешка чорбица,и ние на там. След час почивка яхнахме към Осиникова поляна.После по нова козя пътека до Дебел Дял,щото на Цайтата бащтата сподели по мобилния,че пекнал месце има каса бира и скучае.Та така мина деня на част от СИНИТЕ.

                    Ей ви, кви сте хубавци с Цанко
                    Прикачени файлове
                    2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
                    2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
                    2007 HOMDA FMX 650

                    Коментар


                    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      Първоначално публикуван от shavo Преглед на мнение
                      Ей ви, кви сте хубавци с Цанко
                      Да бе до направо сме върхъ

                      Коментар


                      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        Първоначално публикуван от shavo Преглед на мнение
                        Ей ви, кви сте хубавци с Цанко
                        Давай видеото стига с тия снимки
                        [B]Първо трябва да се научим да падаме, а после да караме .[/B]

                        Коментар


                        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                          Тъпия vbox нещо е забил и не мога да го кача.Опитите продължават!

                          Последно редактирано от shavo; 08-11-09, 21:39.
                          2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
                          2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
                          2007 HOMDA FMX 650

                          Коментар


                          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            здравеите на всички доста добре сте си покарали въпреки,че сте били разделени на няколко групи Аз също щях да доида ама неми достигна малко време за да успея и аз да доида да раз тъпча моито моторче които седи със чистонова ГУМА от доста време

                            Коментар


                            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              Първоначално публикуван от Г.Гутев 66 Преглед на мнение
                              здравеите на всички доста добре сте си покарали въпреки,че сте били разделени на няколко групи Аз също щях да доида ама неми достигна малко време за да успея и аз да доида да раз тъпча моито моторче които седи със чистонова ГУМА от доста време
                              Беше ти нова гумата докато него подкарах на курбана
                              [B]Първо трябва да се научим да падаме, а после да караме .[/B]

                              Коментар


                              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                Разходката беше супер вчера .Само незнам колко пъти се губихме и намирахме по групи - следващия път може да направим състезание: "Познай накъде е тръгнало твоето другарче!"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X